Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Stray Kids 『Social Path (Feat. Lisa)』Yayınlandı

tinkin'barb

Trainee
Tepki
172
MVyi biraz önce izledim şimdi biraz fikirlerimden bahsedeceğim sizinde mv hakkında fikriniz varsa aşağıya yazın merak ediyorum
Öncelikle üyelere adil davranılmış line dağıtımı konusunda. Bu yüzden 3 racha dışında diğer üyelerinde vocalini görme şansımız oldu. Lee Knowun vocali bu uzunlukta duymak beni çok mutlu etti. Daha fazla line verilmesi gerek ona bence. Vocal ve rap dengesinden kıvam tutmuş ve geçişler kulakta sırıtmıyordu. LiSAnın tiz sesinden sonra Felixin derin sesi acayip uymuş ek olarak. Her üye hakkını vermiş. Bir animeye opening olarak koysan sırıtmaz. Anime openingi dinlemeyi seviyorsanız sevebilirsiniz LiSA zaten sanırım Demon Slayerın openinginide söylüyordu benim o da çok hoşuma gitmişti.
MVye gelirsek yatakta yatarken ellerin aşağıya çekmesi, sürekli yüzü kapalı insanların üyeleri sıkıştırması beni etkiledi. Çünkü bu hayat bana bazen cidden öyle hissetiriyor. Hayatımla hiç alakası olmayan yüzlerini bile doğru dürüst bilmediğim insanlar tarafından o kadar sıkıştırıldım ki bu yıl. Beni bambaşka bir insana çevirdi o tanımadığım insanlar. Sahneleri izlerken kendimi düşündüm hep. Üyelerinde o sahnelerdeki rahatsız olmuş dizlerini karınlarına çekmiş hali üzücüydü. Bilmiyorum.
Genel olarak beğendim. Güzel iş çıkarmışlar.

Son düzenleme:

Haney 🍯

Bal 🌼
Forum Ağası
Tepki
7,463
Üyeler çok yakışıklı kafayı yicem 😭
Şarkı güzelmiş, melodisi olsun, mv olsun zaten trailerlardan gördüğüm ve duyduğum kadarıyla "Bu şarkı çok güzel olacak" demiştim. Çok kısmı olmasa da beğendim

oylesinegeldim

Trainee
Tepki
45
skzin japonca sarkilari her zaman harika oluyo bu da hayal kirikligina ugratmadi cok begendim😭 lisayi zaten severim bu sarkiya da cok yakismis