Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Jungkook Seven Encore Sahnesi

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,566
Encore sahnesi haberini şöyle bırakayım

Çok temiz söylemiş, ben begendim ama videoda görüyoruz ki jk seyirciye mirofon doğrulttuğunda doğru düzgün ses çıkmıyor. Genel görüşe göre Karmy ingilizce sözlerden dolayı söyleyememiş bunun üzerine global kpop stanler bayağı armylerle dalga geciyor internet üzerinden. Jungkook da şirket çalışanlarından duyuyor ve Armymizin sesi harika vs yazıp Army'yi savunuyor. Jungkook fanlarına cidden değer veriyor

(Orijinal tweeti atacaktım da sayfa beni engellemis-HDKAHEJWHE)

Konu Sahibi
ask

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,566
Aslında başkaları değilde karmy kendi kendileriyle dalga geçti bu yüzden hot topic oldular 😭😭😭😭😭😭

Cidden bu bilgi kulağına ulaşınca hemen post atıp peşine yayın açması çok tatlı 😭😭😭 ayrıca 3.37deki kız artık kimse başına büyük bela aldı jungkook sürekli dalga geçecek 😭😭 şu sektörde fanlarına en çok değer veren kişi kimler diye sorsalar aklıma direkt jungkook gelir. Bizleri için şarkı yapıp soundclouda yüklülüyor aynı şekilde bir sürü coverı var. Sürekli artist fan değilde yakın arkadaşlar olalım diye konuşmalar yapıyor. Ve armyleri cidden iyi cesaretlendiriyor. Yayınlarındaki konuşmaları çok hoşuma gidiyor.
Ben diger yerlerde kpopies dlaga gecti diye okumustum özrrr yanlıs bilgi icin

Konu Sahibi
ask

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,566
Onlardan da dalga geçen vardı, yanlış bilgi değil tam olarak. Viral yapan Armylerdi sadece. Yani Armyler kendi arasında daha çok dalga geçmiş gibi oldu
Army kendi arasında ne konussa gundem oluyor büyük bir kitle. Bir kere jk aktif degilken random bir sekilde jk gündem olmustu army arasında konusurken