Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Sünnet Düğününde Ne Giyilir🥲

Hangisini giyeyim

• Kullanılan toplam oy
    23
Konu Sahibi
Nayna

Nayna

Fanbase Starter
Tepki
1,846
Attığın üç elbiseden ikisi de herkeste var ve kötüler 😭 bu güzel en azından
Biraz daha bak derim
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:
Ya bilemiyorum benim dolabımdaki çoğu kıyafet çirkin gelecektir sana büyük ihtimalle. Sünnet düğünü için bu kadar elbisede seçici olmak istemiyorum sanırım saint laurentınkini alıcam

BobaTea

Fanbase Starter
Tepki
2,627
Ya bilemiyorum benim dolabımdaki çoğu kıyafet çirkin gelecektir sana büyük ihtimalle. Sünnet düğünü için bu kadar elbisede seçici olmak istemiyorum sanırım saint laurentınkini alıcam
Kendi tarzına uyan, başka etkinliklerde de giyebileceğin bir elbise al bence. Sırf sünnet düğünü için para vermemiş olursun.

Konu Sahibi
Nayna

Nayna

Fanbase Starter
Tepki
1,846
Yani sünnet düğününde beyaz giyilir mi bilmiyorum ama ben şu galvan'ın elbisesini çok beğendim açıkçası. Senin tarzına uyar mı bilmem ama Ekli dosyayı görüntüle 10869
Pek anlamıyorum bu işlerden ama 🤷🏻‍♀️

Sanirimi sil ordan cumburlop 😒
Galvanı seviyorum ama bundan sonra düğünlerde giyicem bu kıyafeti o yüzden bunu kendi düğünim olursa afterım için alırım belki xjxnxnnd

Konu Sahibi
Nayna

Nayna

Fanbase Starter
Tepki
1,846
Konu Sahibi
Nayna

Nayna

Fanbase Starter
Tepki
1,846
Bir şey soracağım Vintage düşünür müsün? Cok güzel zamansız ve ikonik mugler,dior, Vivienne Westwood,JPG elbiseleri vs. oluyor.İstanbul da oturuyorsan Beyoğlu taraflarına bi göz at.Zevkini tabi ki bilmiyorum ama yine de söylemek istedim.
Benim tüm dolabim vintage zaten ama genellikle barcelonada bir pazardan alıyorum genellikle. Bu düğün bayağı şatafatlı akpartili ailenin düğünü olduğu için beni yargılamalarından korkuyorum jdjxjsj

inx

Fanbase Starter
Tepki
2,461
alttarafı sünnet ya şu tarz bir şey de giyebilirsin aslında model olarak. dua okunuyor diyen olmuş hem ayıp olmasın hem de sen rahatsız hissetme diye önünü de kapatırsın o sırada mis gibi kombin 1000009466.jpg

Konu Sahibi
Nayna

Nayna

Fanbase Starter
Tepki
1,846
alttarafı sünnet ya şu tarz bir şey de giyebilirsin aslında model olarak. dua okunuyor diyen olmuş hem ayıp olmasın hem de sen rahatsız hissetme diye önünü de kapatırsın o sırada mis gibi kombin Ekli dosyayı görüntüle 10877
Bu benim hiç tarzım değil ya ben pek pantolon giymeyi sevmiyorum bacak boyum çok uzun olduğundan çirkin duruyor😶 Pek alt tarafı da değil boğaz manzaralı düğün salomu tutmuşlar

O değil de bu elbiseye bayıldımm bahslsksh düğünde değil ama normalde giymek için çok hoş bence. Ucuzmuş da baya €500 Ekli dosyayı görüntüle 10878
Sünnet düğününde annesi beyaz giymezmi

inx

Fanbase Starter
Tepki
2,461
Bu benim hiç tarzım değil ya ben pek pantolon giymeyi sevmiyorum bacak boyum çok uzun olduğundan çirkin duruyor😶 Pek alt tarafı da değil boğaz manzaralı düğün salomu tutmuşlar
araştırmaya devam o zaman

inx

Fanbase Starter
Tepki
2,461
ben de bunları buldum
1000009470.jpg 1000009467.jpg

Konu Sahibi
Nayna

Nayna

Fanbase Starter
Tepki
1,846
Bu çok hoş ya bu olsun

Mor çok severim sanırım anlık aşırı tepki verdim kb sjsjsjsj
Benimde gönlüm ona kaydı hem jisoonun şu elbisesine benziyor 🥹 aynı çantadan bendede var kombinleriz fıstık gibi oluruz ne dersiniz
Screenshot_20230907_002332_Gallery.jpg

Güzellermiş

Konu Sahibi
Nayna

Nayna

Fanbase Starter
Tepki
1,846
Söylemeden geçemicem sünnet düğünü aşırı saçma bişey
Hiç gitmedim ama erkolar için yapılan bir etkinliğin saçma olmama ihtimali yok zaten

Yok ben bir şey bulamadım bshslsksh O mor elbise güzelmiş onunla git bence de

Evet bu olsunn en iyisi bu
Eminmiyiz buna ne takı takılırki gold mu silver mı