Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Şirketlerin Yanlış Şarkı Seçimleri

BobaTea

Fanbase Starter
Tepki
2,627
Çoğu zaman şirketlerin başlık şarkısını yanlış seçtiğini düşünmüşüzdür hepimiz. Ben de örnek vermek istiyorum.

Kepler: Giddy fena bir şarkı değildi ama albümde ondan daha güçlü şarkılar olduğunu düşünüyorum. Bence LVLY veya Back to the City seçilmeliydi başlık şarkısı olarak.

ITZY: Cake'in beğenenleri de var beğenmeyenleri de ama Kill Shot harcandı. Pre-release seçilebilirdi en azından. Umarım promosyonunu yaparlar.

Sweet Mimosa

Fanbase Starter
Tepki
4,077

Mona Rosa 🥀🖤

Rookie Idol
Tepki
1,435
Çoğu zaman şirketlerin başlık şarkısını yanlış seçtiğini düşünmüşüzdür hepimiz. Ben de örnek vermek istiyorum.

Kepler: Giddy fena bir şarkı değildi ama albümde ondan daha güçlü şarkılar olduğunu düşünüyorum. Bence LVLY veya Back to the City seçilmeliydi başlık şarkısı olarak.

ITZY: Cake'in beğenenleri de var beğenmeyenleri de ama Kill Shot harcandı. Pre-release seçilebilirdi en azından. Umarım promosyonunu yaparlar.
Keşke jyp lesserafim gibi promo yapsa bu şarkıya
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

SM'in zimzalabim gibi bir şarkıyı yayınlaması benim için büyük bir buhrandı
2019 dan beri hafızamda gergin olduğumda aklımda çalıyor hep ☺ nasıl bir etkisi var hala çozemedim😂 ama grup yukseliste iken de bu derece deneysel sarki vermezsin yani