Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Netizen Forum

Blabla
Blabla
Uuu bu citir da kim
Blabla
Blabla
Şu yüze şu auraya bak wow
Müstesna
Müstesna
@Blabla kendisinin adı wo do hwan olur. 1992 doğumlu. Askerliğini yaptı. En bilinen dizileri tempted ve lee min ho ile oynadığı dizisi (the king .... bir şeydi). En son oynadığı bloodhound dizisi baya güzeldi. netflixte bazı listelerde ilk 10 a falan girdi hatta. Bu ödülü de sanırım o dizi ile aldı. Öyle. Çok çekici bir beydir. 😍
  • Sevmek
Reactions: Blabla
Müstesna
Müstesna
@imruveyyy💙 ben de o dizi ile tanıdım ve kendisini beğenmeye başladım ve sonrasında başrolde oynadığı birçok diziyi izledim. Wo do hwan bir başkadır. ❤
fosforlucevriye
fosforlucevriye
Tempted era woo do hwan 🥵🥵 bir editi var bende günde 4-5 kez izlemeden hayatıma devam edemiyorum
fosforlucevriye
fosforlucevriye
Kolyesi de ne güzel bu arada, tam olması gereken yerde konumlanmış gibi duruyor ve saçları aşşşşırı iyi olmuş bugün de yükseldik çok şükür
fosforlucevriye
fosforlucevriye
@imruveyyy💙 nasıl atacağımı bilmiyorum buraya yaşlılık zor çocuklar ama bana mail verirsen mailine falan atabilirim kdbdkskxjxbxkdj
fosforlucevriye
fosforlucevriye
@imruveyyy💙 o zaman hayal gücüne bırakıyorum videoyu kdvskvxjsbdksbdobskxbskxbsjbxkdbdk
Müstesna
Müstesna