Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Sm'in Stok Yenilememe Sorunu

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,517
bunu daha cok exo bazında söylüyorum cünkü takip etmediğim icin diğer gruplarında da aynı seyi yapıyo mu bilmiyorum bugün exist albümünün ön siparislerinin 3.günü ve stoklar tükenmis olarak görünüyo tamam exonun satıslarını manipüle eder diyoduk ama bunu gözümüze sokarak yapması asırı sinir bozucu aynı sey don't fight the feeling ön siparislerinde de yapılmıstı mesela sonra zar zor tekrar stokları yenilediler
ve obsession albümünün hicbir zaman net satısını bildirmediler onun da birden satıslarını durdurup stoklarını yenilemediler hem de talep olmasına rağmen.. sirketin bu düsmanca tavrından gına geldi

Konu Sahibi
erigom

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,517
Açıkçası ben bunu EXO'ya özel yaptığını düşünüyorum. Yani özel derken pozitif anlamda değil. Aralarında daha bilmediğimiz ne sorunlar varsa SM, ciddi şekilde EXO'ya kösteklik ediyor. Rahatlıkla kendisi de kazanabilecekken grubunun önüne taş koyması EXO-L olmadığım, doğru dürüst EXO dinlemediğim halde beni bile rahatsız ediyor. Yanlış anlaşılmasın, kendilerini çok severim ama NCT bu konuda EXO'dan daha şanslı bir erkek grubu SM bünyesinde barınanlar arasında.
ben de sadece exoya özel sanıyodum ama red velvet icin de böyle sorunlar varmıs sanırım iki grup da yurt dısında gayet sevilen ve destek görüyorken bir iki promo verse sirkete deli gibi para kazandırır aslında ama sm bu seceneği gözardı edip diğer gruplarına öncelik veriyo tabi vermesin demiyorum ama görünen köy de kılavuz istemez yani