Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Hanlı kullanıcısının son içeriği

1. Hanlı

Dedikodu Tanıştığım Ünlüler Ve Kişilikleri

Bir AVM de Reymen i görmüştüm. Ünlü sayılır mı emin değilim. 😅Biz araba ile garajdan çıkmak üzereyken bir araba çıkışı kapatmıştı. Giriş ve çıkışı karıştırmış meger . O geri gitsin diye beklerken kenarda üç beş genç kızın "ayyyyy reymennnnnnnnn" diye bagirisiyla fark ettim kendisini. Kendisi on...
  2. Hanlı

V Nin Taennie Etiketini Silmesi(!)

Jennie sürekli bir şeyler attığı için ortaya herkes v ilgisiz Jennie tek bu ilişki de gibi hissediyor. Sitede de biraz bakındım. V bir şey yapmazken kızın bu hareketleri çok ezik bulunmuş hatta Jennie,tae için çırpınıyor imalalari yapılmış. Ben hiç böyle düşünmüyorum. Bence V ilişki içerisinde...
  3. Hanlı

Soru Şu An Hangi Dizileri İzliyorsunuz ?

Prison Break izliyorum.Zamanında neden övüldüğünü iyi anladım
  4. Hanlı

Öyle Bir Geçer Zaman Ki

Diziyi güncel zamanında izlemiştik. Her salı yayınlanırdı diye hatırlıyorum. Çarşamba günü akşam haberlerinde kanal d "Dün gece tüm Türkiye kanal d ye kilitlendi" diye haber yapardı. Annemler günlerinde diziyi konuşurdu mutlaka.Bayağı izleniyordu. Osman ulkece sempati toplamıştı,Ali kaptana...
  5. Hanlı

Hande Erçel Ve Hakan Sabancı

Sabancı ailesi zengin bir aile. Ve Hakan da o ailenin şımarık erkek oğullarından. Hani dizilerde olur ya, zengin şımarık erkekler sürekli başka kızlarla çıkıp dururlar. Öyle bir şey düşünebilirsin. Hakan Sabancı da çıktığı kızlarla kameralara yakalanmamaya özen gösteren, ve bence birlikte olduğu...
  6. Hanlı

Oooo onlar ayrıldı sonra bir ara tekrar birlikte yakalandılar fanları barıştı sandı sonra Sabancı çıktı falan filan. Ama bence Hande ile en çok yakışan keremdi beee
  7. Hanlı

Hande erçel ve Hakan Sabancı bir süredir beraberler. Hakan bu ilişkide diğer ilişkilerinden farklı davranıyor . Ve bu durum sosyal medyanin dilinde . Farklı dediğimiz de mesela Hande ile kameralara demeç ve ya poz veriyor. Hande ve kardeşi ile fotoğraf çekiniyor ve bu fotoğraf sosyal medya da...
  8. Hanlı

Uraz-Nesrin-Bora

Geçtiğimiz günlerde Uraz kaygılaroglu yeni yaşına girdi. Sevenleri ve pek çok arkadaşı da ona bu yeni yaşı için iyi dileklerde bulundu. Doğum gününü kutlayanlar arasında bir dizide partner olduğu arkadaşı Nesrin Cevadzade de bulunmaktaydı. Nesrin arkadaşının doğum gününü daha önceden çekilmiş şu...
  9. Hanlı

Mh370 Gizemi

O kadar dikkat ettiğim halde yazım yanlışları ek fazlalıkları beni benden aldı.Bir yerde ''normal giden 30 saat'' demişim 30 dk dir o saat olsa duramam. Neyse benim bu konu hakkında düşüncem dün gece ki esrarengiz cinayet içinde dediğim gibi,bu olaylarda sonuç direkt çok basit olabilir.Uçak...
  10. Hanlı

Mh370 Gizemi

Öncelikle bu konuyu açmam da dün gece @Dreammy in açmış olduğu konunun etkisi var. Ondan gaza geldim biraz, zaten birkaç gündür araştırdığım konuyu ben de yazayım dedim 😀 Konu yıllardır kayıp olan Malezya uçağı. Namı diğer MH370. Bu uçak hava tarihinin en büyük gizemlerinden ve en büyük...
  11. Hanlı

Dedikodu Ünlülerin Yat Mevzuları

Bize uzak derken ülkemizden değil kendimizden bahsetmistim😀 Yoksa bazı ünlülerin para karşılığı birileri ile yemek yediği saklanmiyor bile. Bazı ünlüler sıfır yetenekle birden parlatiliyor ya da çok iyi yerlere sokuluyor mesela gayet şüpheli şeyler bunlar. Bir de düşününce eski sanatçılarımız...
  12. Hanlı

Dedikodu Ünlülerin Yat Mevzuları

Eğlence sektöründe bu tarz olaylar çok yaygın. Biz bize çok uzak olduğu için anlamlandiramiyoruz sadece. Ya da onun ailesi zaten zengin neden bu işlere bulassin ki diye masum düşünüyoruz insanlar hakkında. Ama sektörde kalıcı olmak yükselmek için her şey mübah anlayisi ile yetiştiriliyor pek...
  13. Hanlı

Benim Balonlar🎈

Benim son zamanlarda en abartı ve şişirilmiş bulduğum "Yalı çapkını" dizisi Dizinin konusu ve oyuncuları neden bu kadar patladı asla anlam veremiyorum. Diziyi hiç izlemedim ama hem arkadaşlarım izliyor hem de sosyal medya sağ olsun izlemesek de tüm karakterlere kadar biliyoruz artık. Sürekli...
  14. Hanlı

Para Verseler Dostu Olmam Dediğiniz Türk Dizi Karakterleri

Dila hanimi annem izliyordu ben de kıyısından köşesinden zar zor hatırlıyorum şu an ama çekilmez bir karakterdi her şeyiyle. Azer evliydi ama sevdiği boncuk gibi gözleri olan bir kız vardı. O kıza tecavüz etmisti diye hatırlıyorum. Sonra kız onu affetti ve evlendiler sanırım. Öyle bir...
  15. Hanlı

K-Pop'ta Yaşadığınız Şoklar

Beni burning sun olayları kadar şok eden başka olay gelmedi kpopa. Hiç bu kadarını beklemiyordum. Birde kpopa ilk girdigimde sevgili haberine skandal denmesi beni çok şaşırtmıştı. Bir idolun sevgilisiyle görüntülendigi haberin başlığında " skandal" yazıyordu. Durumu anlamayip "Ay ne oldu...