Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Anket Türkiye'ye Gelmesini Istediğiniz Kpop Grubu?

Türkiye'ye gelmesini istediğiniz kpop grubu?

• Kullanılan toplam oy
    38

Dikachu

Trainee
Tepki
81
Stray Kids gelse bile gidemem (parası çok güzel). Yine de Stray Kids gelsin isterim.

Müstesna

Fanbase Starter
Tepki
1,891
Sevdiğim ya da dinlediğim herhangi bir grup Türkiye'ye gelsin istemiyorum. Ben gidemedikten sonra gelmesinin hiçbir anlamı yok. Hatta daha da acı verici. ben hala 2013 teki music banki aşamıyorum. (Suju fanıydım. Beast, ft island ve mblaq dinlerdim. Ve gidememiştim.😭) gelmedikleri zaman zaten görmem imkansız diyip performansını açıp izliyorum. Ama bu kadar dibime gelip ben ekonomik ya da ulaşımsal nedenlerle gidemezsem buna bahanem yok yani. O yüzden istemiyorum.

Lilyy

Rookie Idol
Tepki
891
Vixx en yakın arkadaşımın fav grubuydu sadece o grubu bilip dinlerdi hatta bts neden bu kadar ünlü anlamam falan derdi.En sevdiği üye leo’ydu en sevdiği neydi hatırlamıyorum.Neyse sonra ona solo çıktığında dinlemesini önermiştim o da cevap olarak çok beğendiğini sürekli dinlediğini falan söylemişti.Diğer grupları dinlemeyen biri olduğu için büyük bir zaferdi 👯‍♂️ (5 yıl geçti hala aklımdadhdjhdjdjd)

Old but gold anılarımdan..

52Hertz

2025'e kadar depresyonda
Trainee
Tepki
993
BTS konserleri der susarım çok iyi hazırlanıyorlar şimdiye kadar hep link peşinde koştum azda gerçekten konserlerine gidebilmek için koşayım 🤧

canimbanabas

Fanbase Starter
Tepki
1,773
olm bunlar arjantine gidiyolar abu dhabiye gidiyolar bize niye gelmiyolar ya. ki istanbul kimleri kimleri agirladi simdiye kadar. balkanlara pek ugramiyolar tamam da sebep ne?? konseptlerini yunan tanrilarindan secmeyi biliyolar ama yunanistanda da konser vermiyolar ylvkblyxbvljbydldvblajdbvladjb anlamiyorum cidden

haneull

Rookie Idol
Tepki
607
Uzun yıllar multifandom takılan biri olarak gayo daejun music bank gibi etkinliklerle birden fazla grup gelsin isterdim🤗😂 ama illa tek bir grupsa...
ss501-ss301.gif