Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Soru Sizi Motive Eden Sözler ?

Valin

Rookie Idol
Tepki
1,078
Hayat mottonuz haline getirdiğiniz ya da duyduğunuzda sizi çok etkileyen ya da sizi motive eden cümleler var mı ? Varsa nelerdir ? Birbirimize değişik bakış açıları katalım jkdsjfh

Benim için;
''Başlamak için mükemmel olmak zorunda değilsin, fakat mükemmel olmak için başlamak zorundasın.'' Mükemmelliyetçi kişiliğimle savaşan benim için harika bir söz.
Bir de geçenlerde bir cümle okudum: ''How can I be the wrong Alice when this is my dream? ''
Alice Harikalar Diyarı filminden alıntıymış film bazlı bakınca o kadar yükseltici bir anlamı yok ama kendi hayatınız gözünden bakarsanız beni çok etkiledi.

Konu Sahibi
Valin

Valin

Rookie Idol
Tepki
1,078
"Ben adamın önce adını yazarım, sonra altını çizerim, sonra da üstünü karalarım.”

"Önce lafa bakarım laf mı diye, sonra söyleyene bakarım adamı mı diye."
Aklıma şunu getirdi
'Nice insanlar gördüm üzerinde elbise yok
Nice elbiseler gördüm içinde insan yok'

fosforlucevriye

VIP Visual Queen
Tepki
1,195
Çok felsefik ve derin anlamlı olmayabilir ama çok zorlandığım ve çekip gitmek istediğim zaman hep anneannemin şu sözü aklıma gelir: Her şey bitermiş de bir kösenin sakalı bitmezmiş. Jdbdjdbsodbdksbfksjkdbfodjf anneannemi pek sevdiğim söylenemez ama yks'ye hazırlanırken anneannemle kalmıştım bir süre,annem ve babam hastanede kalıyorlardı çünkü, ben mutfağında ağlarken gelip öyle söylemişti kdbxkdjkfbfkdbfkdnf

Konu Sahibi
Valin

Valin

Rookie Idol
Tepki
1,078
Çok felsefik ve derin anlamlı olmayabilir ama çok zorlandığım ve çekip gitmek istediğim zaman hep anneannemin şu sözü aklıma gelir: Her şey bitermiş de bir kösenin sakalı bitmezmiş. Jdbdjdbsodbdksbfksjkdbfodjf anneannemi pek sevdiğim söylenemez ama yks'ye hazırlanırken anneannemle kalmıştım bir süre,annem ve babam hastanede kalıyorlardı çünkü, ben mutfağında ağlarken gelip öyle söylemişti kdbxkdjkfbfkdbfkdnf
Ahhahah altında yatan anlamı doğru yorumlamak için gittim makale buldum

fosforlucevriye

VIP Visual Queen
Tepki
1,195
Ahhahah altında yatan anlamı doğru yorumlamak için gittim makale buldum
Makaleden hiçbir şey anlamadım ama anneannemin kast ettiği her şeyin bir gün geçeceğiydi sanırım -üzgünüm çok fazla textbook okumak zorunda kaldıktan sonra ders dışında makalemsi şeyler görünce elim ayağım bosaliyor 😔- ksbxksbdksbxkbdjjshfoshdjd

comealongwthme

Trainee
Tepki
132
'Fear is the mind-killer' dune'dan, ilk okuduğumda beni çok etkilemişti, kendi hayatımda da ne zaman pişman olsam hep korktuğumdan kaynaklı olduğunu fark etmiştim, başarısızlık korkusu, insanlar ne der korkusu vb bir işe başlarken korkarsam hep aklıma bu geliyor ve ufakta olsa rahatlıyorummm
Bu çok güzelmiş ciddenn

Konu Sahibi
Valin

Valin

Rookie Idol
Tepki
1,078
Makaleden hiçbir şey anlamadım ama anneannemin kast ettiği her şeyin bir gün geçeceğiydi sanırım -üzgünüm çok fazla textbook okumak zorunda kaldıktan sonra ders dışında makalemsi şeyler görünce elim ayağım bosaliyor 😔- ksbxksbdksbxkbdjjshfoshdjd
Ben okudum tam da bu anlama geliyor dfjjhgf

eren

Koreli | koreninpesinde
VIP Rapper King
Tepki
78
"Taklitler Aslını Yüceltir"

haneull

Rookie Idol
Tepki
603
"Dua yolda edilir.."

Başlamadan süreci düşünüp kaygılanan bu yüzden de asla başlayamayan ve sürekli erteleyen benim gibilere...
Eskiden motto falan bilmezdim ama şimdilerde hayatımın merkezine bu cümleyi koymaya çalışıyorum. Bir yola çık bakalım haneul zorluklar için yolda dua edersin diyorum kendime.