Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Yg Babymonster Üyeleri̇ni̇ Açıkladı!!!

Sisi

Trainee
Tepki
414
Tabiki de bazılarımızın da tahmin ettiği gibi YG sağ gösterib sol vurarak 7 üyenin de çıkış yapacağını açıkladı.Gıcık olduğumun şapkalısı 11 dakikalık video boyunca 5 üyeyi gösterdi.Bunlar Ahyeon,Ruka,Chiquita,Haram ve Pharitaydı.Sonda Asa ve Rora'yıda ekleyip 7 üyeye de çıkış yaptıracağını açıkladı.Ben şahsen sevindim.Grup sayısı okarak 7 kişilik grupları hep sevmişimdir.En azından kızların emekleri boşa gitmedi.Şarkılarının nasıl olucağını merak ediyorum.

Prenses Ciklet

Princess Bonnibel Bubblegum
Yönetici
Tepki
8,955
5 kişi olarak çıkmalarını isterdim. Kalabalık sayı olunca aldıkları partın süresi azalıyor. Ekran süreleri de. Öyle olunca birkaç üye parlıyor. Chiquita'nın bir sonraki grupla çıkmasını isterdim. Ne kadar yetenekli olursa olsun yaşı çok küçük. Duyguları değişebilir. Psikolojisi etkilenebilir. Küçük yaşta çıkış yapan idollerde dönem dönem bunalım da olabiliyor.

Konu Sahibi
S

Sisi

Trainee
Tepki
414
Bu arada başta Rora ve Asayı çıkaracağı sonraki gruplara eklemeyi düşünmüş,sonra vaz geçmiş

2307

Fanbase Starter
Tepki
1,629
İyice abarttılar. 5. jenerasyon nedir ya? Farkları ne olacak ki yeni jenerasyon başlatsınlar. Önce bir fark olması lazım. Yakında 6 ayda bir yeni jenerasyona geçilir.
Di mi, di mi?
Umarım 5.jenerasyon adı altında çıkmazlar, rekabet edebilecekleri grup yok çünkü...

Konu Sahibi
S

Sisi

Trainee
Tepki
414
İyice abarttılar. 5. jenerasyon nedir ya? Farkları ne olacak ki yeni jenerasyon başlatsınlar. Önce bir fark olması lazım. Yakında 6 ayda bir yeni jenerasyona geçilir.
Jenerasyon değişimi nasıl oluyor ki tam olarak.Yani mesela 4 jenin başlamasını görenler nasıl oldu da gruplara 4 jen demeye başladılar.Ben kpopu biraz geç keşf ettimde o yüzden pek bilmiyorum nasıl olduğunu

revelimderevelim

Lead Dancer
Tepki
8,902
Jenerasyon değişimi nasıl oluyor ki tam olarak.Yani mesela 4 jenin başlamasını görenler nasıl oldu da gruplara 4 jen demeye başladılar.Ben kpopu biraz geç keşf ettimde o yüzden pek bilmiyorum nasıl olduğunu
Genellikle büyük bir hitin çıkmasına bakıyolar galiba 3.jen exo ile açılmıştı uzun bi durgunluktan sonra milyon satmışlardı korede 4.jenin başlangıcını black mamba ya da next leve göre alıyolardı ama hangisini bilmiyorum.

Konu Sahibi
S

Sisi

Trainee
Tepki
414
Genellikle büyük bir hitin çıkmasına bakıyolar galiba 3.jen exo ile açılmıştı uzun bi durgunluktan sonra milyon satmışlardı korede 4.jenin başlangıcını black mamba ya da next leve göre alıyolardı ama hangisini bilmiyorum.
O büyük hit next level'dı.Gerçektende baya ses getirmişdi o zamanlar.Ne ara 2 yıl geçti bee...

kelebek

ece 🫧
Lead Dancer
Tepki
7,934
Tabiki de bazılarımızın da tahmin ettiği gibi YG sağ gösterib sol vurarak 7 üyenin de çıkış yapacağını açıkladı.Gıcık olduğumun şapkalısı 11 dakikalık video boyunca 5 üyeyi gösterdi.Bunlar Ahyeon,Ruka,Chiquita,Haram ve Pharitaydı.Sonda Asa ve Rora'yıda ekleyip 7 üyeye de çıkış yaptıracağını açıkladı.Ben şahsen sevindim.Grup sayısı okarak 7 kişilik grupları hep sevmişimdir.En azından kızların emekleri boşa gitmedi.Şarkılarının nasıl olucağını merak ediyorum.
5 uyeli cikis yapmalarini istemistim ama olmadi. kalabalik kiz gruplarini sevemiyorum ben.

CumberLay🔥

Cumhurbaşkanı
Yönetici
Tepki
20,427
Artık ona da bakmıyorlar . Aa üzerinden 5 sene mi geçti tamam yeni jen başlıyor artık diyorlar 🤡