Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Haber Ünlü Markanın Erkeklere Özel Şortu Tartışma Başlattı

Uranyum☢️

Üst Yönetici
Tepki
1,367

ABD ve Avrupa'da çok sayıda mağazası bulunan "hızlı moda" markasının erkekler için tasarladığı 260 TL'lik kot şortlar büyük bir tartışma başlattı.

Ünlü markanın erkeklere özel şortu tartışma başlattı

ABD ve Avrupa’da satışa çıkan bir kot şort ortalığı karıştırdı…

Pamuk, polyester ve viskoz karışımı olan erkek şortunun aşırı derecede kısa olması büyük tepki çekti. Bir iç çamaşırı kadar kısa olan ve “frikiklere” sebebiyet verebilecek şortu gören sosyal medya kullanıcıları markayı ve ürünün tasarımcısını adeta yerden yere vurdu.

KISACA LEŞ ve Öööüğğğ. Sonra LGBT küreselcilerin oyunu dediğimde kızıyorsunuz :D

Nayna

Fanbase Starter
Tepki
1,846
Lgbt ve kısa şortun bağlantısı anlamadım ama bence de moda anlamında oldukça kötü bir parça zaten giyilsin diye değil konuşulsun diye yapılan parçalardan biridir diye düşünüyorum çünkü bunu casual giyim de neredeyse kadınlar bile kullanmıyor. Belki bir show içerisinde ilgi çekici olabilir denim bir konsept ile

kayısı

avukat kedy
Moderatör
Tepki
2,100
Satış yapmayı hedefledikleri kesim olarak eşcinsel yönelimli bireyleri hedefe almışlar diye düşünüyorum. Ama yönelim fark etmeksizin maalesef erkek vücuduna çok yakıştığını düşünmüyorum bu kadar kısa şortların, zira boxerlar bile daha uzun. KSGKLDGLKL Kadınlar için de %1'lik bir kesime yakışabilecek bir şort bence. O da bunu taşıyabilecek uygunlukta çok az vücut olabileceğini düşündüğüm için. Çünkü böyle ürünler için zayıf olmak yetmiyor, vücut şekli de önemli.

Hellobaby

Fanbase Starter
Tepki
838
Moda kadın erkek farksız leş yerlere doğru gidiyor. Şu şortu kadında giyse çok rahatsız edici şahsen. Bu kadar kalçayı açıkta bırakan şeyleri kimseye yakıştırmıyorum.

delidensizkız

Trainee
Tepki
6
konudan bagimsiz adminlere ufak bir rica.. şu üst kisimda anasayfada ara butonu olsa da konu aramasi yapabilsek