Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

(G)I-Dle Super Lady Mv Yayinlandi!

lisamiro🦋

Trainee
Tepki
277
Sarki cikti begendiniz miii? Ben wife a gore asiri begendim. O da iyiydi ama bu daha guzeldi bence. Ozellikle nin sahnelerine bayildim tek kelimeyle cok guzel hazirlanmisti bence hepsi cok guzel ama onu ayri begendim. Sarki pek aklimda kalmadi benim. Kisacasi ortam MV kalitesi falan baya iyiydi bence yorumlarinizi bekliyorumm 🦋
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Basligi yanlis yazmisim duzelmiyor maalesef

Saikisapigi

Trainee
Tepki
12
Şarkıya mvye looklara (özellikle shuhua ve yuqi) her şeye bayıldım mükemmel olmuş albümde revenge ve doll inanılmaz iyi kesinlikle dinlemenizi tavsiye ediyorum.

Mona Rosa 🥀🖤

Rookie Idol
Tepki
1,435
2ne1 I am the best i hatirlatti bana ben cok begendim cube bu sefer paraya kıymış yönetimi kotu ama para gelen yerden parayi da esirgemiyor zamaninda hyuna nin mv leri de guzel olurdu yani yg çıkarmis deseniz de inanirdim mv yi o seviye bi kalitede olmus cok sevilen sarkilari oldu ama en buyuk hit leri bu olacak bence miyeon a bayildim diger kizlarda cok guzel olmus elestirilecek hiçbirsey yok

Reidia

Mor Sümbül
Fanbase Starter
Tepki
617
Ben beğendim ama keşke biraz daha uzun olsaydı
Bunun dışında Shuhua'nın bu klipteki ses uyumunu beğendim aslında bu albümdeki diğer şarkılarda da sesi güzel iyi çıkmış.
Yuqi zaten baya iyi olmuş.

Seda

Trainee
Tepki
117
Klip ve tarzlar bayağı güzeldi ben çok beğendim ama keşke şarkı daha uzun olsaymış,Wife de kısaydı.

enteresamcocuk

Trainee
Tepki
1
Sarki cikti begendiniz miii? Ben wife a gore asiri begendim. O da iyiydi ama bu daha guzeldi bence. Ozellikle nin sahnelerine bayildim tek kelimeyle cok guzel hazirlanmisti bence hepsi cok guzel ama onu ayri begendim. Sarki pek aklimda kalmadi benim. Kisacasi ortam MV kalitesi falan baya iyiydi bence yorumlarinizi bekliyorumm 🦋
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Basligi yanlis yazmisim duzelmiyor maalesef
Bence şarkının mv'si çok güzeldi onun dışında pek bir şey yok şarkıları özgün olan (ve tabi konseptleri) ıdle'nin yerini sadece kadın ile ilgili konseptler almış ben bir erkeğim ve erkek olarak başka konseptlerde görmek istiyorum güzel söylüyorlar ama bende en azılan bir şeyler görmek isterim erkeklerlede ilgili ve ya hem kız hem erkek ile ilgili çünki lion,nxde,tam boyy,pueencard,wife,super lady sadece kadın ve kadın olmak idle özgün bir grup vaşka konseptler de almalı

kayısı

avukat kedy
Moderatör
Tepki
2,100
MV'yi görünce dedim ki, bu klip CUBE'dan çıkmış olamaz. KLDSJKLGFSKL
Bence fena değildi. Ama şarkının ilk 3 saniyesi, MV setinin görselliğiyle birleşince inanılmaz Hadise şarkısı/klibi havası verdi. Kendi kendime bi kahkaha atasım geldi görünce. kldsfgjdşflgkl

Lilac

Fanbase Starter
Tepki
1,365
Daha sonra bakacağım merak ettim. Gidle'ın ana şarkılarını genellikle beğeniyorum bakalım bu nasıl olmuş
Şarkı da mv de genel olarak güzel, özellikle yuqi çok müthiş olmuş, ben bu kızın sesini de solo şarkılarını da seviyorum. Ama iki eleştirim var; Birincisi nakarat kısmı daha vurucu olabilirdi, biraz basit mi desem eksik mi desem bi olmamışlık var. Ayrıca şarkı çok kısa gerçekten neden şarkı sürelerini bu kadar kısalttılar son zamanlarda, şarkıya kendini tam kaptırmaya başlıyorsun hop bitiyor. İkincisi soyeon zaten rap yapıyor ne gerek var ki vokal yapmasına, zaten onun gruptaki asıl konumu rapper değil mi? Bence onun vokal partlarını başka bir üyeye verebilirlerdi.

Lilac

Fanbase Starter
Tepki
1,365
Ben de senin imzanın tatlılığından biteceğim aşırı tatlı ya 😭😍😍
Kedilere olan aşkım bu aralar top seviyede sksks bugün dışarı çıktım gelirken 2dakika da bir durup önüme çıkan kedileri sevip durdum, sabaha kadar sevsem yorulmam yani jsjsjsjsj bi tane yavru kendini sevdirmedi ama çok içimde kaldı :(