Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Seçimler

Müstesna

Fanbase Starter
Tepki
1,888
Ben kendi şehrimde de bir şeylerin değişmesi için 1.güçlü adaydan sonraki en güçlü aday kimse araştırıp ona vermek istedim. Ama kandırılmışım. 😭 2.güçlü aday dedikleri 4. Bile olamadı. Ve düzen de değişmedi. Ben şehrimde umduğumu bulamasam da Türkiye için bu sonuçlar hayırlı olur umarım.

Haney 🍯

Bal 🌼
Forum Ağası
Tepki
7,483
gecen secim icin cok uzuluyorum kk'a oy vermeye mecbur birakildik istenmedigi halde aday oldu neyse dedik dedemiz dedik bagrimiza bastik ondan cok biz promo yaptik facebook'ta amca bile kandirdik adam yine secimi kaybetti dusundukce deli oluyorum ya
Ben geçen sene kazanabileceğimize gerçekten inanmıştım. O kadar güzel ilerliyordu ki KK. Yani gerçekten o kadar umutluydum ki. Kaybettikten sonra çok büyük hayal kırıklığı yaşadım

Lili Beth

Fanbase Starter
Tepki
1,359
gecen secim icin cok uzuluyorum kk'a oy vermeye mecbur birakildik istenmedigi halde aday oldu neyse dedik dedemiz dedik bagrimiza bastik ondan cok biz promo yaptik facebook'ta amca bile kandirdik adam yine secimi kaybetti dusundukce deli oluyorum ya
Erdogan asigi turbanli anami sag goruslu babami bile cesitli manipulasyonlarla kk'ya verdirtmistim dusundukce uzuluyorum
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

ya Şanlıurfa'da milli görüş nasıl kazanır şok oldum cidden zpsıdjfpajsf manyak bir seçim sonucuydu oshdfpıaj
Sanliurfada kazanan adam eski ak partili zaten erdogana beni aday yap urfa beni istiyor demis erdogan yapmamis adam da karsi hamle olarak yeniden refahtan girdi ve kazandi