Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Taeyong Loewe'nin Küresel Marka Elçisi Oldu!

Ü

Üye silindi 154

Taeyong'un LOEWE'nin Küresel Marka Elçisi olduğu duyruldu!

20230620_191256.jpg

LOEWE'nin kreatif direktörü (Jonathan Anderson ) :
"Taeyong'a Loewe ailesine hoş geldin demekten mutluluk duyuyorum. Uzun süredir LOEWE'ye hayranlık duyarak ve giyerek markayla özel bir bağı var ve Taeyong'un şarkı yazarlığı, oyunculuk ve görsel kreasyonlardaki birçok yeteneği ile kendine özgü tarzını gerçekten seviyoruz. Bu projede onunla birlikte çalışacağım için çok heyecanlıyım."

20230620_191259.jpg 20230620_191303.jpg

"Bu genç adamın kendine özgü kişisel tarzı hayranlarının ona kayıtsız şartsız aşık olmasını sağlıyor. Sadece bu da değil, Taeyong aynı zamanda yenilikçi bir adam. Moda tarafından büyülenmiş markanın sayısız tasarım ve işçiliğinin uzun süredir devam eden bir destekçisi olmuştur."

Taeyong: "Loewe'nin Küresel Marka Elçisi olmak benim için bir onur. Markanın sadece olağanüstü tasarımı değil, aynı zamanda felsefesi, düşünce tarzı ve iletişim şekli de benzersiz. Loewe ile bu yolculuğa katılma fırsatı için gerçekten minnettarım."

Loewe Taeyong'un özellikle de 2019-2020 yıllarından beridir severek giydiği markalardan biri, bu yüzden sevdiği ve kendine uyan bir markanın global elçisi olmasına sevindim.
Yılın başından beridir Taeyong'a karşı çok ilgiliydiler, habire Loewe'den insanlar onu paylaşıp takip ediyordu, sonra paris moda haftasına da çağırmışlardı falan yani bir şekilde bekleniyordu bu haber.

8b4bccb8ee825ef404bb2154dea5df64.jpg

images (6).jpeg
images (2).jpeg