Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Vampirin Içindeki Şeytan Bölüm 2

Wony🍄

Gül'ün pareler evrendeki hali
Trainee
Tepki
81
Hikayeyi kendim yazdım onu şimdiden söyleyeyimm:love::love:
(Karakterler ve olaylar tamamen kurgusaldır!!) ve (John erkek!)
Bölüm 1 https://netizenturkey.net/forum/konu/5734

Ne dediğini anlamamıştım. Wick anlamadığımı fark etti ve kulağıma
'Kilitli bir vampirsin, kilidi kıralım mı? ahah' dedi. Ne vampiri ne kilidi diye düşünüyordum. Tam o sırada Wick sanki emir veriyormuşçasına diğerlerine eliyle beni gösterdi. Gelip bağı çözdüler ve beni kızların yanına götürdüler. Onlara beni bırakın diye çok kez bağırdım ama dinlemiyorlardı. Kızlardan birinin önüne geçtim. Kollarımdan kaçmayayım diye tutmuşlardı. Kafamı kaldırdım ve kızın bana baktığını gördüm o an sanki içimdeki bir şey bana emir veriyordu, onun kanını emmem için. İlk defa böyle bir şeyle karşılaşıyordum, bu yüzdende içimdeki o şeye karşı çıkamadım. O anda kendimi garip bir şekilde kaybettim ve kızın boynunu tutarak kanını emdim. İçimdeki o şey onun boynunu bırakmama izin vermiyordu. Sa-Sanki bana emir veriyordu! Tanrıya şükürler olsun ki oradakiler bizi ayırdı. Elim ve ağzım kanlar içindeydi. Çok korkmuş durumdaydım. Rüyada mıydım???!! Yoksa bunlar gerçek miydi? Bilemiyordum... Wick kolumdan tuttu ve beni evin içine soktu. Wick'e
'Burada neler oluyor?! Bana bir açıklama yap artık. Hiçbir şey anlayamıyorum...' dedim. Wick sırıttı ve
'Gerçekten bunca zamana kadar hiç gözlerin garip bir şekilde kızarmadı mı? Veya geceleri uyurken horlamak yerine garip sesler çıkarmadın mı? Ailen sana bu durumdan bahsetmiş olmalıydı. Çünkü böyle işler genetiktir. Bir anda herhangi bir insan vampir olamaz. Bu senin kanında var. Demek ki ailenden vampirdi.' dedi.
Şok geçiriyordum ailemin vampir olmasına imkan yoktu. Bir dakika belki de benim vampir olduğumu bildikleri için beni sevmiyorlardı... Wick'e döndüm ve ona
'Eve gitmem lazım' dedim. Çünkü ailemle bu konu hakkında konuşmam gerekiyordu. Koşarak eve doğru gittim. Evin kapısı açıktı! Hırsız girmiş olabilir miydi ki??? Hemen eve girdim ama evde kimse yoktu... Üst katta ki odama çıktım ve kapıyı açtım. Ve her şey o an orada başladı. Annem, babam ve küçük kız kardeşim kanlar içinde yerde ölü haldeydi...

Devam edecek.