Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

İzle The Moon

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,515
Astronot Hwang Seon Woo (Do Kyungsoo) ay üzerindeki bir kaza nedeniyle 384.000 km'nin ötesinde Ay'da tek basına mahsur kalır. Dünya'daki kontrol merkezinde istasyonun eski baskanı Kim Jae Guk (Sol Kyunggu), onu kurtarmak icin büyük bir caba sarf eder. Ancak bunun icin Uzay İstasyonu'nun su anki yöneticisi ve generalinin yardımınu alması, onu ikna etmesi ve gerilimi asması gerekir.

tür: bilim kurgu, dram
inbound582060991916216842.jpg

film 155 ülkeye satıldı ve bunların arasında Türkiye de var ancak bizim ülkemizde vizyona girmeyecekmis 🥲 ama filmi bir site cevirmis (hdfilmcehennemi) ordan izleyebilirsiniz. ben cok beğendim ve cok ağladım fjskxjskd aynı zamanda gerildiğim baya bir sahne oldu simdi ne söylersem su an spoiler olucak o yüzden kısa kesiyorum lütfen vaktiniz varsa gidin izleyin muhtesemdi

Son düzenleme:
Tepki
1,364
Astronot Hwang Seon Woo (Do Kyungsoo) ay üzerindeki bir kaza nedeniyle 384.000 km'nin ötesinde Ay'da tek basına mahsur kalır. Dünya'daki kontrol merkezinde istasyonun eski baskanı Kim Jae Guk (Sol Kyunggu), onu kurtarmak icin büyük bir caba sarf eder. Ancak bunun icin Uzay İstasyonu'nun su anki yöneticisi ve generalinin yardımınu alması, onu ikna etmesi ve gerilimi asması gerekir.

tür: bilim kurgu, dram
Ekli dosyayı görüntüle 11151

film 155 ülkeye satıldı ve bunların arasında Türkiye de var ancak bizim ülkemizde vizyona girmeyecekmis 🥲 ama filmi bir site cevirmis (hdfilmcehennemi) ordan izleyebilirsiniz. ben cok beğendim ve cok ağladım fjskxjskd aynı zamanda gerildiğim baya bir sahne oldu simdi ne söylersem su an spoiler olucak o yüzden kısa kesiyorum lütfen vaktiniz varsa gidin izleyin muhtesemdi
Sinemada izlemeyi çok istemiştim ama kısmet değilmiş. Şimdi söylediğin siteden izleyeceğim. Keşke Netflix'e de gelse. Oradan da izlerim. Bir de Türkiye satın aldıysa neden gösterime sokmuyor anlamadım. Her türlü parayı ödediler. Gösterime soksalar ya.

Konu Sahibi
erigom

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,515
Sinemada izlemeyi çok istemiştim ama kısmet değilmiş. Şimdi söylediğin siteden izleyeceğim. Keşke Netflix'e de gelse. Oradan da izlerim. Bir de Türkiye satın aldıysa neden gösterime sokmuyor anlamadım. Her türlü parayı ödediler. Gösterime soksalar ya.
ay keske netflixe gelse cidden filmin tanıtımı icin cok iyi olurdu 🥺 türkiye'de neden vizyona girmedi asla anlamadım zaten bu zamana kadar sadece 10 ülkede falan vizyona girmis daha girecek baska ülkeler de var cok yavas hareket ediliyo e film coktan internete düstü bile yani amacları ne asla anlayamıycam

Tepki
1,364
Şimdi bitirdim izlemeyi. Kyungsoo gerçekten iyi bir oyuncu. Artık tescillendi. Çok çeşitli rollerde gördük onu. Bir çoğu oldukça profesyonellik isteyen rollerdi ve her birinin altından alnının akıyla çıktı. Onunla ne kadar gurur duysam azdır. Filme gelecek olursak her ne kadar abartılı sahneler olsa da senayoyu beğendim. Oyunculuklar iyiydi. Görsel efektler eh işte modumdaydı. Bilgisayar ekranında izlediğim için benim gözüme batmadı ama belki büyük ekranda çok da iyi gözükmeyebilir. Yine de seyir keyfini bozmaz diye düşünüyorum. Kyungsoo ve film ekibi umarım bu filmle umdukları başarıyı yakalarlar. Çok emek verdikleri belli. Sonucu da güzel olur inşallah.

Konu Sahibi
erigom

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,515
Şimdi bitirdim izlemeyi. Kyungsoo gerçekten iyi bir oyuncu. Artık tescillendi. Çok çeşitli rollerde gördük onu. Bir çoğu oldukça profesyonellik isteyen rollerdi ve her birinin altından alnının akıyla çıktı. Onunla ne kadar gurur duysam azdır. Filme gelecek olursak her ne kadar abartılı sahneler olsa da senayoyu beğendim. Oyunculuklar iyiydi. Görsel efektler eh işte modumdaydı. Bilgisayar ekranında izlediğim için benim gözüme batmadı ama belki büyük ekranda çok da iyi gözükmeyebilir. Yine de seyir keyfini bozmaz diye düşünüyorum. Kyungsoo ve film ekibi umarım bu filmle umdukları başarıyı yakalarlar. Çok emek verdikleri belli. Sonucu da güzel olur inşallah.
ben de birkac sahneyi abartı buldum ama filmin geneline bakınca pek sırıtmıyo ya 🤔 umarım emeklerinin karsılığını alırlar 🥺
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Konuyu okuyunca doğrudan Marslı filmi geldi aklıma umarım film o kadar benzemiyordur
hic görmedim onu ya o kadar benziyo mu konusu

satın alıp vizyona sokmamak nasıl bir kafa ahshhas kendileriyle beraber mezara mı goturecekler😾
ay cidden sacmalıktan baska bir sey değil bu yaptıkları kac kere mesaj attılar filmle ilgili her seferinde olumlu cevap vermislerdi bu sefer ne değisti de vazgectiler acaba

Konu Sahibi
erigom

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,515
Mars’ta görev sonunda gezegende tek başına mahsur kalan ve kurtarılmayı bekleyen bir astronot hakkında. Böyle okuyunca çok benzettim ama @ahjummademebozuluyorum farklı demiş. İzleyeceğim o sebeple 😍😍
böyle okuyunca konuları benziyomus gibi görünüyo ama izlemeden de bir sey diyemem su an fjdkdjsjd

iclerine sm kacmıs olmasın ahshsms
beklerim valla sm hepsine mail bile atmıstır yayınlamayın diye