Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Üniversitedeki Arkadaşımla Konuştum

LadyDiana

Trainee
Tepki
202
Dün burada yazılanlardan sonra arkadaş grubumuzda ki kızlardan birine akşam mesaj attım okulda konuşalım diye. Arkadaşım da kabul etti ve ders arasında başkalarının olmadığı bir yerde olanları anlattım. O da bana sınıfta k*hpe demesinin şaka bile olsa yanlış bir davranış olduğunu söyledi. Ayrıca bu ne kadar düz bir insansın mevzusunu, tablete dokunma mevzusunu falan da söyledim. (Sorun çıkaran arkadaşımın adı S olsun.) O da bana S'nin gruptaki diğer arkadaşımızla daha yakın olmaya çalıştığını bu yüzden onunla oturacağım zaman gereksiz tepki verdiğini söyledi. Bir de S'nin kendini diğer kıza bizden daha yakın hissettiğini bu yüzden sürekli onun peşinde dolaşmaya çalıştığını söyledi. Bir de hareketleri genel olarak olgunlaşmamış zaten gaza gelince ortaokul çocuğu gibi davranabiliyor dedi. Eğer açık açık söylemezsen bu böyle devam eder ve sen de rahatsız olursun. Hem belki o hata yaptığının farkında değildir, sen git açık açık konuş dedi. Ben de okul çıkışı sınıftaki herkes çıkarken S'yi kenara çekip konuştum. Bana sürekli düz bir insansın demesinden rahatsız olduğumu söyledim, çantamı baska yere koyup bana k*hpe demesine de alındığımdan bahsettim. O da ben arkadaş ortamındayız diye şakasına öyle söylemiştim. Sınıfta söylediğimde de çok fazla kişi yoktu diye hatırlıyorum dedi. Ben, hayır vardı dedim. O da alınabileceğini düşünmemiştim özür dilerim dedi. Bir daha olmasın, hoşlanmıyorum dedim. O da tamamdır kusura bakma bir daha yapmayacağım, iyi ki gelip söyledin dedi. Biz de konuyu kapattık. Artık sınırı çizdiğime inanıyorum. Bir daha yaparsa o zaman arkadaşlığımızı bitiririz. Çünkü artık biliyor rahatsız olduğumu. Yüz yüze konuştuğum için mimiklerini de okudum, üzgündü ve üste çıkmaya da çalışmadı. Ben de üstelemedim. Burada bana tavsiye veren, düşüncelerini söyleyen herkese teker teker teşekkür ederim. Siz olmasaydınız ben açıkça konuşma cesaretini bulamayacaktım. Konuştuğumda da çok geç olacaktı ve kendimden taviz vermiş olacaktım. İyi ki varsınız forum ahalisi 🤍🥺

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,868
"O da ben arkadaş ortamındayız diye şakasına öyle söylemiştim" tamda tahmin ettiğim cevabı vermiş hiç şaşırmadım ama sonra da seni manipüle edemeyince "O da tamamdır kusura bakma bir daha yapmayacağım, iyi ki gelip söyledin" demiş umarım gerçekten bir daha tekrarlamaz ve düşündüğüm gibi ametör bir manipülatör değildir sadece düşünmeden şaka yapan olgunlaşmamış biridir

Konu Sahibi
LadyDiana

LadyDiana

Trainee
Tepki
202
Umarım yaptığı hataları bir daha yapmaz çok sevindim hemen konuşup halletmene ❤️ diğer kız da bahsetmiş belli ki aklında başka düşünceler başka insanlarla daha yakın olmak istemeler fln vardı da ondan bir anda böyle tavırlar sergilemeye başladı ve ayrıca söylemeden edemeyeceğim ikiniz başbaşa olsanız ortamda başkası olmasa dahi sana k.hpe diyemez 😒 sen yazmasaydın soracaktım buradan çok merak etmiştim çünkü ahadjskks
Ay eve gelir gelmez yazdım ben de. Meraklanmayın, sinirlenip üzülmeyin diye jznsjsn. Ben de sevindim açık açık söylediğime. İçimde kalmamış oldu 💞