Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Bu Bir Açıklama Değil Kalbimden Geçenler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Nayna

Fanbase Starter
Tepki
1,846
Bunu tekrardan yazmak zorundayım çünkü diğer veda başlığım silindi Bundan önceki başlığımda yazdıklarımda nefret dili hakimdi ama bunu malesef ki öyle yazamayacağım bu demek değilki ondan pişmanım. Oldukça doğruydu aslında.Ben dalia uzun zamandır burada yorum yapıyorum. Aslında işim gereği çoğu forumu kullanıyorum siz pek inanmıyorsunuz ama. Ben hep insanlara iyi niyetle yaklaştım. Burada onların dertlerine çözüm yolu bulmak için çabaladım kendi derdim olmamasına rağmen araştırdım. Sizler belki size çok uzak gelen bir hayat yaşadığımdan bana inanmadınız. Ama keşke size hayatı benim gözlerimle gösterebilsem. O zaman en dip noktayıda en yüksek noktayıda görürdünüz. Burada tabiki hayatımın güzel kısımlarını gösteriyorum. Ama benim hayatım sizin sandığınız gibi olmadı. Sokaktada yaşadım, cebimde üç kuruş parayla işte dilendim, iki kuruş para kazanmak için tacize uğrayıp sustumda,İş yerimde gavursun sen denip fazladan mesaiyede bırakıldım. Ben israilli bir anneyle Lübnan asıllı bir babanın kızıyım .Hayatım sizinkilere göre biraz farklı. Çünkü kültürlerimiz hayata bakış açımız farklı. Ben size kendimi ispatlamaya çalışmayacağım çünkü bunu benim kader döngümden çıkarıcağım artık. Ben kendimi bildim bileli kendimi kanıtlıyorum. İlkokulda babama zeki olduğumu ispatlamaya çalıştım,lisede üzerime iftiralar attılar anne babama hatta okul müdürüne bekaretimi ispatlamaya çalıştım. Üniversitedeyken belki babam beni ufacık sever diye gittim mühendislik yazdım. Sonra onu da yapamadım. Nyu kazanayım dedim yine ispatlamaya çalıştım. Belki hayatım sizin için bir hedef noktası gibi göründü gözünüze hep bir açık aradınız. Sanırım ben bu forum için oldukça farklı kaçtım. Bundan önceki başlığımda da yazmıştım Yuhanna 1:5 te derki ışık karanlıkta parlar. Karanlık onu alt edemedi. Kalbiniz benim hakkımda karanlıkla kaplı belki ama iyiliği alt edemezsiniz. Benim hayatım yalan değil bunu yaşıyorum ve iyisiyle kötüsüyle bu benim. Bana inanmamanız istanbulda dalia diye bir kadının yaşadığı gerçeğini değiştiremeyecek. İstediğinizi düşünün umurumda dahi değil. Siz burada forumda "naynanın rezilliği" başlıkları açarken ben daha da gelişicem. Üzgünüm standartlarınıza uymadığım için üzgün değilim. Çarmıha gerilenlerden kan değil su akar. Mutlu olmak için daha güzel sebepler bulursunuz umarım. Hayatıma daha da şükran duymamı sağladığınız için sağolun💓 söylediğim gibi bir şey ispatlamadım çünkü sizde ne ispatı istediğinizi bilmiyorsunuz. Komik olan bu ya. Rab hepinize temiz yürekler versin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...