Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Seven Jungkook

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,562
Evettt bir saat olmadan 2,7 milyon goruntulenme almış vay be. Klibe gelirsek ben kafamda o kadar iyi kurgulamışım ki tatmin olamadım. Jk'in bazı yerlerde oyunculuk hal hareket tavırları iyiydi bazı yerlerde degildi. Kızın da oyunculugu iste romantik yaz dizisi kadardı ama kotu degildi. Ben jk ikna etmeye calisacak ve bayagı romantik olacak diye bekliyordum ama sadece 7 gün boyunca farklı yerlerde olay örgüsüz karşısına çıktı, ben aklımdaki kliple yasamaya devam edeyim.

Konu Sahibi
ask

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,562
Off şarkı çok güzeldi. Klibi beğendim. Bence sonunda bir öpüşme sahnesi olsa efsane olurdu dksfkfkfkcf kamera arkasını çok merak ediyorum 😭😭😭 bu arada klip biraz yarım kalmış gibi. Hikayeleri tam bitmedi
Ben de onu bekledim romantik seyler bekliyordum kısmet degilmis of

Nayna

Fanbase Starter
Tepki
1,846
Şarkı akılda kalıcı ama klibi daha farklı beklemiştim kurgu olarak. Kızın oyunculuğu da pek iyi değildi bence korenin hande erçeli gibi herhalde. Daha kavgalı öpüşmeli bir şey beklemiştim ama fanların korkusundan yapmamışlar herhalde dkdksksk ama şarkı çok güzel

aslı

Rookie Idol
Tepki
702
Şarkıyı bir ben beğenmedim galiba bilmiyorum belki severim bilmiyorum ama Lattonun kısımlarını asla dinlemem hiç sevmedim

Hellobaby

Fanbase Starter
Tepki
838
Klibi böyle beklemiyordum ama izlerken eğlendim. Hele tabut kısmı. Han sohee güzel kadın ha bunu söylemekten vazgeçmeyeceğim sanırım. Aşırı iyi aurası var artık sıkı takipçisiyim. Şarkı da eğlenceli tam yaz şarkısı

Damla

Trainee
Tepki
81
Ahahahhaa mvnin teması çok hoşuma gitti, han soheenin oyunculuğu gayet iyiydi jk de güldürdü beni. Şarkı ilk dinlemede sarmadı pek, jkin ing telaffuzu kötü değil ama biraz yetersiz korece olsa daha güzel olurdu bence. Rapper kızı da ilk defa duydum ama nickiye benzettim rapini, güzelmiş.

Hissiz Müziğim

Moderatör
Tepki
4,092
Ben galiba oppacı olma yolunda ilerliyorum. Jk bu yaştan sonra beni oppacı yapma jsjdjsksmdmf
Hikayesi olan klipleri izlemek çok keyifli. Bu klipte çok güzeldi
Klip baya sarıyordu beni . Klip tam Jk'lik olmuş. Hal ve hareketleri çok tatlıydı bazı sahnelerde çok komikti . Sesi de çok güzel. Han Sohee ile de çok yakıştılar.
Jk'ciğimin ellerine sağlık. Bol promolu bir dönem geçirsin.