Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Taylandlıların Deccal Sevdası

fosforlucevriye

VIP Visual Queen
Tepki
1,196
Tay bl aktör piyasası korkunç, insanların fanlik anlayışı daha korkunç. Bu yüzden nerenin dizisi olursa olsun oyunculara fanlık yapmıyorum kafam rahat, keyfime bakıyorum. Tay bl izleyeyim diyen olursa da tavsiyem I Told Sunset About You'dur söylemesem olmaz. Bu arada bu adamın olayları beni zamanında şok etmişti sizi tetikleme olasılığı varsa arastırmanızı önermem...

Son düzenleme:
Konu Sahibi
Eren yeager

Eren yeager

Fanbase Starter
Tepki
1,914
Şu build'i sadece winter olayını biliyorum. O olay bile ne kadar iğrenç biri olduğunu gösteriyor da diğer skandalları ne?
Eski sevgilisini istismar etmiş ölüm tehditleri ettiği mesajlar var Kai ye çirkin demiş rol arkadaşı hakkında da iğrenç mesajları ortaya çıktı aynı şekilde itzy den yeji içinde winter'a benzer şeyler konuşmuş bu olaylardan öncede tecavüze uğrayıp öldürülen bir kız hakkında iğrenç twitleri vardı ama olayı hayranlar gençti cahildi fake diye kapatmıştı

İyi Düşün

Trainee
Tepki
246
Tay bl aktör piyasası korkunç, insanların fanlik anlayışı daha korkunç. Bu yüzden nerenin dizisi olursa olsun oyunculara fanlık yapmıyorum kafam rahat, keyfime bakıyorum. Tay bl izleyeyim diyen olursa da tavsiyem I Told Sunset About You'dur söylemesem olmaz. Bu arada bu adamın olayları beni zamanında şok etmişti sizi tetikleme olasılığı varsa arastırmanızı önermem...
Oyunculara fan olmayı hiç anlamıyorum. Sonuçta sabit bir işi yok her dönem bir rolde oynuyor bazen iyi olabilir bazen olmayabilir. Birde erkek oyuncuların hayranları eski ve sevdikleri partnerleri ile yeni partnerlerini sürekli küçümseyip karşılaştırmaları çok sinir bozucu oluyor. Mesele Tolga Sarıtaş hayranları Söz dizisinde eskiden Hande Erçel ile partner diye Aybüke Pusat'ı sürekli Hande ile kıyaslayıp küçümseyip duruyorlardı.

fosforlucevriye

VIP Visual Queen
Tepki
1,196
Oyunculara fan olmayı hiç anlamıyorum. Sonuçta sabit bir işi yok her dönem bir rolde oynuyor bazen iyi olabilir bazen olmayabilir. Birde erkek oyuncuların hayranları eski ve sevdikleri partnerleri ile yeni partnerlerini sürekli küçümseyip karşılaştırmaları çok sinir bozucu oluyor. Mesele Tolga Sarıtaş hayranları Söz dizisinde eskiden Hande Erçel ile partner diye Aybüke Pusat'ı sürekli Hande ile kıyaslayıp küçümseyip duruyorlardı.
Bana da çoook gereksiz geliyor ama azımsanmayacak sayıda bunu yapan insan da var, bir noktada da yapılması normal geliyor özellikle kıyasın. Yani alışık oldukları bir şey değişiyor, onlar da kıyaslıyor ve bir noktada olay olmak konusunda oyuncular için olumlu bile oluyor olabilir. Anlatabildim mi bilmiyorum çok karışık yazmışım pek hakim de değilim oyunculuk sektörüne jdbbdjsvdjsgdjsgxksgdjdj

kedy

Trainee
Tepki
97
Bu adam nasıl bu kadar oy alabiliyor aw çıldıracam adam öldürmediği kaldı diğer ikiside lez taklidi yapıp konser şarkı dizi yaptıktan sonra birinin erkek arkadaşı çıktı dbbdbxvdbdbdbd
Ekli dosyayı görüntüle 9953
Şu kızlardan birinin erkek arkadaşının olduğu ortaya çıkmasından sonra Fanservis yapmaya devam ediyorlar Tayland beni şoka uğratmaya devam ediyor