Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Vampirin Içindeki Şeytan Bölüm 3

Wony🍄

Gül'ün pareler evrendeki hali
Trainee
Tepki
81
Hikayeyi kendim yazdım onu şimdiden söyleyeyimm:love::love:
(Karakterler ve olaylar tamamen kurgusaldır!!) ve (John erkek!)
Bölüm 2 https://netizenturkey.net/forum/konu/5738

İlk defa ailem için gözlerim dolmuştu. En son sekiz yaşındayken arabayla kaza yaptığımız zaman onlar için ağlamıştım. Ama bu durum daha farklıydı çünkü... Onlar ölmüştü! Hem de benim odamda. Tekrardan yerdeki kanlar içindeki ailemi gördüm. O an sanki yine başkası tarafından yönlendiriliyormuşçasına yere oturdum ve yerdeki kanları emdim. Yine ağzım ve elim kanlar içindeydi.. Çok korkmuştum. Sonra düşündüm. Böyle canice bir şeyi kim yapmış olabilirdi ki?! Kim yaptıysa onu bulacağıma kendime söz verdim ve yerde duran cesetleri inceledim. Üçünün de boynunda vampir ısırığı vardı. Fakat vampirler insan öldürmezlerdi. Daha doğrusu öldürmeleri yasaktı. Tek çarem Wick'in yanına gitmekti. Koşa koşa evden çıktım ve Wick'in evine gittim. Wick beni görünce ne olduğunu sordu. Ben de ona olanları anlattım. Wick bana bunu bir insan yapmış olabilir dedi. Ama o ısırığın vampir ısırığı olduğundan emindim! Wick'e de aynısını dedim fakat beni dinlemedi ve bunun bir insan işi olduğunu söyleyerek benimle tartıştı. Wick böyle davranınca onun yanından uzaklaştım ve eve gittim ama eve geldiğimde cesetler ortada yoktu... Cesetlerin canlanıp gidecek halleri yoktu herhalde. Katil ipucunu ortadan kaldırmak istemiş olabilirdi? Etrafa bakarken yerde kanların içinde duran bir yüzük olduğunu fark ettim. Yüzüğün benim aileme ait olmadığı çok açıktı. Sabah olunca bu yüzüğü Wick'in arkadaşı Tom'a götürdüm. Tom yüzüğü görünce çok şaşırdı. Yüzüne baktığımda korktuğunu görebiliyordum. Tom beni aniden evden kovdu ve bu yüzüğü Wick'e götürmemi söyledi. Ne oluyordu? Neden bu yüzükten bu kadar korktu?

Devam edecek.​