Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Dedikodu Txt Itzy?!!!

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,562
Öncelikle gecenlerde @bilibili88 nin onerdigi tumblr sayfalarinda dolanıyordum. Çok sıkılınca Itzy'ye bakayım dedim ve
IMG_20240102_232411.jpg
Sayfa ismini kırpmıyorum isterseniz bakın diye ve bir uyenin txtden biriyle çıktığı yazıyordu. Sonra kaydırıp diğer şeyleri okurken tamamen unuttum ama
IMG_20240102_232437.jpg
Soobinde de bu yazınca idol diyince bende şimşekler çaktı çünkü başka bir tarotunda da "Itzy üyeleri hangi txt üyelerinden etkilenirdi" basliginda da soobinde lia yazıyordu DEDİM İSTE BU

Sizce ihtimali var mı??? Bence var cunku yine ben kpop videoları izlerken soobin ve lia aynı şakayı yapmislardi ben de bunlar iyi anlasir diye dusunmustum😭(hep boyle mal mal seyler aklimda kalıyor

Bunların tipleri benziyor bence

Athena

Lilith
Fanbase Starter
Tepki
1,357
Benziyorlar biraz.olabilir

• Alev
Reactions: ask
Ü

Üye silindi 187

Öncelikle gecenlerde @bilibili88 nin onerdigi tumblr sayfalarinda dolanıyordum. Çok sıkılınca Itzy'ye bakayım dedim ve
Ekli dosyayı görüntüle 21867
Sayfa ismini kırpmıyorum isterseniz bakın diye ve bir uyenin txtden biriyle çıktığı yazıyordu. Sonra kaydırıp diğer şeyleri okurken tamamen unuttum ama
Ekli dosyayı görüntüle 21868
Soobinde de bu yazınca idol diyince bende şimşekler çaktı çünkü başka bir tarotunda da "Itzy üyeleri hangi txt üyelerinden etkilenirdi" basliginda da soobinde lia yazıyordu DEDİM İSTE BU

Sizce ihtimali var mı??? Bence var cunku yine ben kpop videoları izlerken soobin ve lia aynı şakayı yapmislardi ben de bunlar iyi anlasir diye dusunmustum😭(hep boyle mal mal seyler aklimda kalıyor

Bunların tipleri benziyor bence
chaeryoung ile changbin sevgili iddaları vardı beraber taktıkları şapkalar felan var bence uyumlu bir çift
nct ve ıtzy çifti ryujin ve haechan bence zaten aespa iki grupla da çok yakın aralarını yapmıştır kızlar
txt'yi bilemiyorum çok takip ettiğim bir grup değil ama yonjun ve yeji'yi yakıştırdım kimya olarak

• Alev
Reactions: ask