Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Türk Dizi Bataklığı + Ennn Çekici Türk Oyuncu

karinaa

Trainee
Tepki
237
Normalde türk dizisi izlemem ama üniversite açıldığı ve heleki VİZELER yaklaştığı an bu batağa düşüyorum arkadaş. Şu sıralar izlediğiniz eski türk dizileri var mı ? Bir de şu ana kadarki tüm türk dizi oyuncuları arasından sizce en çekicisi en yürek yakanı kim ? :))

Ben şu sıra Hayat Şarkısı izliyorum. Bilenler ne kadar güzel bir dizi olduğuna katılacaktır. Bilmeyenler lütfen ilk bölüme şans verin gerisi gelecektir. Sadece baş karakteri için bile izlenir kessinlikle önerimdir.
Onun dışında orda oynayan adam.. Eğer manifest diye bir şey varsa şuan tam sırası ulan. Lütfen lütfen gelecekteki sevgilim bir akraban olsun. Ya da genetik olarak sana benzesin ne bileyim. Öyle kolay kolay erkek ünlülere düşmem ama bu ne :( Tam bir yunan heykeli. Allah sahibine bağışlasın. (777 vallahi aldım kabul ettim çember kurdum mum yaktım hepsini yaptım)
1037841_1920x1080.jpg

Ekli dosyalar

• MV5BMWM0NjNhNWMtYjUwNS00MmE2LThiYTAtOGI3OTYwMDdhMmMwXkEyXkFqcGdeQXVyNzQyOTczNzU@._V1_.jpg
    MV5BMWM0NjNhNWMtYjUwNS00MmE2LThiYTAtOGI3OTYwMDdhMmMwXkEyXkFqcGdeQXVyNzQyOTczNzU@._V1_.jpg
    184.7 KB · Görüntüleme: 3
  • DBqobL-WsAIONAL.jpg-large.jpeg
    DBqobL-WsAIONAL.jpg-large.jpeg
    55.8 KB · Görüntüleme: 3
  • ed3edea804401ee71297f61806ea1308.jpg
    ed3edea804401ee71297f61806ea1308.jpg
    56.5 KB · Görüntüleme: 3
  • 18cd01a82a6f868ade4af3f6783861e4.jpg
    18cd01a82a6f868ade4af3f6783861e4.jpg
    206.3 KB · Görüntüleme: 3

chewy

Fanbase Starter
Tepki
2,222
Aşk Yeniden
Hiç şaşmaz iki yılda bir tüm bölümleri ailecek atlayarak da geçsek bir kez başlarız.

O kadar tatlılar ki. Tüm karakterler öyle. Yan karakterler gerçekten diziye ayrı bir neşe katıyor zaten Zeynep'in kaynanası Mukaddes ayrı bir kafa 🤣🤣

İzlemediyseniz kesinlikle kesinlikle tavsiye ediyorum 👍👍👍

Konu Sahibi
karinaa

karinaa

Trainee
Tepki
237
Alemin kralı izliyorum. Şafak Sezer tipinde birine aşık olamam sjsjs
ayy o da çok güzeldi ya hele ordaki Jülide ajshkw bence de şafak sezer olmasın :D başka da seçebilirsin ;)
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

A
Aşk Yeniden
Hiç şaşmaz iki yılda bir tüm bölümleri ailecek atlayarak da geçsek bir kez başlarız.

O kadar tatlılar ki. Tüm karakterler öyle. Yan karakterler gerçekten diziye ayrı bir neşe katıyor zaten Zeynep'in kaynanası Mukaddes ayrı bir kafa 🤣🤣

Aşk yeniden.. en az 4-5 kez bi yazları özel kliplerine gitmisimdir. top türk dizilerimde kesinlikle var. senaryosu oyunculuklar muhteşemdi. kahkaha attırıyordu ya.Fatih şekercizade.. bu hayatta asla olmayacak bir kurgu karakter o yüzden sakın ha kapılmayın kızlar.

Konu Sahibi
karinaa

karinaa

Trainee
Tepki
237
Aşk-ı Memnu'yu yemek yerken uyurken uyanıkken moralim bozukken ya da mutluyken hemen hemen çoğu boş vaktimde izliyorum dkshsjdjd
Muhtemelen 12836337.defa başa sardım
En çekici de Beşir dermişim(Yok Süleyman Efendi skdhdjshd salak mısın Cemile🙄)
Galiba en çekici bulduğum oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ🤔
o zaten bir klasik ve Allah'ın emri. ama beni o kadar da sarmadığını farkettim. kesin o sümsük Nihal yüzünden. bir de sonlara doğru Bihter çok mutsuz depresif :( ya kıvanç yakışıklı mı sorusu yani öznel bile değil ama bana o kadar çekici gelemiyor sanırım fazla sarı.

Blabla

Rookie Idol
Tepki
1,787
Şu sıralar güzellik algımız mert Ramazan Demir gibi bir insana kaldığı için kimseyi beğenmiyorum malesef. Onun dışında acemi cadı Toygar bir bakış açısı, bir inanış, bir efsanedir. Sevdiği kızı her türlü kotulukten korumuştur ve tam bir romantizm makinesidir. Ama acemi cadı gibi salaksaniz kendinizi egolu tiplere kaptirir ve Toygar gibi bir saf aşığı görmezden gelirsiniz

• Ağladım
Reactions: Zzz
Konu Sahibi
karinaa

karinaa

Trainee
Tepki
237
Ben de şu ara Hayat Şarkısı'nı izliyorum ve benim gibi sevenlerini gördükçe çok mutlu oluyorum 😍 Birkan ve Burcu'nun kimyası çok iyi ve çok da iyi oyuncular da. O ikisini izlemek çok zevkli oluyor.
Sükür yarabbim su diziyi izleyen biriiiii :( kaçtasın ajhsgua bu arada cidden hem ikisi çok iyi oyuncu hem de acayip bir uyumları var. ben sonraki partnerleriyle o uyumu göremedim bence kesinlikle bir dizide daha rol almalılar.

Fazla sarıda koptum DKSHDKDJ
Tabii canım zevk meselesi
O sümsük ötesi Nihal taklıma delirmemek elde değil zaten ama galiba artık bağışıklık kazandım ben🥲
ama öyle sıudhweıudhw ay neden Hazal kayanın tüm karekterleri sinir bozucu bide ya bak aklıma geldi bide Feriha da var ona ayrı kanser oluyordum hem millete yalan söylüyor hem atar yapıyor :D

Şu sıralar güzellik algımız mert Ramazan Demir gibi bir insana kaldığı için kimseyi beğenmiyorum malesef. Onun dışında acemi cadı Toygar bir bakış açısı, bir inanış, bir efsanedir. Sevdiği kızı her türlü kotulukten korumuştur ve tam bir romantizm makinesidir. Ama acemi cadı gibi salaksaniz kendinizi egolu tiplere kaptirir ve Toygar gibi bir saf aşığı görmezden gelirsiniz
MRD hiç beğenmiyorum vallahi. o çocuktan kanka olur sadece. ayrıca MY'na yasattıkları seyden dolayı da hem mrd hem afrayı antipatik buluyorum :// ve aynen öyle. selim tam böyle basketbolcu crush yapacağın yakışıklı da bulacağın ama o dümdüz 0 aura umursamaz gelip geçici erkek. toygar ise sevgisinden korkacağın kaçmak isteyip içine çekildiğin kalbini attırınca noluyor ya diyeceğin eğer bir şans verirsen sana dünyaları verecek ve o hisleri yaşatacak erkek..

Konu Sahibi
karinaa

karinaa

Trainee
Tepki
237
8. bölümdeyim şu an, sen kaçtasın? Normalde bu kadar uzun bir diziyi izlemeye üşenirdim ama söz konusu Hayat Şarkısı olunca muhtemelen bitiririm.
Uyum konusunda bence de hiçbir partnerleriyle bu kimyayı yakalayamadılar. Yeniden bir projede ikisini görmeyi çok isterim.
ooo ben 40'lardayım ajshkua. başlayalı oldu biraz. ama baktım finale az kalmış yavaşladım şuan hemen bitsin istemiyorum dceowıhf hiç üsenilcek değil ya her bölümü ayrı olay bir de gözüm bayram ediyor birkanı gördükçe malsf öyle bir erkek bulmak sart oldu.. :(

Arven

Fanbase Starter
Tepki
2,415
Aşk Yeniden

Kesinlikle çok iyi bı dizi karakterleri ayrı ayrı efsane ama bazen Zeynep itici geliyordu bana bulmuşsun Fatih gibi adamı biraz kıymetini bil yav bazen Fatih'e haksızlık ediyor gibiydi bilmiyorum ben mi Fatih'e karşı çok pampık oldum sjsjsjsjsj

Ben de şu ara Hayat Şarkısı'nı izliyorum ve benim gibi sevenlerini gördükçe çok mutlu oluyorum 😍 Birkan ve Burcu'nun kimyası çok iyi ve çok da iyi oyuncular da. O ikisini izlemek çok zevkli oluyor.
Hayat şarkısı adını görünce seni etiketleyecektim ama gelmişsin zaten sjsjsjsjsj

Ben İnadına aşk da izliyorum bazen sadece Yeşim Queen için bile izlenir 😍😍

chewy

Fanbase Starter
Tepki
2,222
Kesinlikle çok iyi bı dizi karakterleri ayrı ayrı efsane ama bazen Zeynep itici geliyordu bana bulmuşsun Fatih gibi adamı biraz kıymetini bil yav bazen Fatih'e haksızlık ediyor gibiydi bilmiyorum ben mi Fatih'e karşı çok pampık oldum sjsjsjsjsj
Ay öyle valla özellikle Selim yüzünden Fatih ile kavga etmesi her zaman Fatih'in üzülmesi içimi yakıyordu. Kendi çocuğu olmasa bile kendi çocuğundan çok değer vererek seviyordu ama gel gör ki Zeynep'e anlat 🤷‍♀️
Türk dizi sektörüne bir daha Fatih gibi bir karakter gelmeyecek 🥲 ne yazık ki

Konu Sahibi
karinaa

karinaa

Trainee
Tepki
237
Sen epey ilerlemişsin, ben maalesef dizinin Youtube'a düştüğünü yeni fark ettim... Birkan gibisi varsa ben de talibim kendisine ama orası biraz zor sanki 🥲
manifestlemekten vazgeçmicem ahdkaudgwuıa

En sevdiğim şey dizileri tekrardan izlemek xkskf geçenlerde abimle ezeli bitirdik. Şimdi abim medcezire geçti ama o beni sarmadığı için yine ve yine muhteşem yy batağına düştüm xkdkfkkf

Oyuncular arasında erkekler kıvanç tatlıtuğ, mehmet günsür, birkan sokulu, tarık akan sevdiğim isimler. Kadınlarda da beren saat, serenay, gülşen bubikoğlu, emel sayını beğeniyorum.
muhteşem yy korkunç bir bataklık ona düşmemeye calisiyorum shdgsadıu medcezire de düsmüstüm klasik.. beren saat tam doğal güzel gibi geliyor bana askı memnuda nası dark Feminen ve çekiciyse fatmagülün suçunda da o kadar duru tatlı güzelliği vardır bir insan ikisini de yapıyorsa düz güzeldir yaa

Konu Sahibi
karinaa

karinaa

Trainee
Tepki
237
Bana nedense kadın oyuncular daha çekici geliyor ya sırf Burcu biricik için Şeref meselesi ve hayat şarkısını izlemiştim bir tek camdaki kızı sevmedim o da konusu yüzünden
Erkek oyunculardan ise zorlarsam Uraz kaygılaroğlu beni çekiyor hatta bu yüzden yedi güzel adam ve baba candır izledim bu adam komediye daha yatkın ya keşke projelerini komedi ağırlıkli seçse
Bu arada Birkan Sokullu da fena biri değil hayat şarkısında fena yakışıklıydi
ya normalde bence de kadın oyuncular daha ilgi çekici çünkü asırı iyi ve güzel türk oyuncu var ama çekici erkek yok mesela yakışıklı çok ama o çekicilik baska bisey kadın partnerin gölgesine düşen çok oluyor bence ama Birkan burcu da bile düşmüyor hayat şarkısındaki yakışıklılığı zirvesi bence..

Uzun zamandır Türk tv dizisi izlemiyordum en son dedim neymiş bu kızılcık şerbeti başladım.
ya onu editlerden göre göre bile olayları öğreniyorum artık tüm Türkiye izliyor dkfhekuf

Konu Sahibi
karinaa

karinaa

Trainee
Tepki
237
Ünideyken özellikle sınav haftasında bir şeylere sarma olayı djdjjdjdjd
Ben Running mani çok izlerdim baştan sona 450 bölümü 2 kere izlemiştim 2 yıl içinde 😭aradan bölüm seçerek bazı bölümleri 3-4 kez izlemisligim var 🤭🤭
Türk dizileri çok uzun gerçekten inanılmaz sıkılıyordum ama oda arkadaşım sayesinde gelinli bir dizi vardı onun repliklerini duymaktan kusacak hale gelmiştim 😂😂
450 bölüm vay be.. gelinli dizi derken.. kaçak gelinlerden mi bahsediyorsun.. eğer oysa.. O BİR BAŞYAPITTI. gerçekten en mutlu olduğum zamanlar :((