Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

blmem kullanıcısının son içeriği

1. B

Tanıdığın Birinin Hırsızlık Yapması

aynen oyle yapicagim baska turlu olmayacak gibi zaten. sadece herkesi kendim gibi dusunmeyi birakmam lazim eminim yarin konustugumda aa oyle miymis falan der ben takiliyorum iste. cok ince dusunmeden sinirlari cizmek lazim
  2. B

ya gercekten dert oldu istemsiz takildim kirmadan soyleyecegim uste cikmaya calisirsa direkt net olacagim dedigin gibii 1703106530 ya çok haklisin zaten bu yasta yakistiramadigim icin direkt soyleyemedim yine yanilmisimdir diye evi aradim. yarin konusucam ama her turlu uzaklasmak lazim sanirim :(
  3. B

insanlari kirmiyim etmiyim diye o kadar ugrasiyorum ki su tepkiyi vermek bile zor geliyor ama evet bastan sinirlari cizmek sart sanirim yoksa kendimi yiyerek kafayi bozucam 1703106037 sanirim farkina varmadin karistirmissin tarzinda bir sey diyecegim zaten bugunde bozmak istemedigim icin...
  4. B

merhaba ilk defa yazıyorum canımı sıkan bir şey için. yaklaşık bir haftadır bir kalemimi bulamıyordum dedim kaybettim heralde bir yerde ya da evden çıkar neyse. bugün sınıfta bir oğlanın elinde oynarken gördüm. benim kalemimin aynısı. sonra senin mi diye sorduğumda benim sira arkadasimdan...