Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Zerobaseone Konuşalım Mı Fav Üyeniz Kim

mimmos

Trainee
Tepki
65
ayyy hiç konuşacak kimsem yok etrafta ya bu çocuklarıın çıkışını bu kadar beklerken etrafımda duygularımı paylaşacağım kimse yok . genel olarak en sevdiğiniz üyeler kimler ne bekliyorsunuz sizce bu iki üç yılın en popüler erkek gruplarından olurlar mı

Konu Sahibi
mimmos

mimmos

Trainee
Tepki
65
Ben izlemedim . Ama iki yakın arkadaşım da delisiydi yarışmanın. Bana sürekli videolar atıyorlardı ya da hikayelerinde filan paylaşıyordu
Öyle öyle Ricky dikkatimi çekti. bunu gören arkadaşım da sürekli onun fotolarıni atınca baya alıştım ona bhalwishdwv O yüzden favorim Ricky diyeyim. O ve Wumuti için birkaç kez oy bile kullanmıştım 💃
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Kore'de olabilirler ama globalde mümkün değil. Straykids txt Enhypen varken ? Sanmıyorum.
bilemedim ya her şey çıkışlarına bakıyor bence çünkü globalde de büyük sayılacak bir kitleleri var hatta bu saydığın skz txt ve enhadan sonraki en büyük aktif kitlelerden birine sahipler şimdiden. eğer x1 deki gibi bir skandal denilecek bir şey olmazsa başarılı bir debut ve iyi bir cb den sonra bence bu saydığın ekiple anılırlar. bir de 4th gen olarak değil 5th geni başlatacak grup olarak sürüldüler . hoş ben 4th gen yeni başladı diye sayıyorum ama 5th gen bana çok uzak ve bu sene başlama ihtimali bana çok saçma geliyor. ancak 5th gen diye makaleler yazılmaya başlanmış baemon ile birlikte büyük ihtimalle yg de baemon için 5th gen gg diye adlandıracak . gvferhkbwjdkçqs yine olay en başa gelecek çıkışlarının nasıl bir etki bırakacak kep1er'ın erkek versiyonu olmasınlar da nasıl başarılı oluyorlarsa olsunlar.
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

fav uyem zhanghao su anlik ben ya kep1er gibi olurlarsa korkusu disinda cok buyuk beklentiler icerisindeyim globalde de korede de en basarili 4th gen bg olacaklarini dusunuyorum ama sozlesmelerinin kisa olusu, proje grubu oluslari da uzuyo ://
ay gvvfbhedjskma netizenhaberde boys planet haberlerinin altında sürekli sana cevap verdim onu hatırlıyorum ya. ay benim tek fav üyem yok gyuvin-gunwook-taeraeyi çok seviyorum birini diğerinin önüne koyamıyorum. ay bir de her proje grubu olduklarında üzülüyorum 4 ay içinde çok tüm üyelere çok bağlandım :( 2 buçuk yıl sonra dağılmaları acı geliyor şimdiden ya

marin

Trainee
Tepki
639
ZB1 ile ilgili konuşmak istiyordum bende 🤗 Şimdi öncelikle Hanbin, Hao, Gunwook ve Matthew çıkış listemdekilerdendi. O yüzden favorilerim diyebilirim. Matthew o kadar şeker ki sadece görmek bile gülümsetiyor beni. Hanbin ve Hao çok ikonik. Her şeyde yetenekli olmaları bir yana idol karizmaları da çok yüksek. Gunwook'u ilk başta sevmiyordum doğrusu. Fazla kendini beğenmiş geliyordu. Ama yeteneklerini keşfedince çıkış grubunda olmayı en çok hakedenlerden biri olduğunu gördüm. Muzip bir tarafı da var. Grubun kilit üyelerinden bence.
Çıkışlarına gelince bence bir şekilde ses getirecekler. Girls Planet'e kıyasla daha fazla izlendi Boys Planet. Dolayısıyla grubu bekleyen daha çok kişi var. Üstüne bir de tam Korelilerin istediği gibi visual dolu bir grup oldular. Havaalanında sadece birkaç dakika görmek için bile küçük bir konser alanını dolduracak kadar insan gelmişti. Wanna One seviyesinde olurlar mı bilmem ama X1 kadar ilgi alacaklarını düşünüyorum. Şarkıları halk dostu olursa zaten Kore'de feci popüler olacaklardır. Çin ve Japonya'dan da büyük ilgi gelecektir. Daha batı ülkelerde SKZ, TXT, Enhypen seviyesine ulaşabileceklerini sanmıyorum doğrusu ama her türlü sürprize de açık olmak lazım 😄

fosforlucevriye

VIP Visual Queen
Tepki
1,192
izlemedim ama jiwoongu biliyorum çok çıtır bi bey (bkz: üyelerin yaşları çok genç olunca triplere girdiğim için izleyemedim mlsf)