Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Şöyle Her Şeyi Unutturacak Eğlenceli Ve Sonu Iyi Biten Izlenecek Bir Şeyler Önerir Misiniz?

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,869
Çizgi film dizi film animasyon filmleri anime vs hiç fark etmez my little pony izliyordum her gün 1 veya 2 bölüm izlememe rağmen hatta bazı günler zamanım olmamasına rağmen bitti ve ne bileyim boşlukta gibi hissediyorum çok tuhaf o yüzden güzel şeyler önerirseniz sevinirim ama lütfen güzel diye iç karartıcı senaryosu kötü şeyler önermeyin şuan hiç kaldıracak halde değilim onları google a yazmak yerine izleyen insanlardan öneri almanın daha iyi olduğunu düşünüyorum o yüzden de size soruyorum ❤️

Konu Sahibi
ponywinx

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,869
Sophia her gece Amber olmak için dua ediyordur kesin
aaa naber panda emojili (sana ne desem bilemedim şekerim istediğin bir hitap şekli var mı) nasılsın hatırladım seni burada görünce umarım daha izlemeye başlamadan yorumlardan (sadece senin değil yorum yapan herkesin)spoi yemem ahahahaha gerçi şuan karşılaştırma harici bir şey yok ama

lilith_halşii

Rookie Idol
Tepki
965
4 sezonmuş final olduysa eğer 3 ayda bitiririm okay umarım güzeldir
Biteli yıllar oldu küçükken izlemek için yapmadığım şey kalmazdı bir aralar gene bakiyim dedim ama bölümlerini bulamadım:cry:Küçükken youtubede onun kostümünü giyen bir kız görmüştüm çok özenirdim ya elbiselerine Disney'in tüm prenseslerine bayılıyorum ya küçükken oyuncaklarına da bayılırdım şu anda oyuncaklarını mahvettiler bebekler çok çirkin ve kalıp gibiler

Konu Sahibi
ponywinx

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,869
Yok yok hiç sıkıntı değil. O yüzden dedim zaten beğeneceğine garanti veremem diye. Anladığım kadarıyla sen daha çok my little pony tarzı seviyorsun. O zaman kung-fu pandayi da unut🤧 Prenses Sophia iyidir
my little pony iki favori çizgi filmlerimden birisi bir kaç pürüz ve eksik dışında konusu çok iyi işlenmiş bana kalırsa yani konusunun iyi işlendiğini düşündüğüm çizgi filmleri severim ama illa o tarzlarda(mlp) olacak ve farklı şeyler sevmeyeceğim diye bir şey yok

Konu Sahibi
ponywinx

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,869
Biteli yıllar oldu küçükken izlemek için yapmadığım şey kalmazdı bir aralar gene bakiyim dedim ama bölümlerini bulamadım:cry:Küçükken youtubede onun kostümünü giyen bir kız görmüştüm çok özenirdim ya elbiselerine Disney'in tüm prenseslerine bayılıyorum ya küçükken oyuncaklarına da bayılırdım şu anda oyuncaklarını mahvettiler bebekler çok çirkin ve kalıp gibiler
zaman geçtikçe teknoloji ilerledikçe böyle animasyon çizgi gibi şeyleri hep mahvettiler çok eskiden bitmiş ama herhalde benim zamanında ilgimi çekmemiş ya da haberim yokmuş ki hiç izlememişim
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

İyiyim canım teşekkür ederim 💜 İsim konusunda da özellikle istediğim bir şey yok. Nasıl rahat edeceksen öyle hitap edebilirsin ☺️

Dikkatli yorum yazmaya çalıştım. Umarım spoiler yemezsin kimseden 😂
Tamam güzel pandam benim sen nasıl istersen ben de iyiyim teşekkür ederim ve yok spoi yediğimi zannetmiyorum pek ama karar vermemi kolaylaştırdı sanırım en ilk prenses sophia izleyeceğim

nerede yayınlanıyo acaba

lilith_halşii

Rookie Idol
Tepki
965
Star Kötü Güçlere Karşı (final yaptı.)
Baykuş Evi (final yaptı) (kesinlikle ama kesinlikle başla benim favorilerimden biri aksiyon,arkadaşlık,sihir,büyü ne ararsan var efsane ve çok kısa anlamak için internetten konusunu okuyup 2.sezondan başlayabilirsin bile 3 sezon zaten)
Mucize:Uğur Böceği ile Kara Kedi(anlatmaya gerek 5.sezonunu yeni bitirdi izle şok olursun olanlara)

Konu Sahibi
ponywinx

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,869
Baykuş Evi (final yaptı) (kesinlikle ama kesinlikle başla benim favorilerimden biri aksiyon,arkadaşlık,sihir,büyü ne ararsan var efsane ve çok kısa anlamak için internetten konusunu okuyup 2.sezondan başlayabilirsin bile 3 sezon zaten)
Mucize:Uğur Böceği ile Kara Kedi(anlatmaya gerek 5.sezonunu yeni bitirdi izle şok olursun olanlara)
vayy ne kadar da güzel önerilerin var hissediyorum uğur böceği ve kara kedi eskiden karşıma çıktıkça izlerdim ama tamamını izlemeyi hep düşünüyordum neden olmasın hala devam edeceği için biraz daha sonlara atacağım sadece; Baykuş evi dediğine göre sihir büyü arkadaşlık falan varmış tam bana göre tam ilgimi çeken konulardan mutlaka izleyeceğim tabi star kötü güçlere karşıyı da izleyeceğim teşekkür ederim

Arven

Fanbase Starter
Tepki
2,415
Baykuş evi ve Star final mi yaptı ?😭

Arven

Fanbase Starter
Tepki
2,415
Tsubasa benim favorim bu arada, ama seveceğine garanti veremiyorum 🥲
Tsubasa izleyin arkadaşlar futboldan nefret eden ben kişisinin ilk aşkı olur kendisi 😭

evet😭

üstelik baykuş evi ni zorla final yaptırdılar gibiydi bence senaryosu felaket iyiydi ama 3.sezonu araştır anlarsın.😭
Umarım bu ara bakabilirim ikisini de izlemeyi çok seviyordum o kalitede çizgi dizilere göre baya erken final yapmışlar 😭

zehra21

Trainee
Tepki
195
Hinamatsuri (absürt komedi seviyorsan kesinlikle seversin hem için de süper güçler de var)
Mob Psycho 100
Saiki Kusuo no Psi-nan
Gekkan Shoujo Nozaki-kun (çok güzel bir romantik komedi)

Konu Sahibi
ponywinx

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,869
Hinamatsuri (absürt komedi seviyorsan kesinlikle seversin hem için de süper güçler de var)
Mob Psycho 100
Saiki Kusuo no Psi-nan
Gekkan Shoujo Nozaki-kun (çok güzel bir romantik komedi)
romantik komedileri severim, absürt komedi ile aram eh şöyle böyle ama yine de bakarım teşekkür ederim önerilerin için

lilith_halşii

Rookie Idol
Tepki
965
Rapunzel serüvenleri eklemeyi unutmuşum o da final yaptı ve hem çok güzel bir çizgi diziydi ve sonlara doğru acayip iyi oluyordu ben de bir aralar izliyordum ve sonra devam edemedim ve bölümlerini izlediğim site güncellendi ve rapunzel serüvenler yok oldu eğer bir gün izlersen izlediğin sayfanın linkini bana da at lütfen :)