Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Üniversitenin Ilk Günleri

jurnalci

Trainee
Tepki
33
kimin yan hesabısın askım gül gül öldüm🤧
Neden troll iması yapıyorsunuz? Saygısızca buluyorum bunu. Benim kendim olarak var olacağım gerçeği neden göz ardı ediliyor?
Gelip bir tavsiye verdim ha uyar ha uymaz ben yine uzatmayayım dedim çekildim köşeme. Dur durak bilmeden sırayla ışığı gören geliyor. Bir salın beni rica ediyorum gözünüzü seveyim!
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Dediğin şeyin ne kadar tehlikeli sonuçlar doğurabileceğinin farkındasındır umarım.
Tamam size uymuyorsa yapmayın.

jurnalci

Trainee
Tepki
33

Erudite

Fanbase Starter
Tepki
-22
Yukarıda zaten güzelce hasbihal ettik bazı mevzuları. Siz yetişemediniz galiba ondan yeni mevzu açıyorsunuz da konu sahibine saygısızlık edip de uzatmam.
Sanmayın cevap veremiyorum, sadece vermiyorum.
Yukarıda ki yazdıklarınızı okudum ama benim söylediklerim zaten yukarıdaki yazdıklarınızla fazla alakalı değil direkt o söylemle ilgiliydi. Neyse konu uzamasın diyorsanız öyle olsun.

Tepki
96
Sana sert olana sen de taş olacaksın beb anlamıyorum elleriniz armut mu topluyor?!
Odada yüksek sesle müzik aç bak bakayım umursuyorlar mı umursamıyorlar mı! Görsünler dünya kaç bucakmış!
Kötülüğe kötülük ile cevap vermek yakışık alır mı hiç Jurnalci? Peygamber efendimiz(s.a.v) hoşlanmadığı hareketlerinden dolayı kimseleri incitmezmiş. Kendini öldürmeye çalışanları dahi affetmiştir. Siz ise arkadaşlık kurmadılar diye onları yüksek sesle rahatsız etmesini söylüyorsunuz. Hiç yakışır mı bu bize? Ayrıca yüksek ses ile diğer insanlar da rahatsız edilmiş olacak. Hak yemenin bedeli ağırdır. Bana ne ile gelirsen gel kul hakkıyla gelme diyor Allah. Lütfen tavsiye verirken çok dikkatli olun.

jurnalci

Trainee
Tepki
33
Kötülüğe kötülük ile cevap vermek yakışık alır mı hiç Jurnalci? Peygamber efendimiz(s.a.v) hoşlanmadığı hareketlerinden dolayı kimseleri incitmezmiş. Kendini öldürmeye çalışanları dahi affetmiştir. Siz ise arkadaşlık kurmadılar diye onları yüksek sesle rahatsız etmesini söylüyorsunuz. Hiç yakışır mı bu bize? Ayrıca yüksek ses ile diğer insanlar da rahatsız edilmiş olacak. Hak yemenin bedeli ağırdır. Bana ne ile gelirsen gel kul hakkıyla gelme diyor Allah. Lütfen tavsiye verirken çok dikkatli olun.
Ben hak yemiyorum hak da yedirtmiyorum. Hakkıma girenin hakkına girmekten çekinmem kimse de kusura bakmasın. Biz sustukça yuvalanıyorlar.

Tepki
96
Ben hak yemiyorum hak da yedirtmiyorum. Hakkıma girenin hakkına girmekten çekinmem kimse de kusura bakmasın. Biz sustukça yuvalanıyorlar.
Sizi çok sert gördüm hayata karşı. Kim bilir belki incitilmişsiniz, duvarlar örmüşsünüz. Ancak o duvarların ardında bir kalp olduğunu biliyorum. İnşAllah duvarlarınızı yıkacak güzel insanlarla karşışlaın.

jurnalci

Trainee
Tepki
33
Sizi çok sert gördüm hayata karşı. Kim bilir belki incitilmişsiniz, duvarlar örmüşsünüz. Ancak o duvarların ardında bir kalp olduğunu biliyorum. İnşAllah duvarlarınızı yıkacak güzel insanlarla karşışlaın.
Sen ne anlatıyorsun be abla gözünü seveyim be abi.
Gelmişsin Ayşecik Türkçesiyle gereksiz pozitifliğinle sinir bozuyorsun. Benim duvarım olmasa gelen geçen vururdu. Oturduğun yerden sıcacık yuvandan tavsiye vermek kolaydır eminim.

Tepki
96
Sen ne anlatıyorsun be abla gözünü seveyim be abi.
Gelmişsin Ayşecik Türkçesiyle gereksiz pozitifliğinle sinir bozuyorsun. Benim duvarım olmasa gelen geçen vururdu. Oturduğun yerden sıcacık yuvandan tavsiye vermek kolaydır eminim.
Sizi eshefle kınıyorum! Yazdığınız herbir söz ne kadar incitici!? Rica ediyorum yazarken birkaç kez içinizden düşünüp öyle yazın. Kalp kırmak ne büyük günahtır! Sıcak bir yuvada oturduğumu da nereden çıkardınız? Bilmeden yargılamayın. Türkçem de gayet düzgün. 🍂

jurnalci

Trainee
Tepki
33
Sizi eshefle kınıyorum! Yazdığınız herbir söz ne kadar incitici!? Rica ediyorum yazarken birkaç kez içinizden düşünüp öyle yazın. Kalp kırmak ne büyük günahtır! Sıcak bir yuvada oturduğumu da nereden çıkardınız? Bilmeden yargılamayın. Türkçem de gayet düzgün. 🍂
Ayşecik de düzgün konuşuyor merak etme. Hayırdır celallendin bana mı caz yapacaksın?