Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Para Verseler Dostu Olmam Dediğiniz Türk Dizi Karakterleri

Hellobaby

Fanbase Starter
Tepki
838
Fatmagülün suçu ne yenge vardı ya bir tane o. Çocukluk travmam benim o kadın. O nasıl bir diziydi nasıl izlemişiz biz öyle şeyleri. Şimdi düşünüyorum da annemlerde aşırı bilinçsizmiş 11 yaşındaki çocuğa siz ne izletmişsiniz kadın

stormy2

Trainee
Tepki
47
Fatmagülün suçu ne yenge vardı ya bir tane o. Çocukluk travmam benim o kadın. O nasıl bir diziydi nasıl izlemişiz biz öyle şeyleri. Şimdi düşünüyorum da annemlerde aşırı bilinçsizmiş 11 yaşındaki çocuğa siz ne izletmişsiniz kadın
ayyy o kadın tam bir kabus ya böyle vur öldür yani

2307

Fanbase Starter
Tepki
1,187
Volkan, Ali Kaptan, Hayri, Fatih ve türevleri...

Hanlı

Trainee
Tepki
47
Ben dizileri çok öncelerden izlemeyi bıraktığım için eskiden örnek vereyim. Dila Hanım izleyen var mı bilmiyorum ama Azer karakteri.
19895B16C54642C83119EDD99FC87814.jpg
Dila hanimi annem izliyordu ben de kıyısından köşesinden zar zor hatırlıyorum şu an ama çekilmez bir karakterdi her şeyiyle. Azer evliydi ama sevdiği boncuk gibi gözleri olan bir kız vardı. O kıza tecavüz etmisti diye hatırlıyorum. Sonra kız onu affetti ve evlendiler sanırım. Öyle bir saçmalıklar
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

O diziyi zamaninda izlemişti ailem ben küçüktüm o zaman.Geçen sene TV de tekrarları veriliyordu. Biraz bakındım. Hemen Biz nasıl izlemişiz ve nasıl tepki gelmemiş bu diziye diye düşündüm. Biraz bakındım internette o dönem de aslında konuşulmuş bazı şeyler. Ve dizi çok iyi reytingleri olan diziler arasında .

Son düzenleme:

Müstesna

Fanbase Starter
Tepki
1,849
Yalı çapkınındaki tüm karakterler.
Kırgın çiçekler:Kemalim yapmaz kemal.
Kızılcık şerbeti nilay ve fatih (diziyi izlerken bile katlanamadığım için sahnelerini atlıyorum)
Diğer dizilerde zengin olan herkesle dost olabilirim sonuçta para paradır 😅

Betülliçe✨

Fanbase Starter
Tepki
2,105
İzlemiyorum fazla ama şimdiki dizilerin tüm başröl erkekleri. o kadar iticiler ki kızları da çok salak gösteriyorlar prensesli masallara dönmüş artık. Hepsi de aynı zaten🙄