Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Anket Yeryüzünden Bir Grubu Silecek Olsanız Hangisi Olurdu

bir grubu yok et

• Kullanılan toplam oy
    82

dygu

Trainee
Tepki
200
İlk başta zorba diyen onlardı iyi okursanız sevinirim taraflı olamayın admin
Askim kimse sana zorba demedi sen biseyi yanlis anladin bence @bbequitedontcry ve @kelebek onlara daha once zorba falan denmisti suanda sen lider dedigin icin once zorba simdide lider siradaki ne dedi sen nasi anladiysan kime zorbalik yaomisim dedin bence sen bi daha oku

NetizenAdmin

Üst Yönetici
Tepki
580
yok ki zaten okuduysanız anlarsınız admin, zaten ehliyet sınavım var sonra gelirim ben

Forumda Stay'ler var, konuya yazmışlar. Bir fandomun forumda az olması o fandomun zorbalığa uğrayıp siteden gönderildiği anlamına gelmez. Böyle bir şey sitede olmadı ve olamaz da. Başlığa yazan Stay'ler de seninle aynı fikirde olmadıkları için herhalde onları da görmezden geldin.

Sınavında başarılar, artık bu konuda daha fazla vakit harcamayıp sınavına odaklansan senin için de daha iyi olur. Aynı şeyler konuşuluyor sürekli çünkü.

Konuyu kilitlemiyorum şimdilik, ama lütfen aynı tartışmaya devam etmeyin, yoksa kilitlemek durumunda kalacağız.

Ü

Üye silindi 189

Çünkü çıktıklarından beri taniyorum ve Chan şu anda iyi değil sen onu sevmiyorsun ve beni anlayamasın ama ben Chan’i seviyorum onun mutsuz olmasını istemiyorum
abi kusura bakma da chan essssek kadar adam sana noluyor? hepimiz insaniz bir seylere uzuluyoruz cok normal bi olay bu? ki chan da liveda erkek egosu incindi diye sacma sapan konusup 15 yasindaki oppamla evlencem ben diyen fanlarini ive in uzerine salmasaydi boyle bi olay olmazdi zaten? kendi davranisinin sonuclarini aliyor? uzlumusmus 17 18 yasindaki wony tun skz in kariyerleri boyunca aldigi nefretin 10 katini iki ayda aliyordur ama ive fanlari sizin gibi kendilerini yerden yere atmiyor. uhu oppami cok seviyorum ama o uzgun kiyamam saclarimi yolcam simdi 😭😭😭

ya bi de psikiyatri okuyorum diyorsun kac yasina gelmissin essek kadar adami kendine dert etmissin dundej beri kendini hirpaliyorsun nznznxnx aloooo senin ulkende dolsr 26 olmus doktorlsr almanyaya kaciyor kendini dusun kendini

Konu Sahibi
bbequitedontcry

bbequitedontcry

taste that pink venom
Fanbase Starter
Tepki
4,180
Bensiz kaos nasıl çıkarırsınız 🤔🤣🤣
bugün de forumdaki stayleri zorbalayıp forumdan kaçırdık ayrıca kelebek ve ben liderler olduk 10 üzerinden 4 keyifli bir kaostu sürekli aynı şeyler konuşuldu. senin için özetledim

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,566
Bunların arasından bir seçim yapacaksam o kesinlikle ive olurdu. 1. Neden Straykids fandomunda olduğum için Chan’e yapılan saygısızlıktan dolayı ne ive’i nede hayranlarını seviyorum 2. neden de grup üyelerinin sağlıklı bir kafada olduğunu düşünmüyorum.
Sunghoon GIF by ENHYPEN
Stray kids stanleyip grubunda bang chan diye bir eleman varken baska bir gruba uyelerin saglikli bir kafada oldugunu dusunmuyorum demekHDKANSKANNS

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,566
Evet ıve saygısızlık yapmadı hayranlar yaptı ve chan 2 kez bu yüzden özür dilemek zorunda kaldı ve bir stay olarak sinirlenmek sizcede hakkımız değil mi kesinlikle ileriye kaçan sözleri savunmuyorum yanlış anlama ama benim sevdiğim bir idol bu yüzden 2 kez özür dilemek zorunda kaldı ve eski neşesi bu yüzden yok. Bu nedenle ive’a karşı ısınamam
Kore kulturu yuzunden (kendi kulturumuzle gram alakasi olmayan bir kultur) taaaa bilmem kac km ötedeki essek kadar adam hata yaptigi icin özür diledi diye sinirleneceksen sinirlen canım
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Arkadaşlar skz-ive tartışması devam edecekse konu kilitlenecek.
Yalnızca başlıkla alakalı girdi girin lütfen.
Abo pardon

Tepki
297
skz ile ilgili bi şeyler kaçırdığımı farketmem şaka mııığ ssmmsmsm

Exo da Exo m oy almamış ksmsmsm <33