Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Dedikodu Selena'nın Zayn, Gigi, Bella, Dua Ve Zendaya'yı Takipten Çıkması

inx

Fanbase Starter
Tepki
2,462
bu arada cidden bağlantı kuramadım ne olmuş olabilir

Konu Sahibi
kaorii

kaorii

Rookie Idol
Tepki
1,449
Oooo Aşk dörtgeni
Yaz fox dizisi tadında bir şey olmuş sanırımdkdkshsj
Sticker GIF by Spotify

Hellobaby

Fanbase Starter
Tepki
838
Yani hadi zayn selena ayrıldı desem gigi bella ne alaka onları niye çıkarttı? Ki gigi gayet umursamayan bir açıklama yapmıştı. Ki hala dipacrio ile görüşüyormuş. Ben zayn’im bir daha gigi işe birlikte olacağını zannetmiyorum. Yani selena’yı severdim ama dua gigi zayn bella zendaya hepsini birden çıkartması prim gibi geldi

Hellobaby

Fanbase Starter
Tepki
838
Selena konusunda çok kararsızım. İyi niyetli ve bazı konularda haksızlığa uğruyor gibi ama mağduriyet kartını da oynuyor yeri gelince.
Tek bildiğim Selena'nın PR ekibi çok iyi çalışıyor.
Selena artık feministliğin ekmeğini o kadar yemeye başladı ki ben cidden tiksindim. Kendisi gayet haileyi kötüleyen şeylere etkileşim verdi tiktokta. Sonra kadınları linçlemeyin falan dedi. Bella Selena’nın kendisi ile ilgili yorumlarından hoşlanmadığını yorum yaptığı postu silmekle göstermişti ama selena yine girl crush falan filan yaptı işini. Doğrusu haileyi takip etmesi bile o kadını zor durumda bırakmaktan başka bir işe yaramadı

sunnfloweer

Rookie Idol
Tepki
840
bu senaryo
Bir ara Zayn ve Selena vardı sanki. Acaba Gigi ve Zayn arasında bir kıvılcım oldu da diğerleri de Zayn ve Gigi'yi desteklediği için hepsini mi takipten çıkardı? Benden müthiş senarist olur ama kabul edin mantıklı.
iyi ama zendaya dua lipayı niye çıkardı ki dediğin gibi destekledikleri için mi çıkardı acaba kafamda deli sorular

Hellobaby

Fanbase Starter
Tepki
838
bu senaryo

iyi ama zendaya dua lipayı niye çıkardı ki dediğin gibi destekledikleri için mi çıkardı acaba kafamda deli sorular
Ya hadi zendaya destekledi diyelim de dua hadidlerin kardeşinin eski sevgilisi. Yani bu ikili arasında ilişkiye karışıp destekleyip birde Selena’nın kendini unf sağlayacak bir yakınlık kalmadı aralarında diye düşünüyorum. Çünkü ayrılıktan sonra hadidlerle hiç etkileşim gelmedi

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,565
Bu kadinin gundemde kalmak icin yapmayacagi sey mi var yarin aciklar takipci temizledim cok yakin degildik cart curt demeye
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Yani hadi zayn selena ayrıldı desem gigi bella ne alaka onları niye çıkarttı? Ki gigi gayet umursamayan bir açıklama yapmıştı. Ki hala dipacrio ile görüşüyormuş. Ben zayn’im bir daha gigi işe birlikte olacağını zannetmiyorum. Yani selena’yı severdim ama dua gigi zayn bella zendaya hepsini birden çıkartması prim gibi geldi
Yaptigi her sey prim ozellikle bu hailey selena icin kavga edenler skaa mi ikisi de senelerdir 2 ayda bir bu olayi hortlatip prim kasiyorlar win win

Hellobaby

Fanbase Starter
Tepki
838
Bu kadinin gundemde kalmak icin yapmayacagi sey mi var yarin aciklar takipci temizledim cok yakin degildik cart curt demeye
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Yaptigi her sey prim ozellikle bu hailey selena icin kavga edenler skaa mi ikisi de senelerdir 2 ayda bir bu olayi hortlatip prim kasiyorlar win win
Ya selena primde bence hailey cidden aşırı boyutlarda nefret alıyor. O belki başta eğlence içindi falan ama artık her hareketinin oraya çekilmesinden o da yoruldu. Ve bence çocukla alakalı dediği şeylerde aşırı üzücüydü. Kadını yemek programı yapıyor diye selenayı kopyalamakla suçlayıp linçlediler ya

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,565
Ya selena primde bence hailey cidden aşırı boyutlarda nefret alıyor. O belki başta eğlence içindi falan ama artık her hareketinin oraya çekilmesinden o da yoruldu. Ve bence çocukla alakalı dediği şeylerde aşırı üzücüydü. Kadını yemek programı yapıyor diye selenayı kopyalamakla suçlayıp linçlediler ya
Bebek konusunda dedigi bence de cok uzucuydu ya bence bu kadin selenanin sinsiligiyle bas edemiyor bri tık bir de takinti yapmis selena justin olayini diye dusunuyorum. Selena bir kucak kucaga foto cekiliyor haileyle bir gidiyor hate postlari begeniyor aksamina lutfen nefret yaymayalim storysi atiyor

Hellobaby

Fanbase Starter
Tepki
838
Bebek konusunda dedigi bence de cok uzucuydu ya bence bu kadin selenanin sinsiligiyle bas edemiyor bri tık bir de takinti yapmis selena justin olayini diye dusunuyorum. Selena bir kucak kucaga foto cekiliyor haileyle bir gidiyor hate postlari begeniyor aksamina lutfen nefret yaymayalim storysi atiyor
Takıntı mı prim mi ona karar veremedim şahsen. Ama ben taylor ve selenanın ilişkilerinde gerçekten toksik olduklarına aşırı eminim. Belki justin evlendikten sonra kendinin düzgün bir ilişki yapamaması onu kızdırıyor ve böyle bir yol buluyor. Ama pr ekibi cidden aşırı iyi. Her yaptığı şeyden o kadar olumlu ağırlıyor ki. Ben o ekibe selena ne veriyorsa 2 3 katını verip kendi yanıma çekerdim şahsen. Birde selana uzun süredir ekranda olun ca insanlar onu bir koz kardeş edasıyla görüyor gibi geliyor bana. Aynı şu Koreliler’de olan ıu meselesi

drqui

Trainee
Tepki
36
Eskiden koyu bir selenator’dım. Selena iu benzetmesi cidden doğru axdkkdnf ne yapsa sevilen biri. Son zamanlarda hayatı genel olarak yolunda gitmediği ve ortaya çıkan hastalıklarından dolayı bence psikolojisi çok zedelendi o yüzden birkaç yıldır biraz prob davranıyor