Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

İzle Kdrama Önerisi Ve Yorumlama (The Killing Vote)

JeyKey

Rookie Idol
Tepki
728
Bugün çok güzel aktif oldum😁 şimdi çıktığı günden beri izleyemediğim sürekli listemde olan ve 1 ay önce bitirdiğim dizi hakkında konuşmak istiyorum.Adı The killing vote.Dizi çok iyiydi ama pazarlaması çok kötüydü.Haftada sadece 1 bölüm geldiği için 12 bölümlük dizi 2-3 ayda bitti.Bu yüzden güncel izlemiyorum dizileri.Neyse...

Dizinin konusu: Vahşi suçluların cezalandırılamadığı bir ortamda, 18 yaş üstü tüm vatandaşlar mesaj alır. Bu mesajda, suçlanan kişinin idam cezası alıp almaması gerektiği sorulur. Eğer %50’den fazlası idam cezası lehine yanıt verirse, o kişi “Gaetal (köpek maskesi)” adıyla bilinen sanal dünya kişiliğince öldürülür. Aynı zamanda polis, “Köpek Maskesi”nin peşine düşer ve üç kişi olaya karışır; Kim Mu Chan, Güney Emniyet Teşkilatı Soruşturma Ekibi lideri; Kwon Seok Joo, genç kızına saldıran tecavüzcüyü öldüren eski ünlü hukuk bilimci, ardından Joo Hyun, 5 yıldır Seul Emniyet Teşkilatı Siber Güvenlik Bürosu’nda çalışan bir polis memuru.

Türü: Gerilim, Gizem, Korku

Şimdi siz Park hae jin ve Kim Kwon fanıysanız diziye daha da aşık olursunuz çünkü Park Hae Jin ve Kim Kwon'un oyunculuğu daha çok göze batıyor ve oyunculukları muhteşem.İkisi de çokyönlü oyuncular ve burada da gayet iyi iş çıkardıklarını düşünüyorum🤗

Kim Kwon'un özellikle şu sahnesi bana aşırı zevk verdi.Sadece ben mi psikopatım yoksa herkes mi sevdi bu sahneyi bilmiyorum ama bu sahneden çok zevk aldığımı hatırlıyorum😁

Bahsettiğim sahnede Lee Min Soo (Kim kwon) mahkum Kwon seok joo ile karşı karşıya.Şimdi burada bazı konuları konuşuyorlar spoiler olmasın diye neler olduğunu neden burada olduklarını söylemiyorum ama şaheser olan sahnemizde Lee Min Soo'nun yüzü şu ifadeyi alıyor;
Screenshot_20240525-022608_Chrome.jpg Screenshot_20240525-022627_Chrome.jpg

Tam da bu ağlar dediğim anda aniden böyle gülüyor (psikopat👀)
Screenshot_20240525-022803_Chrome.jpg

Gülerken gözlerinden gözyaşları öyle dökülüyor ki...cidden bu sahneyi görmelisiniz...Hem bu sahnede gülünecek bir şey de yoktu.Cidden Kim Kwon çok iyi bir iş çıkardı.Onu daha fazla kötü rollerde görmek istiyorum🤭
Bir ara polis rolünde de olsa seviniriz~💖

Diziyi izleyenler, yorumlarınızı bekliyorum🌷