Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Haber Ive Jang Wonyoung En Büyük Korkusunu Anlattı

eren

Koreli | koreninpesinde
VIP Rapper King
Tepki
79
IVE'den Wonyoung, kariyerindeki profesyonelliği sergileyen kendinden emin ve olumlu bakış açısıyla her zaman takdir edilmiştir. Yakın zamanda Salon Drip2'de yer aldığında korkusuz doğasından bahsetti ve tüm kariyeri boyunca hiç utangaç veya mahçup hissetmediğini vurguladı.
Wonyoung kendi sözleriyle şunları ifade etti:
"Çalışmaya başladığımdan beri programlarda hiç zorlanmadım ya da utanmadım." Ayrıca memnuniyetsizliği motivasyona dönüştürme konusundaki zihniyetini de paylaştı ve şöyle dedi: "O zaman [sanırım] bir dahaki sefere çok çalışmalıyım!"

IVE Jang Wonyoung'un Salon Drip2'deki görünümü
(Fotoğraf: Youtube)

Kendine güvenen tavrına rağmen Wonyoung, röportaj sırasında beklenmedik bir korkuyu ortaya çıkardı. Sahnede ve halkın önünde rahat olmasına rağmen, çoğu insanın ortak bulabileceği ancak sahnede performans sergilemek kadar korkutucu olmayan bazı şeylerden korktuğunu itiraf etti.
"Korkutucu şeylerden korkuyorum. Hayaletler gibi... böcekler..." Wonyoung, kişiliğinin ilişkilendirilebilir bir yanını göstererek itiraf etti.

En bağdaştırılabilir anlardan biri, Wonyoung'un korku filmleri izledikten sonra verdiği tepkiyi paylaştığı zaman geldi.

"Hayaletlerin olduğu bir korku filmi izlediğimde yaklaşık bir ay boyunca tuvalete gittiğimde tüm ışıkları açmak zorunda kalıyorum. Yüzümü temizlerken sık sık gözlerimi açmak zorunda kalıyorum!" esprili bir şekilde açıkladı.
Profesyonel hayatındaki korkusuz tavrına rağmen Wonyoung'un hayaletlere ve böceklere karşı korkusu, kendine güvenen idolün daha insani bir yanını sergiliyor.

Son haberlerde, IVE'den Jang Wonyoung sadece moda anlayışıyla değil aynı zamanda "Wonyoung Düşüncesi" veya "Şanslı Vicky" olarak adlandırılan olumlu zihniyetiyle de dikkat çekti.
Bu eğilim, bir fırında ekmeği kaçırdığı için minnettarlığını ifade etmesi ve bunu bir şans olarak görmesi ile başladı. Hayranlar ve hatta ünlüler bu zihniyeti benimseyerek günlük sıkıntıları şanslı olaylara dönüştürdüler. Jang Wonyoung da bu trendi kabul ederek popülaritesine katkıda bulundu.
Videonun tamamını buradan izleyebilirsiniz.

Bu makalenin sahibi KpopStarz'dır.