Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Dedikodu Hybe'ı Svt Kurdu Söylentileri Herkesi Kızdırdı

JeyKey

Rookie Idol
Tepki
679
'Hangout with you' fragmanındaki altyazılar tartışma konusu oldu.
MBC'nin yayınladığı bu fragmanda "HYBE'nı Seventeen kurdu" altyazıları, netizenler ve BTS hayranları arasında tepkiye yol açtı.
Birçok netizenler, MBC'nin bu altyazıları kasıtlı kullandığını ve BTS'in HYBE'da olan katkılarını görmezden geldiğini savundu.

Ve bence de saçma yani sonuçta BTS olmasa şu an HYBE Big4'te değildi.İnsanlar bir taraflarından laf etmeyi severler zaten.Ben Svt severim,dinlerim ama bu onların HYBE'ı kurduğunu savunacağım anlamına gelmez.

NETİZEN YORUMLARI;
•Bangtan'dan gerçekten nefret ediyorlar.Ülkedeki herkes HYBE'ın temelinin Bangtan'ın parasıyla atıldığını biliyor.
•MBC denen p*çlerin BTS'e karşı nasıl bir kinleri var? Ceo bile özür dilemek zorunda kaldı ama hala böyle davranıyorlar.
•Bangtan'ın HYBE'ı kurduğunu herkes biliyor.
Seventeen,BTS'ın inşa ettiği binaya girdi.
•Herhangi birine sorsanız bile HYBE=BTS der.
•HYBE'ın MBC ile barışmaması gerekiyordu ㅋㅋㅋㅋ tek bir altyazı hem BTS,hem de Seventeen fanlarını çıldırtıyor ㅋㅋㅋㅋㅋ
•MBC,Ne yapıyorsun sen?

Screenshot_20240422-231514_Chrome.jpg

• Alev
Reactions: ask

BAMBOLEO

Trainee
Tepki
14
Biri hybe'ı svt kurdu der, öbürü svtini hybe var etti der, ikisi zamanında birbirinden bağımsızdı diye hatırlıyorum ben.

BAMBOLEO

Trainee
Tepki
14
Svt Hybe'ın alt grubu (Pledis Hybe'a ait olduğu için )
Onu biliyorum ama svt ilk kurulduğu zamanlarda da mı hybe a aitti pledis
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

2020 de almış bünyesine pledisi yani svtnin yeterince büyüdüğü bir dönemde. Şirket ve grubun fanların abarttığı kadar birbirini etkilediğini sanmıyorum.

Konu Sahibi
JeyKey

JeyKey

Rookie Idol
Tepki
679
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

2020 de almış bünyesine pledisi yani svtnin yeterince büyüdüğü bir dönemde. Şirket ve grubun fanların abarttığı kadar birbirini etkilediğini sanmıyorum.
Pardon ben yanlış anlamışım🤦‍♀️
Evet genel olarak hiçbiri birbirini etkilemedi