Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Haber Sm'in Grubu 'Rııze'nin Üyeleri Yarın Yayınlanıyor

waldorfism

Trainee
Tepki
368
SM'in rookie erkek grubu eylülde çıkış yapacak.

Grup ismi RIIZE 'rise=yükselmek' ve 'to grow=büyümek' kelimelerinin kombinasyonu ve 'birlikte büyüyen ve hayallerini fark eden bir takım' cümlesinin anlamını yansıtmak istiyor.
image (1).png

RIIZE hem visuallere hem de yeteneklere sahip 7 üyeli bir grup olarak biliniyor. Müzik endüstrisinde yeni bir tarih yazmak konusunda kararlılar. Bunu yaparken üyelerin bireyselliğini ve güçlerini bir takım olarak birleştirecekler.

RIIZE, biraz daha bağımsız bir genre kullanmayı hedefliyorlar yani 'emotional pop'ı. Bununla şarkılarıyla çeşitli duyguları anlatabilecekler. Günlük yaşam deneyimlerinden ilham alıp bunu müziklerine katan, hayallerinin farkına varmak isteyen ve bu yolda dünyadan sempati toplayan emotional pop rookise’lere dönüşecekler.

RIIZE, Ağustosun 1inde gece yarısı resmi IG hesabını açacak, tüm üyeleri yayınlayacak, ve RIIZE'nin eşsizliğine yakışacak çeşitli içerikler yayınlayacak.

1. İsim beklediğim seviyeden daha düşük çıktı, daha güçlü bir etkisi olmasını bekliyordum

2. RIIZE ismi hiç hatırlanacak gibi değilㅋㅋㅋㅋ Ama muhtemelen debuttan sonra daha farklı hissettirecek

3. NCT ile işimiz sonunda bitti

4. NCT'den sonraki ilk erkek grubu mu

5. Jung Sungchan senin için bekliyorumㅠㅠ

6. Çok heyecanlıyım ㅠㅠ Taro-yah ㅠㅠㅠㅠㅠ

7. non-NCT grubu ama hala NCT'den kişiler var ㅋㅋ ama yine de uzun süredir bir rookie görmemiştim

8. NCT dışında en son erkek grubu çıkalı kaç sene olduㅋㅋㅋ

9. Yeni bir erkek grubu için bekliyordumㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ

10. Taro-yah, Sungchan-ah fighting ㅠㅠㅠㅠㅠㅠ Onları hemen görmek istiyorum ㅠㅠㅠㅠㅠㅠ

BobaTea

Fanbase Starter
Tepki
2,627
Çevirirken benim de dikkatimi çekti niye bu kadar takmışlar ki
Çoğu kişi Nct'nin sürekli üye eklemesinden memnun değildi ve yeni bir grup çıkarmasını istiyordu SM'den. Ben anlayabiliyorum nct'nin müziği herkese hitap etmiyor. Stajyer olsam Nct'de çıkış yapmak istemezdim şahsen çünkü çoğu üyenin hiç öne çıkabilme şansı yok.

marin

Trainee
Tepki
639
Yeni jenerasyona 2AM gibi bir grup geliyor diyebilir miyiz o zaman 🤔 Winner Empty gibi duygusal bir parçayla çıkış yaptıklarını düşündüm de bence yeni bir soluk getirirler. Eylül ayı da tam böyle duygusal şarkıları daha fazla dinlemeye başladığımız zamanlar. Eğer doğru şarkı seçimi yapılırsa ilgi çekici olurlar diye düşünüyorum 🌼