Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Siz Neler Yapardınız ?

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,869
Konu başlığına da ne yazacağımı bilemedim 😭

Köpeklerden ödü kopan bi arkadaşımız köpek sahipleneceğinden bahsetti bugün. Hepimiz şaşırdık tabi, ne alaka ya korkarsın sen dedik. Artık korkmuyorum dedi hatta kanıtlamak için bulduğumuz bi köpeği falan sevdi. Biz şok 😅
Bunun üzerine konuştuk biraz, herkes yapmak istediği ama korktuğu bişey söyledi.

Neyse sadede geleyim.
Bugünkü bu olaydan yola çıkarak merak ettiğim bişey var. Forum da sıkıcı diye şikayet ediyoruz, biraz aktiflik olur belki.

Bi sabah uyandınız ve beyninizin korku duygusuna dair hiçbir şey algılamadığını farkettiniz. Ne yapardınız? Öylesine çılgın bi aktivite mi deneyimlemek isterdiniz ya da eskiden yapmaktan korktuğunuz şeyleri falan mı yapardınız? Mesela örümceklerden ölesiye korkuyorsunuz, gidip elinize alır mıydınız?

Benim öyle çok ileri fobi seviyesinde korkularım yok, paraşüt atlama ya da bungee jumping tarzı bişey deneyimlemek isterdim sanırım.

Peki siz neler yapardınız?
İleri seviye korku mu bilmiyorum ama benim de iki tane çok büyük korkum var biri de köpek korkusu üstüne gitmeye çalışmadım ama ilk bir arkadaşım sayesinde korkumu yenmiştim sonra 15 yaşındayken bir köpek tarafından ısırılınca tekrardan korkmaya başladım ve bir daha da yenemedim. Diğer korkumun da üstüne gidemem zaten ve umarım yaşamak zorunda kalmam

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,869
Sevdiğini bırakıp gittiğin bir yer değilse mezarlar korkutucu gelir ama oraya birini bıraktıysan en rahat olduğun yer mezarlık oluyo artık. Başın sağ olsun. Mekanı cennet olsun inşallah ❤️
Benim eskiden bir arkadaşım vardı ablasının mezarına bir kez olsun gitmemişti ve gitmicem derdi çok uzun zaman oldu şu ana kadar gitti mi bilmiyorum ama gitmedim derdi sanırım mezarlar sevdiğin birini de bıraksan gitmek isteyeceğin bir yer olmuyor...

Konu Sahibi
Nora

Nora

Rookie Idol
Tepki
1,431
köpek korkusu üstüne gitmeye çalışmadım ama ilk bir arkadaşım sayesinde korkumu yenmiştim sonra 15 yaşındayken bir köpek tarafından ısırılınca tekrardan korkmaya başladım ve bir daha da yenemedim.
Korku yok Pony öyle bişi yok, yok ettik onu 😌 Yaklaşmaz mıydın köpeklere? Yapardın bence.

Skydiving yaparım
Gondola ve hız trenine binerim
Sokakta çığlık atarım linç edilir miyim diye korkmadan çünkü bazen lazım olabiliyo dksmsksj
Ve tabiiii ki piyasadaki bütün top korku filmlerini seyrederim
Skydiving süper bi deneyim olurdu.
Korkmadan korku filmi izleme fikri :unsure: Zevki kalır mı ki acaba, korkmayınca sıkıcı olur bence.

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,869
Eskiden olsa bende korkadım ama şimdi hiç korkmuyorum gerçekten. Sanırım içimizi rahatlamak için herkesin bir yöntemi oluyo. 😔
Senin için üzüldüm başın sağolsun. Ve evet herkesin bir yönetimi oluyor...
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Korku yok Pony öyle bişi yok, yok ettik onu 😌 Yaklaşmaz mıydın köpeklere? Yapardın bence.

Skydiving süper bi deneyim olurdu.
Korkmadan korku filmi izleme fikri :unsure: Zevki kalır mı ki acaba, korkmayınca sıkıcı olur bence.
Yapar mıydım bilmiyorum bir iki kez denememe rağmen korku hala içimde gibi köpek gördüğüm an geriliyorum ve köşelere çekiliyorum

Konu Sahibi
Nora

Nora

Rookie Idol
Tepki
1,431

Jaesexual

Trainee
Tepki
293
Balıklarla yüzerdim. Hayır köpek balığı falan değil bu arada BİLDİĞİMİZ BALIKLARLA.

dehşet bi balık fobim var aklıma ilk gelen de bu oldu hqlfnwlfm

Konu Sahibi
Nora

Nora

Rookie Idol
Tepki
1,431
Balıklarla yüzerdim. Hayır köpek balığı falan değil bu arada BİLDİĞİMİZ BALIKLARLA.

dehşet bi balık fobim var aklıma ilk gelen de bu oldu hqlfnwlfm
İhtiyofobiymiş ismi. Sadece canlı balıklardan mı korkuyorsun. Şimdi çok saçma bi soru sorucam, evinizde hiç balık pişiriliyor mu merak ettim.

Jaesexual

Trainee
Tepki
293
İhtiyofobiymiş ismi. Sadece canlı balıklardan mı korkuyorsun. Şimdi çok saçma bi soru sorucam, evinizde hiç balık pişiriliyor mu merak ettim.
Evet hatta daha bu akşam yemişler, ve evet sadece haraket edenlerden korkuyorum. Resim de rahatsız ediyor ama haraket eden hallerine bakarsam(özellikle şu tuhaf renkli balıkların) tırnaklarımı boynuma batırıyorum rahatlayana kadar

Konu Sahibi
Nora

Nora

Rookie Idol
Tepki
1,431
Evet hatta daha bu akşam yemişler, ve evet sadece haraket edenlerden korkuyorum. Resim de rahatsız ediyor ama haraket eden hallerine bakarsam(özellikle şu tuhaf renkli balıkların) tırnaklarımı boynuma batırıyorum rahatlayana kadar
Birinden korktuğu hayvanları saymasını istesem balık diyeceği hiç aklıma gelmezdi benim. Ilginç buldum bu yüzden. Biraz baktım da pullarından dokularından renklerinden falan hoşlanmıyorlarmış korkanlar. Ne desem bilemedim, kolaylıklar diliyorum sana. Umarım aşmanın bi yolunu bulursun.

Müstesna

Fanbase Starter
Tepki
1,901
Gece çok geç bir saatte sokağa çıkıp tek başıma yürürdüm. Hep yapmak istemişimdir ama korkuyorum.
Extrem sporları denerdim. Yüksekten atlama, paraşütle atlama. Kısacası havada olabileceğim sporları denerdim sırayla.
Bütün akrabalarıma sizden nefret ediyorum. Derdim. Babama da söylemek istediğim her şeyi haykırırdım.
Kulaklıkla müzik dinleyip yürürken bağıra bağıra şarkı söylerdim (dışarıda en çok yapmak istediğim şey. Şarkı söyleyip salak salak dans etmek 😅 beni gerçekte tanısanız böyle düşüncelerim olduğuna şaşırırsınız. 😅)
Bir de ülkemde yönetimle ilgili beğenmediğim her şeyi bağıra bağıra dile getirirdim. Malum bunu da yapamıyoruz pek.

Zzz

Always act like you are wearing an invisible crown
Trainee
Tepki
1,126
Tüm korku filmlerini izlerdim kesin 😂 lunaparktaki adrenalin gerektiren her alete binerdim. Yarınlar yokmuşçasına imkanımın yettiği her şeyi yapmak isterdim 🥲

Konu Sahibi
Nora

Nora

Rookie Idol
Tepki
1,431
Gece çok geç bir saatte sokağa çıkıp tek başıma yürürdüm. Hep yapmak istemişimdir ama korkuyorum.
Extrem sporları denerdim. Yüksekten atlama, paraşütle atlama. Kısacası havada olabileceğim sporları denerdim sırayla.
Bütün akrabalarıma sizden nefret ediyorum. Derdim. Babama da söylemek istediğim her şeyi haykırırdım.
Kulaklıkla müzik dinleyip yürürken bağıra bağıra şarkı söylerdim (dışarıda en çok yapmak istediğim şey. Şarkı söyleyip salak salak dans etmek 😅 beni gerçekte tanısanız böyle düşüncelerim olduğuna şaşırırsınız. 😅)
Bir de ülkemde yönetimle ilgili beğenmediğim her şeyi bağıra bağıra dile getirirdim. Malum bunu da yapamıyoruz pek.
Hepimizin iç sesi gibisin.
Aslında bazılarını yapmamız için korku hissimizin yok olmasına gerek yok ama başka dinamikler var işin içinde.

Tüm korku filmlerini izlerdim kesin 😂 lunaparktaki adrenalin gerektiren her alete binerdim. Yarınlar yokmuşçasına imkanımın yettiği her şeyi yapmak isterdim 🥲
Korkmadığımız korku filmlerini izlemek garip ama düşündüm de fikir edinmek için izlenebilir sanki 😅

Zzz

Always act like you are wearing an invisible crown
Trainee
Tepki
1,126