Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Eski Olmasına Rağmen Bugün Çıksa Yine Hit Olacak Kpop Şarkıları

Eren yeager

Fanbase Starter
Tepki
1,914
Önceden eski Kpop şarkıları bugün çıksa yine hit olur mu? diye başlık açmıştım şimdi bence bu dönem de çıksa kesin hit olur dediğim eski Kpop şarkıları
Miss a-hush hush
Bence her dönemde alıcısı olan dinlenmesi kolay akılda kalıcı bir ritmi var
2ne1-i am best
Hâlâ bile bir dinleyici kitlesi var o yüzden tahmin edilmesi zor olmamalı yg şarkılarına alışık olan herkes beğenir ama 2023'e göre biraz sıratabilir insanlar demode bulabilir
F(x)-4 walls
Asla sırıtmaz bu dönemin modasına çok uygun zaten Newjeans'in asap şarkısına benziyor
Snsd-the boys
İ am best gibi the boys'un da hâlâ dinliyeci kitlesi var yeni Kpop'a başlayan kitle bile bu şarkıyı biliyor aslında run devil de bu listeye girebilir bu arada run devil eski bir Türkçe şarkıya benziyor ama çıkaramıyorum
Exo-growl
sitcom muziğine benziyor aile dostu bir şarkı o yüzden yine tutabilir diyorum
Bts-i need u
BTS değilde 19-22 yaş arası bir grup çıkarsa bence tutar gençlik isyan şarkısı gibi ve nedense bu şarkıyı txt ile çok bağdaştırıyorum txt çıkarsa hiç sırıtmaz
Wonder girls-tell me
Zaten bu aralar yine viral olan bir şarkı bu şarkıda growl gibi aile dostu zaten her türlü tutar
Tvxq-mirotic
efsane ve unutulmaz bir şarkı belki insanlara demode gelebilir ama büyük bir Kpop grubu çıkarsa hayranları "zaten eski Kpop böyleydi gerçek Kpop bu"diye savunurdu
Kara-step
Herkese tanıdık gelen bir melodisi var her yörede buna benzer bir şarkı vardır
After school-bang bang
Teen cruch şarkıları gibi bence her dönem bu tür şarkıların alıcısı vardır
Bu arada run devil Hadise'nin aşk kaç beden giyer şarkısına benziyor buldum

truth_hurts

Rookie Idol
Tepki
912
BTS-FIRE,DOPE,NOT TODAY şimdiki 4.nesilden skz dinleyen fanlar beğenirdi bu şarkıları ve yine hit olurdu.
EXO-love me right,monster,ko ko bop hala daha bu üç şarkı çok popüler coverları yapılıyor.
shinee-replay,view,1 of 1
super junior-devil
taeyon-why,I
miss a-good girl bad girl(best debut şarkısı bence)
wanna one-energetic
skz-miroh(bu şarkı hit mi değil mi bilmiyorum gods menu öncesi skz'nin en ünlü şarkısı), levanter(şimdi çıksa koreliler şarkıyı çok severdi),my pace(eski skz şarkıları çok güzeldi ya melodisi çok akılda kalıcı)
twice-likey,dance the night away
ıtzy-wannabe
ınfınıte-bad
monsta x-hero
nct-boss,touch,highway to heaven,limitless,cherry bomb(eski 127 şarkıları kesinlikle harcandı kick it nasıl tuttu ben hala anlamıyorum cherr bomb dinlemesi en kolay 127 başlık şarkısı o bile tutmadı zamanında)
GG-party,lion heart,you think,oh
4 minute-crazy,hate
clc-goblin,no(harcanmış bir grup daha)
pentagon-shine(zaten bir hit ama şu an çıksa çok daha büyük bir hit olurdu),do or not
ateez-say my name

Son düzenleme:

mirai

Trainee
Tepki
334
Exo Growl şimdi çıksa tutmaz gibi geliyor bana ama Call Me Baby, love shot ,love me right ,overdose, monster kesin tutardı exonun baya sağlam hitleri var

Twice Cheer up ta tutmaz gibi hissediyorum nedense yani yine çok tutardı ama o zamanki gibi megahit seviyesine gelmezdi ,TT daha fazla bile patlardi

BTS bst ,fake love kesin tutardı fire sanki sadece globelde tutar

Bigbang başta blue olmak üzere çoğu başlık şarkısı tutardı

Snsd ve 2ne1 şarkıları fandom içinde tutardı gibi hissediyorum

Wonder gırls No body tell me so hot üçlemesi ,Miss a bad girl good girl goodbye baby hush üçlemesi ve tara roly poly sugar free kesin tutardı