Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Super Shy Encore

Konu Sahibi
Üye silindi 127
Tepki
150
Dans yorucu yine de ve bence Hybe grubu olmalarına rağmen kötü değiller
Gifte Haruhi hikari shipi gördüm mutlu oldum
Aslinda keplerden hikarunun gifini koyucaktim sonra bunu buldum cok tatli geldi iyiki shipin adini söyledin tesekkur ederim

Nayna

Fanbase Starter
Tepki
1,846
Korede konservatuar öğrencileri ne hissediyor acaba. Onca yılını sanata var iki tane orta okul öğrencisi güzel yüzü var diye şarkcı olsun milyarlar kazansın. Allahım adaletin bu kadar mı dndmdkdm

Eren yeager

Fanbase Starter
Tepki
1,914
Neden dans ettiklerini anlamadım zaten encorne idollerin çıplak seslerinin duyulduğu nadir yerlerden biri zaten orda asıl amaç vokalde ne kadar iyi olduklarını kanıtlamak galiba kötü söylerlerse diye bahaneye zemin hazırlamak için işte dans ediyorlardı o yüzden sesleri titredi gibi onun dışında haerin den ben çok ümitliydim sesi ve vokali daha iyi diye düşünmüştüm ama hayal kırıklığı yaşadım sadece hanni yi beğendim

Tepki
1,364

Ortalama bi encore hem dans hem şarkı ama dans çok kolay zorda değil
Kızlar küçük diye çok bir şey söylemek istemiyorum ve Kpop'ın sadece vokalden ibaret olmadığının da farkındayım ama ortalığı kasıp kavuran (!) bir grubun vokalleri bundan fazla olmalı ya. Bu gruba insanlar nasıl bu kadar ayılıp bayılıyor anlamış değilim. İnsanlar standartlarını o kadar düşürmüşler ki bu performansa bile tav olanlar var.

hibluesky

Rookie Idol
Tepki
687

Ortalama bi encore hem dans hem şarkı ama dans çok kolay zorda değil
Ya dans ederek şarkı söylemeyi normal performansta yapmaları, encore sahnesinde de sevinerek falan söylemeleri gerekmiyor mu csbsnsjksjd çok tuhaf geliyor bana bu olay. Bakın biz kazandık ödül olarak size şimdi şarkı söyleyeceğiz der gibi asla alışamıyorum 🥲
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Ya dans ederek şarkı söylemeyi normal performansta yapmaları, encore sahnesinde de sevinerek falan söylemeleri gerekmiyor mu csbsnsjksjd çok tuhaf geliyor bana bu olay. Bakın biz kazandık ödül olarak size şimdi şarkı söyleyeceğiz der gibi asla alışamıyorum 🥲
1 tanesinin sesi çok güzeldi Daniel dışında hiçbirini tanımadığım için kim olduğunu bilmiyorum ama güzeldi yani

BobaTea

Fanbase Starter
Tepki
2,627
Neden dans ettiklerini anlamadım zaten encorne idollerin çıplak seslerinin duyulduğu nadir yerlerden biri zaten orda asıl amaç vokalde ne kadar iyi olduklarını kanıtlamak galiba kötü söylerlerse diye bahaneye zemin hazırlamak için işte dans ediyorlardı o yüzden sesleri titredi gibi onun dışında haerin den ben çok ümitliydim sesi ve vokali daha iyi diye düşünmüştüm ama hayal kırıklığı yaşadım sadece hanni yi beğendim
Asıl hem dans edip hem söyleyebilmeleri lazım. En sevdiğim encore sahnesini atayım size ben gruplar hem dans edip hem söyleyebilsin istiyorum ama bu jenerasyonda biraz zor.

Lili Beth

Fanbase Starter
Tepki
1,351
Sarkinin adi gibi super shy bi encore olmus.
Ayrica bi daha bu kızlara yetenekli diyeni gorursen gercekten gülerim. Hanni ve Hyein disinda cidden soyleyen dahi yoktu ve Hanni de kpop icin ortalama bi vokal... Saka gibiler ortalama alti yetenekle sektorun en iyileri (!) oldular.
New jeans vasat alti bir encore performansi sergilerken kore halki: OMO tam sarkilari gibi bir encore sahnesi yapmalari cok tatli :love: min heejin bir dahi :cool: