Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

bloodreina kullanıcısının son içeriği

1. B

Herkesten Özür Dilerim.

Arkadaşlar evimizin yakınındaki acile geldik. Doktor baktı ve derin bir kesik değilmiş. Sardi ve psikiyatriye görünmem gerektiğini söyledi. Bir anlık kimseye söyleyemedim o yüzden buraya yazdım. Endiselendirdiysem çok özür dilerim. Burayı da bırakacağım zaten sürekli olumsuz şeyler yazıyordum...
  2. B

Konuşmaya Çok Ihtiyacım Var

Arkadaslar ben nasıl mesaj atacağım sizlere anlayamadım mesat at kısmı goremedim
  3. B

Çok teşekkür ederim. Akşama doğru müsait olur musun 1697380559 Çok teşekkür ederim. Musait misin aksam
  4. B

Arkadaşlar belki durumumu biliyorsunuzdur. Ben konuşmak için uzman birine gitmek istediğimi söyledim tekrar ama annem izin vermedi. Arkadaşlar çok kötüyüm. Aranızda konusabilecegim biri var mı? Çünkü cidden dayanamıyorum artik
  5. B

Lütfen Yardım Edin

Arkadaşlar biliyorum buraya çok yazdım ama bir çıkmazdayım lütfen yardım edin. Ben 2. Mezunum ve sayısalım ama gerçekten sayısal yapamıyorum ve eşit ağırlığa geçmeyi düşünüyorum. Sizce çok mu geç eşit agirlik zor mi? İçim içimi yiyor ne yapacağımı bilmiyorum bir kere daha mezuna kalmak...
  6. B

Arkadaşlar Dayanamiyorum

Arkadaşlar buraya çoğu kez yazdım ama artık dayanamıyorum gercekten derhsne iyi gitmiyor konular çok zor,geç kalmışlık hissi,yapayalnız hissediyorum ben artık yasayamiyirum
  7. B

Avukatlar Bakabilir Mi

Arkadaşlar aranızda avukat varsa beni bilgilendirebilir mi zorluğu,iş bulma imkani ve maddiyat hakkinda
  8. B

2.Mezunda Bölüm Değiştirmek

Arkadaşlar biliyorsunuzdur belki ben ikinci mezunum ve sayisalim fakat sayısal yeteneğim yok zorla seçtim. Sizce eşit agirliga geçebilir miyim geç mi kalmış olurum. Nolur yardım edin çok kötü durumdayim ne yapacağımu bilmiyorum artık gerçekten dayanamiyorum
  9. B

Dershane Parası Geri Alma

Arkadaş ben daha önce buraya yazmıştım dershaneyi bırakmak istediğimi başlayalı daha 1 ay olmadı ben paramı geri alabilir miyim
  10. B

Korkunç Düşünceler.

Hayir tehdit edilmiyorum ama babam bana kazanamazsan a101 de ya da leş gibi restoranlarda çalışırsın demişti. O gün bugündür kafamdam cikmuyor ve bu korkunç düşünce aklıma girdi
  11. B

Korkunç Düşünceler.

Arkadaşlar merhaba. Bilen bilir ben 2. Kere mezuna kaldım ve psikolojik açıdan iyi değilim. Bir uzmanla görüştüm ve ilaç kullanmaya başladım fakat çok konuşamadık sadece ilaç verdi. Ben kafamdaki korkunç düşünceleri susturamuyorum. Ya yine olmazsa,ya pavy*na düşersem,ya basaramazsam...için içimi...
  12. B

2.mezun

Arkadaşlar aranızda 2.kez mezuna kalan var mi
  13. B

İntih*ar Dusunceleri

Ya yine kazanamazsam korkusu,sayisalci değilim ama sayısal okuyorum ve kafam çok zor alıyor,dershaneye gidiyorum ama verim alamiyorum,anne babama yük gibi hissediyorum
  14. B

İntih*ar Dusunceleri

Arkadaşlar merhaba. Ben şu an mezunum 2.ye ve çok kötüyüm ya. Artık gerçekten devam edemiyorum her şeyi bitirmek istiyorum. Aranızda bana fal Tarot falan bakabilecek olan var mı çünkü gerçekten hayattan ümidi kesmek uzereyim
  15. B

Soru Dershane Parası Geri Alınır Mı?

Sözleşmeyi falan hiç bilmiyorum her şeyi babam halletti hala iptal edebilir miyim