Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Vampirin Içindeki Şeytan Bölüm 1

Wony🍄

Gül'ün pareler evrendeki hali
Trainee
Tepki
81
Hikayeyi kendim yazdım onu şimdiden söyleyeyimm:love::love:
(karakterler ve olaylar tamamen kurgusaldır!!) ve (John erkek!)

Selam. Ben John. İşte bu da benim gerçek dışı ve olağanüstü korkutucu hikayem.
Daha 15 yasındaydım. O zamanlar hayatım çok berbattı. insanların bana bakışları hem rahatsız edici hem de ürkütücüydü. Çevrem tarafından çok dışlanan biriydim. Ama bu o kadarda önemli değildi. Neyse asıl olaya gelelim. Günlerden bir gün okulun popüler çocuğu Wick bir parti düzenliyordu ve tüm okulu davet etmişti. Evet ben de dahil. Belki benim için bir değişiklik olur düşüncesiyle o partiye gitmeye karar verdim. Pek tanınmak istemediğim için Siyah kapüşonlu hırka giyip yüzüme siyah bir maske taktım. Evden çıkarken aileme haber vermeme gerek yoktu. Çünkü beni pek umursamazlardı. Evden çıktım ve Wick'in evine vardım. Eve girdiğimde çoğu kişi sarhoştu o yüzden pek dikkat çekmedim. Üst katlarda ki bir odaya gidip orada oturmak istedim. Odaya gitmeden önce bir kaç şişe içki aldım. Tam içkimi içecekken bahçeden bir ses geldi. Bu ses Wick'in sesiydi. Bahçeye gelmemizi istiyordu. Bende neden bahçeye çağırdığını merak ederek gittim. Bahçe çok kalabalıktı. Kızlar ve erkekler ikiye ayrılmıştı, ben erkeklerin olduğu tarafın arkasına geçmiştim. Kızlar ve erkekler çok tuhaflardı, özellikle de kızlar. Erkeklerin ağızları ve gözleri tuhaf duruyordu. Uzaktan gözleri kızarmış gibi duran erkeklere yaklaştığınızda gözlerinin tamamen kırmızı olduğunu görebilirdiniz. Kızlar ise hiç hareket etmiyor, sadece göz kırpıyorlardı. Bir kaç dakika sonra erkekler kızların yanına doğru ilerlemeye başladı. O anda hemen bahçenin en arkasına geçtim ve ne olacağını beklemeye başladım. Erkekler kızların boyunlarını tuttu ve sanki emiyormuşçasına(?) öptüler. Belki de gerçekten emiyorlardı... Çok iğrenmiştim.
Tam oradan uzaklaşmayı düşünürken başıma arkadan bir darbe aldım. Sanırım o anda orada bayılmışım. Uyandığımda bir sandalyeye bağlı haldeydim. Etrafımda yirmiye yakın kişi vardı ve aralarında 'o da mı bizden??' diye konuşuyorlardı. Ne oluyordu bilmiyordum. Wick'in yakın arkadaşı Tom yanıma yaklaştı ve gözümün içine baktı. Bakar bakmaz Wick'in yanına gitti ve kulağına fısıldadı. Wick hemen yanıma geldi ve gözlerimin içine baktı. Sanki bir şey fark etmişlerdi. Wick gözüme baktıktan sonra gülümseyerek 'O da bizden biri korkmayın ahah' diye bağırdı bunu duyanlar nedensizce çok sevinmişlerdi. Ama ben hala ne olduğunu anlamamıştım. Bu yüzdende tek bir kelime bile edemedim. Wick bunu fark etti ve bana yaklaşarak kulağıma fısıldadı
'Ne olduğunu bilmiyorsun değil mi? Ahah' dedi karşılık olarak bir cevap vermem gerekiyordu, daha fazla aptal aptal kalamazdım. Wick'e
'Bu lanet yerde ne olduğu hakkında bir şey bilmiyorum ve açıklama yapmanı bekliyorum Wick' dedim. Bunu duyan Wick sırıttı ve tekrardan yaklaşıp kulağıma
'Sen aynı bizim gibi üst düzey bir Vampirsin' dedi...

Devam edecek.