Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Herkesten Özür Dilerim.

bloodreina

Trainee
Tepki
18
Arkadaşlar evimizin yakınındaki acile geldik. Doktor baktı ve derin bir kesik değilmiş. Sardi ve psikiyatriye görünmem gerektiğini söyledi. Bir anlık kimseye söyleyemedim o yüzden buraya yazdım. Endiselendirdiysem çok özür dilerim. Burayı da bırakacağım zaten sürekli olumsuz şeyler yazıyordum. Herkesten tekrar ozur diliyorum ve hepinize sağlıklı mutlu ve kendi kalbiniz gibi güzel ömürler diliyorum

nabermoruk

Trainee
Tepki
27
Bu arkadaş bir yazisinda pavyona düşme korkusundan bahsetmişti. Pek sağlıklı bir psikolojide olmadığın belli. Pavyona düşmek ne demek ya neden öyle düşünüyorsun? Gerçekten bir yardım almalisin.

Sweet Mimosa

Fanbase Starter
Tepki
4,077
Bu arkadaş bir yazisinda pavyona düşme korkusundan bahsetmişti. Pek sağlıklı bir psikolojide olmadığın belli. Pavyona düşmek ne demek ya neden öyle düşünüyorsun? Gerçekten bir yardım almalisin.
Ya evet cidden biri aklına yerleştirmiş onu.Nasıl bir durumda bilmiyorum ama kesinlikle psikolojik yardım almalısın kızım emin ol bu sana iyi gelir

Zzz

Always act like you are wearing an invisible crown
Trainee
Tepki
1,126
Bunu okur musun okumaz mısın bilmiyorum ama yine de yazmak istedim. Gördüğün gibi burda kimse kimseyi tanımıyor, çoğumuz yolda yanımızdan yürüyüp gitse bilmeyiz kim olduğumuzu. Öyleyken hiç tanımadığın bu insanlar senin için endişelenip üzülürken, bir de aileni düşün onlar ne hâldedir. Yine ilk onlar koşmuş yardımına. Seni önemsiyorlar. Bizim için ufak görünen şeyler demek ki senin için büyük bir dert ama burda ki insanlar az da olsa çokta olsa hayatla ilgili tecrübe sahibi. Yaşın hiç önemi yok. Öyle bir olay yaşarsın ki bir bakmışsın seni 10 yaş olgunlaştırmış. O yüzden burda yazılan her şeye katılmakla birlikte lütfen git güzelce tedavini ol. Seni hastaneye götüren ailen sanmıyorum ki psikiyatrise götürmesin. İnsanlar 69 yaşında üniversiteye de yazılıyor, 20sinde çocuk sahibi oluyor, kimisi 30unda ilk ehliyetini alıyor mesela. O yüzden geç kaldım, yapamam edemem demek sadece bahane üretmektir. Yazacak çok şeyim var ama kafam bir o kadar dağınık. İstediğin zaman iletişime geçebilirsin. Bir an önce toparlanabilmen dileğiyle ♥️

Arven

Fanbase Starter
Tepki
2,415
Senin açından yardımı olur mu bilmiyorum ama senin için dua edicem umarım bı an önce toparlanıp hayatına devam edersin 💙🧡