Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

The Weeknd Rezilliği

Dixon

Trainee
Tepki
249
IMG_20230706_141213.jpg
IMG_20230706_141349.jpg IMG_20230706_141337.jpg IMG_20230706_141322.jpg IMG_20230706_141259.jpg
IMG_20230706_141225.jpg
Abel ortalığı karıştırmadan önce çekimleri neredeyse tamamlanmış olan the idol'ın orjinal hali

Sektöre girmeye çalışan yetenekli bir kızın sektörün gerçek yüzünü görmesi ve yaşadığı zorluklar anlatılacakti
Ve yine keyifli bir HBO yapımı izleyecektik

Ama Abel sette sorunlar çıkardı, dizinin kadın yönetmenini istemedi , istifa etmesini sağladı
Sam de sam diye tutturdu hbo ya
Hbo sam'i getirdi yönetmen diye
Abelle birleştiler cekimleri neredeyse biten diziyi tekrar bambaşka bir konuda çektiler
Dizinin şimdiki halinin sorumlusu da
the weeknd
o olmasa bambaşka bir dizi görecektik

Ayrıca jennie fanları "jennie nin kabul ettiği senaryo kadın yönetmenin olduğu haliydi" diyorlar
Fakat jennie sam geldikten sonra diziye dahil oluyor yani kabul ettigi senaryo izlediğimiz dizinin senaryosu ve jennie kendi isteğiyle kabul ediyor bu rezilliği

ve yönetmen değişikliğinden sonra önemli rollerdeki NEREDEYSE TÜM oyuncular ayrıldı
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Düzeltme:
Jennie'ye ilk dizinin çekimlerinin ortasında(?) teklif geldiği ve kabul ettigi de söyleniyor
fakat bu çok da önemli değil çünkü yönetmen değişikliğinden sonra ayrılan tonla oyuncu varken jennie kalmayı seçti

Son düzenleme:

canimbanabas

Fanbase Starter
Tepki
1,779
Ekli dosyayı görüntüle 3838
Ekli dosyayı görüntüle 3839 Ekli dosyayı görüntüle 3840 Ekli dosyayı görüntüle 3841 Ekli dosyayı görüntüle 3842
Ekli dosyayı görüntüle 3843
Abel ortalığı karıştırmadan önce çekimleri neredeyse tamamlanmış olan the idol'ın orjinal hali

Sektöre girmeye çalışan yetenekli bir kızın sektörün gerçek yüzünü görmesi ve yaşadığı zorluklar anlatılacakti

Ama Abel sette sorunlar çıkardı, dizinin kadın yönetmenini istemedi , istifa etmesini sağladı
Abelle birleştiler cekimleri neredeyse biten diziyi tekrar bambaşka bir konuda çektiler
the weeknd

Ayrıca jennie fanları "jennie nin kabul ettiği senaryo kadın yönetmenin olduğu haliydi" diyorlar
Fakat jennie sam geldikten sonra diziye dahil oluyor yani kabul ettigi senaryo izlediğimiz dizinin senaryosu ve jennie kendi isteğiyle kabul ediyor bu rezilliği
diziyi izledim ve bana çok yoğun geldi. bir erkeğin gözünden izlediğimiz çok belli oluyordu lalslwşqçalaşsmskspğbğh ve açıkçası dizinin bi şey anlattığını düşünmüyorum. anlatmak zorunda değil ama sanki anlatmak için çok çırpınıyor gibiydi. sonu herhangi sonuca bağlanmadı, joss ve tedrosun ilişkisi üzerinde durulmadı, yan karakterler işlenmedi, herhangi bir progress göremedik ve en dayanılmaz olanıysa "müthiş bir şarkı, sen gerçek sanatçısın" iltifatları edilen şarkılar berbattıı🤮🤮🤮
sektörün kötü yanı cart curt çok da anlamadık yani. hannah montana daha iyi anlatıyo sektörü ve an azından ŞARKILARI DAHA GÜZEL

UMAYJUST

Trainee
Tepki
0
haftasonu adamin lincler uzerine dizideki karakteri icin “tam bir p1slik” demesi ve su okuduklarimdan sonra kendisinin de cok farkli olmayisini dusundurtmesi..

Hellobaby

Fanbase Starter
Tepki
838
jennie'nin toplasan 5 dakikasi vardir ki o bahsedilen sahnelerin hicbirinde de jennie yok. dizinin senaryosunu jennie'nin uzerine yikmak sacmalik
Dizinin senaryosunu yıkmak saçma ama o senaryoyu okuduktan sonra çıkıp sami övüyorsa o bahsedilen sahnelerde rol verecek olsalardı gayette oynayacağı açık. Canneste de hem abele hemde same karşı samimi tavırları vardı. Dizide bir anormallik gören biri ne bu kadar göz önünde iken samimi davranır ne de çıkıp böyle bir adamı över.

Dizinin senaryosunu yıkmak saçma ama o senaryoyu okuduktan sonra çıkıp sami övüyorsa o bahsedilen sahnelerde rol verecek olsalardı gayette oynayacağı açık. Canneste de hem abele hemde same karşı samimi tavırları vardı. Dizide bir anormallik gören biri ne bu kadar göz önünde iken samimi davranır ne de çıkıp böyle bir adamı över.
Lily’de aynı şekilde. Hatta dizide rol alan tüm kadınlar. Bu senaryoda oynuyorlarsa çıkma imkanları olmasına rağmen nu senaryoda bir sorun görmediklerindendir

Ü

Üye silindi 248

onu ben euphoria icin dedigini dusunuyorum
oynadığı dizi için verdiği röportajda tabii ki oynadığı işten bahsedecek ki ağzından euphoria diye bir laf çıkmadı, genel olarak tüm işlerinden bahsetti. araya onu the idol için söylemedi gibi bir şey katmaya hiç gerek yok çünkü oynadığı işten de bahsettiği çok açıktı

Damla

Trainee
Tepki
81
Ekli dosyayı görüntüle 3839 Ekli dosyayı görüntüle 3840 Ekli dosyayı görüntüle 3841 Ekli dosyayı görüntüle 3842

the weeknd

ve yönetmen değişikliğinden sonra önemli rollerdeki NEREDEYSE TÜM oyuncular ayrıldı

Düzeltme:
Jennie'ye ilk dizinin çekimlerinin ortasında(?) teklif geldiği ve kabul ettigi de söyleniyor
fakat bu çok da önemli değil çünkü yönetmen değişikliğinden sonra ayrılan tonla oyuncu varken jennie kalmayı seçti
Kanka ben makalede jennienin sam levinsondan bizzat rol istediğini okumuştum hatta siteye de attım linki, e sam sonradan gelmişse ve jennie de ondan istemişse demek ki onun versiyonunu okuyup kabul etmiş

Ayrıca bu heriften nefret ediyorum hiçbir zaman sevmedim hiçbir zaman da şarkılarını über süper bulmadım. Max sevdiğim earned it şarkısını bile toplasan 5 kere dinlemisimdir çıktığı günden beri, uzun zaman ölü kaldı listemde sildim gitti yıllar önce. Gerçekten neden bu kadar dinlendiğini ve ünlü kadınların niye bu kadar peşinde olduğunu anlamadığım bir herif.

Gamze

Trainee
Tepki
111
Bu dizide eski yönetmenin ve oyuncuların ahi var bu yüzden tutmaması ve herkesin yerden yere vurması iyi oldu. Bu zamana kadar tüm kotu dizileri seven tek tük kişiler oluyordu ama bunda bir tane iyi yorum okumadım cjdjdje çok iyi oldu bence Abel beyin gururu incinmistir kesin

Hasbully

Trainee
Tepki
154

the weeknd

Düzeltme:
Oyuncular ayrılmadı KOVULDU. Önemli rollerdeki oyuncular senaryo kötü bir şekilde değiştiği için değil senaryo değiştikten sonra canlandırdıkları karakterler yok edildiği için ayrıldılar. Senaryo tamamen değişti çekimlerin %80den fazlası tekrarlandı. Mesela orijinalinde iki küçük kız var ama Sam geldikten sonra ikisi de şutlandı. Oyuncuların hiçbiri ünlü isimler olmadığı için kovulmaları kolay oldu. Kimse göstermeye çalıştığın gibi yüksek ahlaki değerleri sebebiyle terk etmedi diziyi