Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Yorum Onay Sorunu

robloxpro

Trainee
Tepki
128
arkadaşlar merhaba ben 9 yıllık Roblox prosu belki yorumlarımı gören vardır belki yoktur çok aktif bir kullanıcı değilim. ama şöyle bir sorun yaşıyorum yorumlarım hiçbir şekilde asla ama asla onaylanmıyor kötü şeyler yazmıyorum hatta bir ara lüzumlu lüzumsuz bütün kelimeleri saçma sapan sansürleyip öyle yazıyordum ama artık o bile işe yaramıyor. sorun bende mi acaba diyorum ama ne iğrenç yorumların onaylandığını görüyorum sorun bendeyse de eğer ne yapmam gerek

Nayna

Fanbase Starter
Tepki
1,846
Benim onaylanma gibi bir şeyle karşılaşmadım yeni katıldığın için olabilir bilmiyorum ama en azından benim hiç bir yorumum onaya düşmüyor

Oblomov

Trainee
Tepki
228
arkadaşlar merhaba ben 9 yıllık Roblox prosu belki yorumlarımı gören vardır belki yoktur çok aktif bir kullanıcı değilim. ama şöyle bir sorun yaşıyorum yorumlarım hiçbir şekilde asla ama asla onaylanmıyor kötü şeyler yazmıyorum hatta bir ara lüzumlu lüzumsuz bütün kelimeleri saçma sapan sansürleyip öyle yazıyordum ama artık o bile işe yaramıyor. sorun bende mi acaba diyorum ama ne iğrenç yorumların onaylandığını görüyorum sorun bendeyse de eğer ne yapmam gerek
Bu siteyi uzun zamandır bende takip ediyorum 2 yıl fln ve benimde aynı şekilde yorumların onaya düşüyor 3 farklı hesaptan denedim yine kabul olmadı. En son saldım ztn.

Betülliçe✨

Fanbase Starter
Tepki
2,107
Belki mail hesabından ilgili bir şeydir?? Benim ilk kullandığım hesapta yorumlar çok geç onaylanıyordu. Tabi ben kayıt olurken siteden gelen tek kullanımlık şifreyi görmediğim için giriş yapamıyordum(ama giriş yapmadıkları halde yorumları erken onaylananlar da vardı 🤷)sonra başka bir mail hesabından hesap açtım onda hiç sorun yaşamadım.

52Hertz

2025'e kadar depresyonda
Trainee
Tepki
993
argo konuşsam bile yorumun direk giderken hiç hakaret bile olmayan yorumum onaya düşüyor bazı kelimelere site bilerek filtre gibi bir şey kullanıyor olabilir çok saçma bence