Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Yaşarken Ağladığım Ama Hatırladıkça Güldüğüm Anım

Betülliçe✨

Fanbase Starter
Tepki
2,106
Şimdi size bir ilkokul anımdan bahsedecem
Ben 1. Sınıftım 29 Ekim için (yanlış hatırlamıyorsam) okulda yürüyüş yapılacaktı ben de kesin katılırım öğretmenim de beni çok seviyor net seçilirim dedim. Teneffüste yanıma üst sınıflardan bir kız geldi elindeki bayrağı bana verdi "ben katılamıyorum al sen salla" dedi ben mutluluktan uçuyorum. Son derse geldik dışarıda sıraya girdik hoca yürüyüşe katılacakları seçti. en yakın arkadaşlarımdan biri seçildi ben ve diğer 2 arkadaşım seçilmedik😭😭 eve bir gidişimiz var öyle bir geçer zaman ki küçük Osman gibi yüzümüzü elimizle kapatıp "vieeeğğ" diye ağlıyoruz herkes bize bakıp "aaa nolmuş bu çocuklara neden ağlıyorlar" diyorlar jdkdmdölsks eve geldim abim de seçilmemişti o da çok kızgındı mdmdmsölslw
Böyle bir anı anlatmak istedim😅

Osman'ın videosu

Konu Sahibi
Betülliçe✨

Betülliçe✨

Fanbase Starter
Tepki
2,106
Masum...
Küçükken böyle işlere amelelik bile olsa (Tahtayı silmek) aşırı önem veriyorduk. Irgat gibi çalışmak nedense eğlenceli geliyordu o yaşlarda. Üstüne de böyle tören işleri falan zaten övünç kaynağı. Çok tatlı bir anı, seni seçmeyen öğretmen kaybetmiş.
Harbi öğretmenlerin ayak işlerini yapmayı çok seviyorduk dmmdlsö bu öğretmenimi de çok severdim ama o gün ona çok kırılmıştım😤

Nora

Rookie Idol
Tepki
1,431
Kendi ilkokul anılarım geldi aklıma. Benim de 23 Nisan gösterilerine seçilmeyişim var, hem de 3 kere. Bacak kadar boyumla şansımı çok zorlamışım ama olmadı be katılamadım o gösterilere 😅

Konu Sahibi
Betülliçe✨

Betülliçe✨

Fanbase Starter
Tepki
2,106
Çok tatlişkolu bir hikaye Betül üzülme 😡🤭
Osman zatenn mdmdmdmdkdkemdldşxmdnfıdksldkfkdnfldokrnfşdşskdnfkdnfkfknfnfmfnfnfjfkmfnfnfnfnfnfkdmdkd
sağol tubişimmm üzülmüyorum artık, hatırladıkça gülüyorum😆
Bilmiyorum da küçükken cılız bi çocuktum ben, belki ondan almamışlardır gösteri kadrosuna. Hep de hevesli hevesli beklerdim hoca beni de seçsin diye.
aynısından🥲

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,869
Şimdi size bir ilkokul anımdan bahsedecem
Ben 1. Sınıftım 29 Ekim için (yanlış hatırlamıyorsam) okulda yürüyüş yapılacaktı ben de kesin katılırım öğretmenim de beni çok seviyor net seçilirim dedim. Teneffüste yanıma üst sınıflardan bir kız geldi elindeki bayrağı bana verdi "ben katılamıyorum al sen salla" dedi ben mutluluktan uçuyorum. Son derse geldik dışarıda sıraya girdik hoca yürüyüşe katılacakları seçti. en yakın arkadaşlarımdan biri seçildi ben ve diğer 2 arkadaşım seçilmedik😭😭 eve bir gidişimiz var öyle bir geçer zaman ki küçük Osman gibi yüzümüzü elimizle kapatıp "vieeeğğ" diye ağlıyoruz herkes bize bakıp "aaa nolmuş bu çocuklara neden ağlıyorlar" diyorlar jdkdmdölsks eve geldim abim de seçilmemişti o da çok kızgındı mdmdmsölslw
Böyle bir anı anlatmak istedim😅

Osman'ın videosu
Öğretmen kaybetmiş boşver aşkım sen böyle çok hevesli olduğun şeye izin vermeyen seni seçmeyen öğretmenleri de hiç anlamiyacağım ne var yani heves kırmasan neyse zaten çokta önemli değil 😄😂