Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Sitenizin Iq Ortalaması 1

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 192

Hahaha evet arkadaşlar sitenin bitki örtüsü bizim Türkiye'ye ne kadarda benziyor değil mi? Özellikle empati yoksunluğu ve insanlara kendi fikirlerini dayatarak hayatları hakkında haklılık gütmeleri,nefretten beslenip insanları ayrıştırmaları ne kadar da kulağa tanıdık geliyor.Kpop sayfasında alakasız bir şekilde LA GALİBA İLLALLAH yazacak,kafası uçmuş radikal İslamcımız eksikti o da oldu.Kendim BTS hayranı değilim gerekli yerlerde eleştirmekten kaçınmam hatta sırf bu yüzden sitede abuk subuk muhabbetlere bile maruz kaldım ama tekrar söylüyorum bu şarkı İslamafobik bir şarkı olduğu kesin söylenemez.Frank eşcinsel,tek İslam'a özgü bir garezi olamaz çünkü tüm kutsal dinler yasaklamış eşcinselliği.Ayrıca müslümanların kendileri dışındaki çoğu kişinin hayatlarında hak iddia ederken eşcinsel bir adama da karışmalarını ironik biliyorum,SİZENE senin dinin adamı lanetlenmiş ne yapsın öpsün başına mı koysun saygısızlık yaptığı da yok.Herkes sizin gibi düşünmek zorunda da değil ya hani.RM'de idol o yüzden daha hassas olması lazım bence de hayranıysan tepkiniz beni alakadar etmez ama kalkıp da Frank O.'ya laf söylemeyin kimsenin hakkı değil zaten müslümansan işin ne bu adamla.Frank, içindeki hezeyanlarla karşılıksız aşkını ve müslüman taksicinin taksisine binip yaşadığı olayla sentezleyip KÖTÜ DİN olarak sembolize etmiş, çokça metafor ve kapalı anlatım, spesifik olarak İslam'dan bahsetmemiş tek,bu kadarrrr.HER ŞEYDEN MAĞDURİYET YARATMAYIN!
Yorum resmen GOD LEVEL 🏆🏆