Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Sünnet Ailesine Nazar Değdirdik Sanırım😭

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Nayna

Fanbase Starter
Tepki
1,846
Dün burda ilk defa gideceğim sünnet için birlikte elbise seçmiştik. Az önce bu sünnet düğünün sahibi olan kadının iş yerindeki en yakın arkadaşı aradı. Bunlar bugün ailecek denize gidiyorlar ve denizde deprem oluyor. Kadının kocasıda annesini kurtarayım derken hem kendi boğuluyor hemde oğlunu kimse kurtarmadığı için çocuk boğuluyor. Hatta yanlarında yüzen iki kadında bayağı boğulmuşlar. Hastane bayağı uzakmış sanırım zor gitmişler çocuk ve adamı yoğun bakıma almışlar. Düğünü yapıcakları yerin sahibini aramış kadının kayınbabası rezervasyonu iptal ettirmek için salonun sahibide izin vermeyince araya birilerini sokmaya çalışmış araya sokmaya çalıştığı adamda salonun sahibine küfür edince onlarlada davalık olmuşlar. Bunların hepsi bugün gerçekleşmiş şok oldum😭

Konu Sahibi
Nayna

Nayna

Fanbase Starter
Tepki
1,846
Ne büyük felaket. Geçmiş olsun. Allah yardımcınız olsun. Böyle bir olay haberlere yansır okuyabileceğimiz herhangi bir link varsa okumak isterim detayları.
Sanmıyorum haberlere çıkacağını arkadaşımın ailesi asla izin vermez

• Alev
Reactions: ask

jurnalci

Trainee
Tepki
33
Benim troll olduğumu iddia edip de bu hikayeye inanmanız kırıcı.
Hassas bir konudur diye yazmayayım dedim ancak bu konularla hikaye yazılması da hassas. Ben inanmıyorum Nayna. Bu insanların hakkını da savunurum. Kimse kusura bakmasın.

Tepki
96
Sanmıyorum haberlere çıkacağını arkadaşımın ailesi asla izin vermez
Yahu Allah'ın yaptırdığı depremi de gizleyemezler ama? Böyle bir olay yaşandıysa kalpten üzülürüm ancak bir gün de hepsi mi yaşandı ve hiçbir yerde haberi yok. Olacak iş değil bilemedim.

Konu Sahibi
Nayna

Nayna

Fanbase Starter
Tepki
1,846
Benim troll olduğumu iddia edip de bu hikayeye inanmanız kırıcı.
Hassas bir konudur diye yazmayayım dedim ancak bu konularla hikaye yazılması da hassas. Ben inanmıyorum Nayna. Bu insanların hakkını da savunurum. Kimse kusura bakmasın.
Sen nasıl bir insansın ya?Utanmıyor musun böyle bir şey yazmaya.

Konu Sahibi
Nayna

Nayna

Fanbase Starter
Tepki
1,846
Yahu Allah'ın yaptırdığı depremi de gizleyemezler ama? Böyle bir olay yaşandıysa kalpten üzülürüm ancak bir gün de hepsi mi yaşandı ve hiçbir yerde haberi yok. Olacak iş değil bilemedim.
Küçük bir deprem olmuş akıntıya kapılmışlar sanırım su içine çekmiş onları. Bende şaşırdım

jurnalci

Trainee
Tepki
33
Sen nasıl bir insansın ya?Utanmıyor musun böyle bir şey yazmaya.
Hassas bir konu olduğu için yazmayayım dedim de sazı elinize almanız ağrıma gitti. Bana duyar kasmayın. Çok gördüm geçirdim. Bu olayın gerçek olmamasını o kadar içtenlikle istiryorum ki umarım yalandır.

Konu Sahibi
Nayna

Nayna

Fanbase Starter
Tepki
1,846
Hassas bir konu olduğu için yazmayayım dedim de sazı elinize almanız ağrıma gitti. Bana duyar kasmayın. Çok gördüm geçirdim. Bu olayın gerçek olmamasını o kadar içtenlikle istiryorum ki umarım yalandır.
Ben gördüm geçirdim diyip herkese olur olmaz sallayamazsın. Terbiyesizlik yaptığın. Ben neden böyle hassas bir konuyla alakalı yalan söyleyeyim haddini bilde konuş yetti artık. Kaç yıllık iş arkadaşım üzerinden yaşan söyleme gereği biye duyayım. İğrenç üslübunuzu böyle bir olayı yalan olmakla itham ettiğiniz için utanın biraz. Depremi yunan adaları tarafında yakalndıkları için haber yapılmamış büyük ihtimalleki bahsetiğim aile siyaset içinde bulunan bir aile olduğu için gizli kalması çok doğal. Yeter artık nasıl birisin sen

Tepki
96
Küçük bir deprem olmuş akıntıya kapılmışlar sanırım su içine çekmiş onları. Bende şaşırdım
Kimseyi itham etmek istemem ama okudukça inandrıcılığını kaybetti gözümde yazınız. Gerçekse en içten dileklerimle geçmiş olsun değilse lütfen burada böyle hikayeler yazmayın insanlar gerçekten üzülüyor bunlara.

Konu Sahibi
Nayna

Nayna

Fanbase Starter
Tepki
1,846
Deprem sonucu boğulan insanların haberi nasıl çıkmıyor onu anlamadım
Yunan kıyısında olmuş daha bir kaç saat olmamış sanırım zaten çıkar belki bilmiyorum
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Kimseyi itham etmek istemem ama okudukça inandrıcılığını kaybetti gözümde yazınız. Gerçekse en içten dileklerimle geçmiş olsun değilse lütfen burada böyle hikayeler yazmayın insanlar gerçekten üzülüyor bunlara.
Neden yalan söyleyeyim. Daha dün burada elbise seçtik arkadaşlarla beraber?

jurnalci

Trainee
Tepki
33
Ben gördüm geçirdim diyip herkese olur olmaz sallayamazsın. Terbiyesizlik yaptığın. Ben nefen böyle jassas bir konuyla alakalı yalan söyleyeyim haddini bilde konuş yetti artık. Kaç yıllık iş arkadaşım üzerinden yaşan söyleme gereği biye duyayım. İğrenç üslübunuzu böyle bir olayı yalan olmakla itham ettiğiniz için utanın biraz. Depremi yunan adaları tarafında yakalndıkları için haber yapılmamış büyük ihtimalleki bahsetiğim aile siyaset içinde bulunan bir aile olduğu için gizli kalması çok doğal. Yeter artık nasıl birisin sen
Bana böyle üslupla yazıp da sıkıştıramazsın hanımefendi. Niyetim kötü olsa farklı şeyler yaparım. Hak savunmam yani. Diğer yazılarınıza bakıyorum da inandırıcı gelmedi yine de durayım hak yemeyeyim dedim. Bu haberi yazınca canıma tak etti artık. Asıl siz nasıl bir insansınız da acıları böyle kolayca yazabiliyorsunuz? Neden arkadaşınızı ifşaladınız? Sorun çıktı gidemedim deseniz de inanırdı insanlar da siz bu yola girdiniz. Hak yedirtmem.

Tepki
96
Neden yalan söyleyeyim. Daha dün burada elbise seçtik arkadaşlarla beraber?
Dediğim gibi olaylar gözüme inandrıcı gözükmedi. Elbise seçmeniz de bir şeyi ispatlamaz. Olayda siyasiler var ve deprem söz konusu ise zaten haber olmama ihtimali yok..Eğer haberlere düşerse atarsınız. Sizi kötü hissettirmek, üstünüze gelmek istemem. Hem düğünün bugün olduğunu yazmışsınız aile yunanistan'da ne yapıyor onu da anlamadım acayip bir hikaye.

• Alev
Reactions: ask
Konu Sahibi
Nayna

Nayna

Fanbase Starter
Tepki
1,846
Bana böyle üslupla yazıp da sıkıştıramazsın hanımefendi. Niyetim kötü olsa farklı şeyler yaparım. Hak savunmam yani. Diğer yazılarınıza bakıyorum da inandırıcı gelmedi yine de durayım hak yemeyeyim dedim. Bu haberi yazınca canıma tak etti artık. Asıl siz nasıl bir insansınız da acıları böyle kolayca yazabiliyorsunuz? Neden arkadaşınızı ifşaladınız? Sorun çıktı gidemedim deseniz de inanırdı insanlar da siz bu yola girdiniz. Hak yedirtmem.
İstediği yazarım seni ilgilendirmez. Beni tanıyan zaten tanıyor. Hepimiz denize giriyoruz dikkatli olmamız gerek bir konu. Daha 3 saat önce akdenizde dünde yunanistanda deprem olmuş zaten bugünde olması çok olası
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Arkadaşımın ailesi haberin çıkmasına izin vermez diyorsun sonra da birkaç saate haberi çıkar diyorsun karar ver
Belki çıkar diyorum isim verilmeden yani

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...