Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Yorumlara Bot Basma

G

<.<gattara<.<

Merhaba+ - umursamıyorum fakat daha 5 dk bile olmadan -20'lere yakın nasıl olabilir? Bu konu hakkında site bir şey yapıyor mu? Benim de yedek hesaplarım var (yorum kotası dolduğu için kii onların şifresini de unuttum :D) Bu bot basma vb. olaylar nasıl oluyor?? @Bloom kız seni de etiketledim belki bir şey söylemek istersin diye :)

Ekli dosyalar

• 1.jpg
    1.jpg
    75.5 KB · Görüntüleme: 55
  • 2.jpg
    2.jpg
    69 KB · Görüntüleme: 55
Konu Sahibi
G

<.<gattara<.<

9 beğeni alan yorum aniden 20 eksilere çıkıyor bir kendileri akıllılar ben stardoll görevi için 100 tane e posta adresi açıp tek tek oyuna üye yapıp asıl hesabıma oy vermiş insanım bu konuyu vatan savunur gibi savunucam
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

farklı e posta ile kayıt olunup yapılabiliyor
yaa ben yorumunu beğeniyorum sonra beğeniyi kaldıyorum tekrar deniyorum -20 olan -25 oluyor 2 dk. bir arıtyor İnsan üşenir :/

adminler siteye bot basmanın mümkün olmadığını söylemişlerdi anca vpn ile sürekli ip değiştirip artı eksi atmaları lazım. bununla uğraşacak kadar bunu önemsiyolarsa bırakalım mutlu olsunlar
teşekkür ederim :/ inanasım gelmiyor yeni yetme bir grup için değer mi? :/

Konu Sahibi
G

<.<gattara<.<

Yapması çok basit aslında. Önlem alınamaz maalesef. Engellemek istiyorlarsa tek yapabilecekleri sadece üyelerin + - atabilmesi olur. Bu şekilde VPN ile 10-15 sn'de bir eksi atılabiliyor.
Bu kullanıcıların ıp'si görünüyor mu? Onları direk siteden bloklama yapabilir misiniz? Küfür edenlerde dahil :/ 2 dk eğlenmeye siteye giriyorum olay cenent mahallesi kavga ortamı oluyor :/

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 25

Arkadaşlar şimdi beni dinleyin. Şu bot basma yöntemi 2 yıl önce ifşa edilmişti sitede. Vpn harici bir şekilde yapılıyormuş. Şu an yeni user çok olduğu için ve o zaman ifşa eden kişinin yorumunu görmeyenler olduğu için bilmeyen çok kişi var. Daha önce buradan hatırlayanlar vardır mutlaka o olayı. Hatta benim yorumuma 240 eksi gelmişti çok kısa süre içinde ve biri o zaman anlatmıştı. Bunu buraya yazarsam art niyetli kişiler bunu kullanabilir. O yöntemi ifşa edip etmemekte kararsızım. Yazayım mı sizce?
bence yazma dediğin yöntemden muhtemelen adminlerin de haberi vardır önleyebilecek olsalar önlerlerdi şimdi çoluk çocuğa öğretmiş olma FKGLDŞDŞFÇRŞSŞ

Konu Sahibi
G

<.<gattara<.<

nasıl ifşalanıyor ıp'si filan mı çıkıyor yoksa kullanıcı ismi mi?
bence bu sitede kötü niyetli kullanacak kişi yoktur sadece ifşalanıyorsa bir daha kimse cesaret edemez diye düşünüyorum örnk vieolata hgs (doğru yazmadım galiba) işte daha da görmedim yine anticilik yapanlar var tabii kökten kurtulamadık :/

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 25

bence bu sitede kötü niyetli kullanacak kişi yoktur sadece ifşalanıyorsa bir daha kimse cesaret edemez diye düşünüyorum örnk vieolata hgs (doğru yazmadım galiba) işte daha da görmedim yine anticilik yapanlar var tabii kökten kurtulamadık :/
forumdaki hiçbir kullanıcı yapmaz zaten ama kayıtlı olmayanlar da okuyorr o yüzden

Konu Sahibi
G

<.<gattara<.<

ben yaparsam sadece bu haber için yaparım yoksa uğraşmam sen aşkımızdan benim için vatan millet meselesi oldu skfpwkfğwpekfğwkfp
vallaha kpop grupları umurumda değil ama inatla adama laf atıyorlar :7 üzülüyorum emek ya bu kadar kpop ergenliği olmaz bir de sana çocuk yazmışlar dkjfkd

Gizlilik tarayıcısı. Genelde Dark Weeb'e giriş için kullanılıyor. Otomatik IP değiştiriyor.
abooww

Konu Sahibi
G

<.<gattara<.<

Evet burada söylemeyeyim. Nihayet o yöntemi hatırlayan biri çıktı cksjxksj ayıptır söylemesi benim yorumum sayesinde ifşa olmuştu ldhelcjskfjs

Dur mağdur olduğun için sana söyleyeyim dlwjcksjdj başka kimse yazmasın. Söylemeyeceğim ama arkadaşlar.
söz veriyorum silerim sadece ekranı merak ediyorum nasıl oluyor bu iş bir anda -30'lara ulaştık :/ kötü hissetim hani hakkettiysem böyle konu açmazdım uyuz oldum :/

Aşk sana güveniyorum yazıcam özelden dur dksmdh
ayy bundan sonra her mağdur olduğumda buradayım sevdim kız burayı dskkdfd ah ah yüz yüze de tanışsak iki dk. olayı çözdünüz moralim düzeldi

Konu Sahibi
G

<.<gattara<.<

Bunun olduğunu düşünüyorum. Çünkü daha önce bir BTS haberinde yorumuma saniyede 5 eksi geliyordu ve o haberde herkesin aynı anda öyle olmuştu. Aynı anda tek kişi o kadar bot atamaz mümkün değil. Grup olduğu konusunda ben de şüpheleniyorum.

Aşkım özelden yazdım
ayy tekrardan teşekkür ederim <3 iyi ki varsınız <3

Betülliçe✨

Fanbase Starter
Tepki
2,107
Zamanında bana da botçu demişlerdi ya ben bilsem size eksimi basarım (bazen üşeniyorum )sadece kendime +basarım sadece 1 defalık bile yapsam yeter (kendimle ilgili şeyleri beğenmeyi seviyorum ama site ve forumda olmuyor🥺) neyse @JungkookunTavşanDişleri özelden yazsana nasıl yapıldığını merak ettim🤗 bot falan basmayı düşünmüyorum siteye bile girmiyorum fazla sadece merak☺️