Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Garip Duygular🤔

Jesé

Trainee
Tepki
363
Benim pek sevmedigim bir kız vardı hatta biraz demeyim gerçekten sevmiyordum ama bugun bana böyle tatlı tatlı bakıp gulumsedi falan ben bir anda kaldim aşırı sempatik geldi ve sonra dusundum ben bu kızı niye sevmiyordum falan diye ama anlamadim yani çok garip bir seydi bir anda tüm duygularim degisti oyle yani anlatmak istedim😶😶

Athena

Lilith
Fanbase Starter
Tepki
1,361
En garip duygu bence aşk. İnsana her şeyi yaptırıyor. Kendini kaybediyorsun. Çok gereksiz. Cool havamı bozuyor resmen😒

layley

Trainee
Tepki
441
Oluyor öyle şeyler. Sınıfta herkese aslan bana kedi kesilen bir kız vardı lisede. Bu ben kabadayılık yaparmışım gibi algılanmasın aman aman akxkqkxka olay çıkartmadan net cümlelerle konuşuyordum onunla. Isındığım bir insan değildi asla ama günaydınını ya da halini hatırını sormayı da eksik etmezdim. Sen insanlara nasıl yaklaşırsan insanlarda sana o şekilde yaklaşır. Ben buna çok inanırım. Herkesle laf dalaşına giriyor diye onunla bir iki kelam etmeyi kesecek değildim. Yakın arkadaşım değildi ama gene de sınıf arkadaşımdı yani. Hoşuma gitmeyen davranışları vardı bu yüzden mesafemi de korumuştum ama insanız, öğrenciyiz aynı geminin yolcularıyız 😅