Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Haber Won Bin'in Komşusu Aktörün Günlük Yaşamından Bir Şeyler Paylaştı

waldorfism

Trainee
Tepki
368
Orijinal başlık:Won Bin's neighbor shares update on the actor giving out home-pressed sesame oil to local friends

Wonbin hakkında son güncellemeler: Çiftlik hayatının tadını çıkarıyor ve susam yağı yapıp komşularına hediye ediyor.
211422_329785_4412.png

[+262] Ne kadar kolay bir hayat yaşadığı çılgınca, sanki aktörlük işi ile ilgili hiçbir derin düşüncesi yok gibi. Her zaman birkaç yıl biraz takılır sonra aktörlüğe devam eder diye düşünmüştüm ama olmadı.

[+42] Ahjussi* filminden sonra pek çok kere geri dönüş yapmaya çalıştığını duymuştum, o bu şu nedenden dolayı hep ertelenmiş, çekimler iptal olmuş, yatırımlar geri çevirilmiş falan. Ahjussi filmini çekerken yönetmenle beraber karakter analizi yapmış ve bizim şu an bildiğimiz karakterin en son şeklini vermekte uğraşlar vermiş. Tüm bu şeyleri göz önünde bulundurursak oyunculuğu anlamsız bulduğunu düşünmüyorum. Hala yeni bir proje ile geri dönmesini bekleyen bir fanım! :)

[+99] Onun hayatını kıskanıyorum.

[+94] Susam yağı ile bibimbap yapmak lezzetli olmalı.

[+41] Benim için onun yüzüne sahip olan birinin susam yağı sıkmasını hayal etmek zor.

[+17] Benim param olsa ben de böyle yaşardım.

*Ahjussi filmi "The man from nowhere-Mazisi olmayan adam" filmi.

Son düzenleme: