Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Sitenizin Iq Ortalaması 1

Ü

Üye silindi 192

Sitenizdeki iğrenç varlıklardan bıktık, denetleme mi yapmıyorsunuz bilmiyoruz ama yeter artık. Dinin kendisinde yazan şey eşcinsellerin lanetlenmesiyken evrimleşmemişin biri çıkıp "ucube" yazıyor, homofobik olup eşcinsellerin öldürülmesini destekleyen kendisi ama ucube dediği kişi kendi halinde eşcinsel bir adam (Frank Ocean)

Madem denetlemeyecektiniz, insanlara yapılan hakaretlere göz yumacaktınız neden o zaman burada "uyarı" diye bir olay var? @Bloom🔥 sırf adminle kavga etti diye yapmadığınız şey kalmadı anında banladınız ama asıl gerçek "ucubeleri" banlamıyor aksine insanlara küfürler etmelerine izin veriyorsunuz, utanmasalar Hristiyanlara ve Müslümanlara azınlık diyecek bu average iqlu kesim yetmezmiş gibi bir de gönderi altına Müslüman olmayanlara dini şeyler atıp komik komik şeyler yazmışlar ama ne garip hâlâ burada barınıp yorum yapabiliyorlar 🤣🤣

bbequitedontcry

taste that pink venom
Fanbase Starter
Tepki
4,180
Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 192

ŞASFIKSDROGKEPORIWEOPİFKESŞİLGKSDFGKSŞAİKDSŞİFKDSŞGKŞSDKŞ PATLADIMMMM ablam cihada koşuyo şarkıda islama saldırı bile yok ağlıcam
Abi bak çok ciddiyim algı sorunu var bunlarda, kendi dininde geçen cümleyi reddediyor resmen hatta yetmiyor eşcinsellerin ucube olduğunu söylüyorlar ama kimse bunlara müdahale etmiyor. Bak bir de konuyu Blackpink'e kadar getirmişler ne alakaysa, biz şeriatcı homofobikleri görmek zorunda değiliz bence site bölümü kapatılmalı ya da ciddi bir denetim yapılmalı artık.

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 192

Sitede kadın düşmanından sonra bi şeriatçımız eksikti
Screenshot_20230820-163224_Chrome.jpg

Arkadaşlar Müslüman olmayanları Türk saymıyorlar sanırım "inançlarınızı" cevap verdiği kişinin Müslüman olduğunu nereden çıkardı acaba
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Siteyi ilk açıldığı zamandan beri takip ediyorum bu tipler aniden türediler anlamadığım şekilde. İlk zamanlarda kaos vs olduğunda site adminleri yorumları kapatıp yorum silerdi. Şimdi yorum yapan sayısı arttığı için arada gözden kaçan olabiliyordur. Adminlere şikayette bulunursanız ilgilenmeyeceklerini düşünmüyorum. Onun dışında herkesi takip etmeleri çok zor.
Evet ama bu kişilerin ilk vukuatları değil, sürekli hakaretli yorumlar yapıyor, bir tanesi Jisoo'nun ayağını yalamak gibi yorum yapmıştı, Newjeans üyeleriyle sevgili olmak istiyorum falan demişti yani bildiğin pedofili bile var ama denetim sıfır

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 192

Forumdaki gibi moderatörler olsa daha azalır bence.Blog bunu yapmaya uygun mu bilmiyorum ama forumda olay olduğunda adminler olmasa bile moderatörler müdahale ediyor.Bu düşünülebilir bence
Yoksa bile olmalı, homofobik birisi gelip homofobik olmasının övünülecek bir şey olmadığını söylediğim için 14 yaşında mısın ehehe diye yorum yapıyor, site ahmak kaynıyor ama elini kolunu hareket ettiren yok.

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 192

Her dine her inanışa saygı duyulması gerek, herkes kendi dini inancı hakkında konuşsak ve onunla ilgilinse ne kadar güzel olur dünya. İslama karşı malesef bi antipati var ama İslam ülkeleri bunu düzeltmek için hiç bir şey yapmıyorlar.
Evet, bunu bile tartışmadık sadece iğrenç ötesi yorumlar bırakıp gittiler. Düşünsene şunlarla aynı yerde bulunuyorsun, ıyyy

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 192

Ya sen konuyu açınca siteye gidip bi bakayım dedim bakmaz olaydımmm😭
Göz sağlığını seven gidip bakmasın sadece böyle bir uyarı bile yetebilir...

sitenin şeriat line'ı beni boğdu boğdu duvara attı ağza alınmayacak şeyler dememek için çok zor duruyorum
"Yalnız Blackpink de eşcinselliği ve şarkıyı övdü" yazmışlar gel de kahkaha basma

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 192

Birisi dinleri eleştiriyor diye din düşmanı mı oluyor ben onu anlamadım kendilerine saygı duyulsun istiyorlar ama kimsenin görüşlerine saygıları yok
Şarkı sözü Kuran'dan bir söz olmasa neyse ama din zaten eşcinsellik lanetlendi diyor bunlar neye İslamofobik diyorlar hâlâ anlamadım

off şöyle hassas konuda kimseyi incitmek istemiyorum ama çok zorluyolar sabırr sabııır😭
Küfür etmemek için savaş verdim resmen

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 192

Sitenin gördükleri
-Kadın düşmanı ataerkiller
-Homofobikler
-şeriatçılar
-Osmanlıcılar
-Çin destekçileri
Vs.
Seungri ve Bigbang fanlarına da geçen gönderide denk gelmiştim onu da ekleyelim

Sitenin gördükleri
-Kadın düşmanı ataerkiller
-Homofobikler
-şeriatçılar
-Osmanlıcılar
-Çin destekçileri
Vs.
Jisoo'nun ayağını yalamak isteyen ayak fetişçisi de vardı bir ara

kaorii

Rookie Idol
Tepki
1,453
Başlıcaları ss aldım atacağım

Ekli dosyayı görüntüle 8586

Dünya üzerinde gördüğüm en utanç verici yorum
Lubesu napıyorsundjdjjsks cringe festivali
Modern Family Cameron Tucker GIF

Son düzenleme:

BobaTea

Fanbase Starter
Tepki
2,627
Anladığım kadarıyla (adminler daha iyi bilir) engelleseler bile başka email hesabıyla veya vpn ile girmek çok kolay sitede. Burada gerek az kişi olduğumuzdan gerekse forum yapısından kaynaklı bu tarz yorumların önüne geçmek daha kolay. Blogta sürekli yorumları denetleyen biri yok sanırım şikayet olursa müdahale ediyorlar. Genelde haber çevriliyor benim bildiğim kadarıyla.

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 192

Anladığım kadarıyla (adminler daha iyi bilir) engelleseler bile başka email hesabıyla veya vpn ile girmek çok kolay sitede. Burada gerek az kişi olduğumuzdan gerekse forum yapısından kaynaklı bu tarz yorumların önüne geçmek daha kolay. Blogta sürekli yorumları denetleyen biri yok sanırım şikayet olursa müdahale ediyorlar. Genelde haber çevriliyor benim bildiğim kadarıyla.
Bir fikrim var ama çekiniyordum söylemeye. Bir ekip kurulsa sadece ban olayı için aynı çevirmenler gibi, mesela 3 kişi olsun. 1. admin şikayetleri kontrol etsin, 2. admin şikayet edilen kişiyi banlamak uygun mudur diye kontrol etsin ve son admin de banlasın gibi fakat çok zahmetli duruyor ve ekip nasıl bulunur hiçbir fikrim yok...