Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Herkesin Sevdiği Sizin Nefret Ettiğiniz Şeyler?

levirem

Trainee
Tepki
112
Kendim için yorumluyorum
1-)İnfluencer takip etmek
20240123_224737.jpg

İnsanlara hiçbir faydaları yok,vakit kaybı ve bundan para kazanıyorlar.Bana çok tuhaf geliyor.Mesela evlilik hayatını yayınlayanlar filan da var.Bu insanların milyon takipçisi oluyor.Sahte olmadığını da biliyorum çünkü +50 arkadaşım takip ediyor oluyor.Gerçekten nasıl zevk alıyorsunuz?Keşfetinize düşer izler geçersiniz buna okeyim ama takip etmek gerçekten tuhaf geliyor.

2-) Spotify
Screenshot_20240123_225444_Spotify.jpg

Benim sosyal medya deneyimim az arkadaşlar bilmiyorsam lütfen anlatın spotify neden bu kadar abartılıyor anlamıyorum.Ben başka uygulama kullanıyorum ve gerçekten memnunum.+ yönleri spotify'dan daha çok.Tek farkı podcast dinliyor olmak mı çözemedim.İçten içe bir nefret besliyorum dnxjdlfjkdşs

3-)Yeni Nesil Türk Dizileri
20240123_230258.jpg

Kadına şiddet,aldatma,psikolojik roman ayağına milletin akıl sağlığını bozma hepsini barındırıyor.Ve nedense hepsi reyting rekortmeniydi.Nefretim o kadar büyük ki murat soner yanımda pofuduk bir marshmelow gibi kalır.

Müstesna

Fanbase Starter
Tepki
1,878
Kendim için yorumluyorum
1-)İnfluencer takip etmek
Ekli dosyayı görüntüle 23279

İnsanlara hiçbir faydaları yok,vakit kaybı ve bundan para kazanıyorlar.Bana çok tuhaf geliyor.Mesela evlilik hayatını yayınlayanlar filan da var.Bu insanların milyon takipçisi oluyor.Sahte olmadığını da biliyorum çünkü +50 arkadaşım takip ediyor oluyor.Gerçekten nasıl zevk alıyorsunuz?Keşfetinize düşer izler geçersiniz buna okeyim ama takip etmek gerçekten tuhaf geliyor.

2-) Spotify
Ekli dosyayı görüntüle 23280

Benim sosyal medya deneyimim az arkadaşlar bilmiyorsam lütfen anlatın spotify neden bu kadar abartılıyor anlamıyorum.Ben başka uygulama kullanıyorum ve gerçekten memnunum.+ yönleri spotify'dan daha çok.Tek farkı podcast dinliyor olmak mı çözemedim.İçten içe bir nefret besliyorum dnxjdlfjkdşs
.
Ben de influencer takip etmeyi pek sevmiyorum. Birkaç tane takip ettiğim var onlar da herkes tarafından bilinen kişiler değil. Beni eğlendirmiyorsa ya da bana faydalı bir şey vermiyorsa insanların hayatını görmek için talip etmek benlik değil. Hele de böyle insanları zengin edenleri hiç anlamıyorum. "Sen kazan diye senin linkinden satın aldım" gibi yalaka tipler var. Şok oluyorum bunları görünce.

Şey spotify yerine hangi uygulamayı kullanıyorsunuz?
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Vlog. Birkaç kere izleyeyim dedim ama yok yani hiç ilgimi çekmiyor. İnsanlar neyini seviyorlar şu vlogların anlamıyorum.

Youtube'da uzun videolar. Bir kitle var uzun uzun video izlemeyi seven. Bilgilendirici ya da boş fark etmez. Bilgiyse 1 saat video izleyeceğime gider okurum daha iyi. Boş video zaten 1 saat asla izleyemem. Benim için bir youtuber içerik üretecekse maksimum 20 dk olacak ki o bile fazla geliyor bana. 😅 zaten youtuber da sevmiyorum ben. 😅

Mehmet efendi türk kahvesi. Türk kahvesi denince herkes mehmet efendiyi söylüyor ama ben hiç beğenmiyorum. Kahve tadı yok bildiğin yanık tadı var kahvede.

Son düzenleme:
Konu Sahibi
levirem

levirem

Trainee
Tepki
112
Şey spotify yerine hangi uygulamayı kullanıyorsunuz?
Youtube premium fiyatları neredeyse aynı.Hem youtube music hemde normal youtube almış oluyorsun.Reklam yok,indirme var benim daha çok işime geliyor.Netflix'e girmiyorum bile artık.

not:bu bir reklam değil sadece aşık olan bir kullanıcıyım.

haneull

Rookie Idol
Tepki
602
Avm de alışveriş yapmak.
Oldum olası bunu sevemedim. Saatlerce dolanmaktan ayaklarıma kara sular iniyor ve ışıkları da migrenimi tetikliyor.

layley

Trainee
Tepki
441
Müzik dinlemeyi, saatler süren üniversite yollarında podcast dinleyerek gitmeyi çok sevdiğim için spotify bir organım gibi bir şey. Reklamlardan nefret ettiğim için premium almıştım. Ama spotify'ın abartıldığını ilk senden duydum 🧐 sıradan bir müzik uygulaması işte. Bunun dışında diğer ikisinde seninle aynı fikirdeyim. Ama çağ değiştiği için pek bir şey diyemiyorum